reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

U mnie byl 8 tc. Ciezko mi bylo, ale nie dam sie i bede walczyc, bo tez mi nigdy nic latwo nie przyszlo. Ale to co wywalczone ciezko daje wieksza satysfakcje:happy2: U mnie owulka sie zbliza, mimo, ze nie bylam monitorowana to wydaje mi sie, ze z tego pieca chleba nie bedzie, bo raczej pracuje jajnik z zamknietym jajowodem. Ale troche rozrywki stosujemy z mezem :) W nastepnym sie wezmiemy ostrzej do roboty:)
 
reklama
Gatto bardzo Ci współczuję kochana:-( 8 t.c. to tak jak u mnie teraz-niesprawiedliwe to wszystko..a ty też miałaś krwiaka? Nie odpuszczaj sobie w tym cyklu, może właśnie to ten dobry jajnik pracuje:tak: też mam ochotę na rozrywkę,lecz teraz moja rozrywka,to laptop, pilot od tv i łóżko...
Dziewczyny HELLO!!!co u WAS?!
 
Tak Gieniek mialam krwiaka nad pecherzykiem, plamilam na brazowo, potem krwia i taki byl koniec....u nas nie podtrzymuja ciazy, a jak juz to bardzo rzadko, dostalam progesteron, ale widac nie pomogl...mam nadzieje, ze jak nastepnym razem sie uda, to juz sie nie dam zrobic w jajo i jak bedzie trzeba to bede plackiem lezec nawet te 9 miechow:szok::-DW kazdym razie ciebie to napewno ominie i ogorasy urosna piekne i zdrowe:happy2:Dlatego chcialabym, zebys lezala i tyle:tak:A usg przy krwiaku nie jest niebezpieczne, daje ci mozliwosc zobaczenia czy krwiak sie zmniejsza, to jest dobra usluga, ale zrobisz jak zechcesz;-)
 
Gatto ja też dostałam tylko duphaston i luteinę:( nie wiem,czy w takim razie coś mi to pomoże:-( ale przeszłaś piekło-jestem zła,że nikt Ci nie pomógł:wściekła/y: super,że udało ci się naturalnie zajść w ciążę-jestem pewna,że niedługo znowu ujrzysz 2 kreseczki na teście:tak:
 
Pomoze ci pomoze, duphaston to lek nowej generacji, a lezenie starej, ale jarej:happy2:Jak polaczysz obydwa to bedzie cudnie:tak:Troszke wiary i zobaczymy nasze ogorasy:happy2:Nie glaskaj tylko za bardzo brzuszka, bo to ponoc szkodzi:shocked2:
 
Dziewczynki, ja tez dwie pierwsze ciaze stracilam w 8 tyg, nie dotrwalam nawet do serduszkowego, pierwsza byla blizniacza naturalna, druga pojedyncza po ICSI, powod? nikt nie wie... porobili mi sterte badan i nic z nich nie wyniklo. lekarka po laparoskopii powiedziala, ze to nie z powodu endo... Gatto nie rob sobie wyrzutow, bo jak zarodek jest slabszy to po prostu przestaje sie rozwijac, i nic sie na to nie da poradzic. A potem kolejny juz daje rade. Coraz czesciej slysze historie, ze ktos przezyl strate. I na kazdym etapie ona boli... A Ty Gieniek uprzejmie zauwazam, jestes juz w 9 tygodniu:) wiec sie nie kwalifikujesz:-)
 
Cześć dziewczynki, coś tu smutaskowo ostatnio... Nie wiem jak Was pocieszyć, ale patrzmy w przód i zbierajmy siły aby walczyć ze zrezygnowaniem, a nie patrzmy w tył. Buziaczki Kochane...

Ja nadal w zawieszeniu. Czekam na @, albo "tory"... Hihihihi
Oczywiście wolałabym tory:tak:

Choć pobolewa mnie brzuchol, więc tracę nadzieję... :baffled:
 
tere fere my tu wszystkie czekamy aż zaskoczysz, kiedy masz termin @. Ja się umówiłam do nowej lekarki na 13.06 jestem ciekawa co mi powie, a jeśli nic nowego nie wymyśli to chociaż będę wiedziała jak wygląda pęcherzyk przed owulacją
 
Cześć dziewczyny, wstyd się przyznać, ale wyjścia nie mam. Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test (25 dc). I wyszła I krecha :-( :-( :-( Mam doła... Znowu się nie udało. Czasem brakuje mi już sił :zawstydzona/y:
 
reklama
hej
Aga czemu dzisiaj robiłaś ten test?? przecież masz jeszcze kilka dni , poza tym już kiedyś o tym pisałam ale testy nie zawsze wychodzą od razu , mojej bratowej wyszedł negatywny a lekarz potwierdził ciąże więc głowa do góry :tak:
wczoraj mnie naszło i umyłam okna w salonie i u Kuby w pokoju i po tych w salonie wogóle nie widać że myte były :szok: Kuba o to zadbał :-D , normalnie 2h były czyste :tak: ,dzisiaj się do mojego śmiałam że musze je umyć wieczorem jak już dzieci śpią to będą dłużej czyste ;-)
 
Do góry