reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

SonySony to teraz telepatycznie przesyłam do Ciebie energię, która sprawi,że pęcherzyki pękną!!:tak:Jak się martwisz to poskacz trochę na skakance albo zrób serię brzuszków-słyszałam,że pomaga na pękanie. Będzie dobrze tym razem!!
Tuszka dziękuję Ci ślicznie za miłe słowa i życzenia, bardzo bym chciała płakać ze szczęścia, pierwszy raz płakałam przy drugiej weryfikacji a drugi raz przy trzeciej. Wbiłam się dzisiaj do ginekologa w Medicover i jedyne co powiedział to,że mam lekko siną szyjkę i zaokrągloną macicę i że wg niego to może być wczesna ciąża,ale trzeba zrobić USG,więc czekam do czwartku...
 
reklama
Gieniek jeszcze troszkę a zobaczysz serduszko, to się dopiero popłaczesz, łzy będą lecieć strumieniami.
Brzuszki robiłam przed IUI.
 
SonySony MOCNO trzymam kciuki! &&&&&
Wiesz, zaczął się sezon na fasolki :-p, więc musi się udać ;-)
Gieniek ani się obejrzysz a będzie końcówka ciąży :-p A do pierwszego USG zleeeeci, zaraz je będziesz robić :-) &&&&&&&&&& za Ciebie też trzymam mocno! :tak:

A do mnie zawitała (sama, bez leków! :errr:) @! Cieszę się jak nigdy!
W kolejnym cyklu unormuję TSH i prolaktynę, a w jeszcze kolejnym mam plan "zafasolkować" ;-) :-D
 
Dziewczyny na razie nie dziękuję:)

Aga_27 dobrze, że masz cel i dążysz. Wiesz co jest nie tak i wszystko leczysz. Z cyklu na cykl jest coraz lepiej. Tak trzymaj !!!!!!!!!

A reszta dziewczyn jak tam??
 
SonySony trzymam kciuki, zeby sie udalo!!!!

U mnie kiepsko:( Mamy problemy....wlasciwie to moj D ma problemy, ale na mnie przechodza:( Najgorzej, ze to sa delikatne sprawy w pracy i tak naprawde wszystko moze sie zdarzyc:( Ja mam dni plodne, ale czym sie zaplodnie????? Wiatropedna nie jestem, ale za to zdesperowana. Zalamac sie idzie:-(
 
SonySony - nie dziękuj! Nie zapeszaj ;-)
Gatto przytulam mocno :* Bądź dzielna - na pewno wszystko się ułoży!
Po gorszych chwilach muszą przyjść te lepsze :*
 
SonySony a kiedy chcesz testować?Odczekasz równe 14 dni czy może skusisz się wcześniej?Bardzo mocno Ci kibicuję!!!
Aga_27 same sukcesy kochana, dążysz do wyznaczonego sobie celu a już niedługo będzie meta:tak:bardzo się cieszę,że @ sama przyszła,oby tak dalej:-)
Gatto tak to jest z tymi naszymi facetami...mój zamiast się cieszyć,to jest teraz na mnie obrażony,że w tej ciąży jestem,bo jesteśmy w trakcie przeprowadzki i wkurza się na mnie,że nie mogę dźwigać kartonów. Oni są po prostu dziwni i nigdy nas nie zrozumieją,ale trzeba zlewać te tekściki i robić swoje! Niemniej jednak stresik jest,bo robię naprawdę dużo,więcej niż powinnam na początku ciąży,ale i tak w oczach M robię za mało. Po wczoraj bardzo boli mnie dół brzucha,bo układałam ubrania i buty w garderobie-schylałam się dużo i wysoko sięgałam na drabinie...
Wikulaa co u Ciebie?Gdzie się podziewasz?
 
Gieniek kochana no sory, ale ręce mi opadły! jak możesz tak się wysilać! na jakiej drabinie, dziewczyno!!!! połóż się dzisiaj i nic nie rób. W ciąży, a zwłąszcza tak wyczekanej jak nasza, nie jest wskazany ZADEN wysiłek, a podnoszenie rąk do góry tym bardziej, więc przypomnij sobie, co jest najważniejsze i wez na wstrzymanie proszę Cię bardzo!:angry:
 
Tuszka dzisiaj miałam też ściągać takie kryształki z żyrandola,ale zdejmę tylko te do których sięgnę z drabiny a resztę niech szanowny mąż ściąga...dziecko jest dla mnie teraz najważniejsze oczywiście a faceci to nic nie czają,nawet ten cały zabieg i procedura in vitro, wszystko na naszej głowie a oni raz oddadzą nasienie i to wszystko,dlatego nie czują tego wszystkiego:-(nie wiem jak Wasi,ale mój chyba nie wie o co biega i myśli,że jak mówię,że czegoś nie jestem w stanie zrobić to przesadzam, wrrr......
 
reklama
Masz nie sięgać po żadne kryształy słyszysz?!! nie wiem dlaczego, ale ginekolodzy nie pozwalają cieżąrnym na wyciąganie rąk do góry, nie wiem co tam się robi w macicy, ale ustawianie rzeczy na wysokosci wieszanie firanek mycie okien jest NIE DOB RE;-)więc niech sie żyrandol sam ściągnie, na drabinę masz nie włazić, a co będzie jak zlecić, uruchom wyobraznie, lez pachnij i laz si eonbslugiwac, jak sie brzuch boli, to nie ma żartow
 
Do góry