reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mydło i woda zabija plemniki?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale ja was nie rozumiem, traktujecie mnie jak jakiegoś trolla, a przecież już raz zadawałam pytanie i normalnie Wam odpisywałam i teraz to samo. Nie zrobilam tego pytania przyśmiewczo. Dlaczego nie traktujecie mnie poważnie skoro ja Was tak traktuje
 
reklama
Ja mam tylko prośbę. Jeśli Twój chłopak tak zrobi dziecko to błagam pożycz mi go. Myślę, że mój Stary pozwoli mi umoczyć palca jeśli obiecam potem się wypeelingowac od stóp do głów. Bo my już 3 lata próbujemy i nic
Bardzo mi przykro, ze pani nie może zajść w ciąże, smutna rzeczywistość, ale do tanga trzeba dwojga i nawet jeśli mój chłopak miałby plemniki terminatory to moze i z panią ciąża by nie wyszła, bo może problem tkwi po pani stronie. Nie wnikam, życze powodzenia w staraniach
 
Ale ja was nie rozumiem, traktujecie mnie jak jakiegoś trolla, a przecież już raz zadawałam pytanie i normalnie Wam odpisywałam i teraz to samo. Nie zrobilam tego pytania przyśmiewczo. Dlaczego nie traktujecie mnie poważnie skoro ja Was tak traktuje
no najwidoczniej nie odpisywałaś normalnie skoro pytasz drugi raz o to samo.
Swoją drogą kiedyś trolle miały więcej finezji
 
no najwidoczniej nie odpisywałaś normalnie skoro pytasz drugi raz o to samo.
Swoją drogą kiedyś trolle miały więcej finezji
Nieprawda. Ostatnio pytałam o to czy ciąża z plemników na rękach w moim przypadku jest możliwa. Opisałam petting itp. Teraz pytam czy mydło z wodą zabija plemniki.
 
Ale ja was nie rozumiem, traktujecie mnie jak jakiegoś trolla, a przecież już raz zadawałam pytanie i normalnie Wam odpisywałam i teraz to samo. Nie zrobilam tego pytania przyśmiewczo. Dlaczego nie traktujecie mnie poważnie skoro ja Was tak traktuje
to nie jesteś siedemnastoletnim trollem? 🙆🏻‍♀️
 
reklama
W ogóle jest nie logiczne to o co pytasz... POMYŚL logicznie :)

Według ciebie woda zamiast zmywać to co robi?! RĘCE MI OPADAJĄ na to pokolenie i kolejne...
Gów.o wiem ale zrobię to i będę sr.ć po kątach czy plemnik za mną chodzi i czy w nocy mi nie wejdzie. Umyje ręce pilingiem/pumeksem ALE ON TAM NA PEWNO JESZCZE JEST...
Nie miej pretensji tylko zobacz jakie to pytanie jest głupie i to, że nie wiesz tak logicznych rzeczy jak m.in dochodzi do zaplodnienia
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry