reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mydło i woda zabija plemniki?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
I Wy jesteście dorosłymi osobami? Nie macie innych możliwości w ciągu dnia do humoru i pośmiania się.. Można odpowiedziec mi na pytanie krótko i sensownie, a nie meczyc sie nad wymyslaniem niestworzonych historii o moczeniu sie w wannie przez 24h. Bezsensu. jesli nie podoba sie pani moje pytanie to prosze pominąć
BARDZO SIE PODOBA!!!
 
Ja tak zaszłam w styczniu, ale poroniłam.
Bardzo mi przykro z tego powodu, ze pani poroniła. A jeśli ten komentarz ma charakter przyśmiewczy to niestety czarny humor w tej sytuacji to niezbyt dobra rzecz, szczególnie na tym forum
 
Mam 17 lat, więc jeszcze nie jestem pełnoletnia.. Przecież pisalam, że połknęłam tylko troche nasienia, bo wytrysk się wydluzyl i troche polecialo mi na reke, niewielka ilosc, ale zawsze coś. No reszta na brzuch mojego chłopaka, ale to juz potraktował chusteczkami nawilżanymi i żelem antybakteryjnym.
Ten żel antynaketryjny na brzuch chłopaka to też po to żeby nie zaszedł w ciążę?
 
Ja mam tylko prośbę. Jeśli Twój chłopak tak zrobi dziecko to błagam pożycz mi go. Myślę, że mój Stary pozwoli mi umoczyć palca jeśli obiecam potem się wypeelingowac od stóp do głów. Bo my już 3 lata próbujemy i nic
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry