reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tere fere, no to bardzo dobrze:), na pewno wszystko się ustabilizuje, ważne, żeby jak najczęściej przystawiać do piersi bądz stymulowac nie rzadziej niz co 3 godziny - tak mi mówiła moja doradczyni lakracyjna za 42 euro za godzine;))), ja mam dobre przeczucie co do Ciebie, a poza tym jak sobie radzisz?:)
 
reklama
Madziamadzia a jak zaaansowana miałas endo? no i czy Ci nic nie dolega teraz? ja po ostatnim skoku cisnienia wychrzanilam tabsy i niech sie dzieje wola nieba... przyznam, że badzo chcialam karmic tez z tego wzgledu, że sie wtedy na ogol nie ma okresu i caly problem znika na ten kolejny rok, ale coz...
 
tuszka, na razie radzę sobie super! Zobaczymy po następnych dwóch tygodniach. Bo za tydz wracam do pracy. Oczywiście nie na cały etat, tylko na jakieś 4 godziny na początku. Wtedy zobaczę jak będę sobie radzić:tak:, bo teraz mam dla małego czas i na wszystko bo siedzę w domu. A że Tim jest anioł złoty, to śpi między karmieniami i mogę sobie wyprać, wyprasować, ugotować i posprzątać. No i na kompa, czy TV też mam czas.:-)
 
W soboty tatuniu będzie zostawał,:tak: a w tyg co drugi dzień babciusia (męża mama, bo moja nie żyje niestety:-()

Życzę wszystkim Wam takiego szybkiego powrotu do formy i do świata jak ja. Dużo na prawdę zależy od nastawienia i predyspozycji fizycznych do regeneracji...
Dziś zrobiłam nalot w pracy i normalnie wszystko gra jak ta lala! :tak:Normalnie ja czarownica na mietle hihihihihihi a tu super ekstra wszystko! No i co, posiedziałam, poplotkowałam, wypiłam kawulca bez kofeiny i opowiedziałam jak to jest być mamą, a no i temat najbardziej ciekawy jak to jest jeśli chodzi o wszystkie sprawy dotyczące porodu, tzn cięcia i fizyczności po cięciu... hihihihihihih i do domku.

Ej dziewczynki, a jak tam u Was wiosna daleko???
Przygotowane już na ciepełko???
Ja jeszcze nie. Tzn kwiatki cebulowe już wstawiłam do domu, żeby wyrosły na święta, ale trochę za pózno, pewnie w kwietniu zakwitną. Ciuchów nowych wiosennych nie mam, bo nie wiem ile uda mi się zrzucić. Zostało mi 2 kg ale chcę więcej.
Kurde ale nawet kurtki nie mam, choroba jasna. Może to chociaż kupię.:sorry:
 
Cześć dziewczynki:)

Miliaa- jak się trzymasz śliczna mamusiu? Czy już na 100% wiadomo,że będziesz miała synka?
SonySony-a jak Twoje samopoczucie w ciąży i kiedy następne USG?
Liju,Katka i GizaS- zaglądam czasami sprawdzić co u Was i non stop zaciskam mocno kciuki!!!
Tere Fere i Gatto- madziamadzia i AniaSm mają rację z tym karmieniem, robimy co możemy,ale jak nie wychodzi i się nie da to nic na siłę, ja jestem przykładem mamy,która karmiła piersią tylko tydzień a potem miała załamanie,zanik pokarmu i mm i mogę wam poświadczyć,że moje maluchy skończyły wczoraj 3 miesiące i odpukać nie chorowały ani razu! Karmię je Enfamilem Premium i Enfamilem 0 lac rosną mi jak na drożdżach i świetnie się rozwijają a przed skończeniem 2 miesiące zaczęły przesypiać mi całe noce-każdy jest w szoku kąpiemy je 19.30 potem butla o 20.00 i śpią obije do 7-8 rano normalnie szok:tak:
Tuszka- a mam Cię ty gagadku dzielna moja mamusiu-czekam na obiecane maila;-)
 
Gieniuś idę we wtorek na usg, miesiąc nie widziałam swojego bobaska. Zastanawiam się czy wszystko dobrze, bo nie wymiotuje i mdłości tylko czasami, zachcianek brak. :szok: Szok jak tak ma ciąża przebiegać to ja mogę co roku zachodzić. Tylko do wc latam w nocy tpo 3 razy i się wyspać nie mogę, ale czy to nie za wcześnie na takie nocne latania?? Brzuch mi już wysadziło, ale to może raczej z lenistwa niż z ciąży??
Wrzucam fotę
Zobacz załącznik 545599
 
reklama
tere fere- daje im prawie 200 ml na noc(ok.180-190ml) i rano po nocy też prawie 200 ml wypijają:)

sony sony- nie wszystkie kobiety mają mdłości,to o niczym nie świadczy-moja koleżanka nie miała w ogóle i też gdyby nie to,że ją trochę ciągnie w dole brzucha to nie wiedziałaby,że jest w ciąży.Śliczny masz brzuszek jak najbardziej ciążowy:tak: i taką samą tunikę jak ja-też uwielbiałam w niej chodzić w ciąży:-) Wiem,że się martwisz,czy wszystko ok,bo to normalne ja również nie mogłam się doczekać kolejnego USG,żeby sprawdzić czy wszystko dobrze,ale na pewno wszystko jest ok-nie denerwuj się!
 
Do góry