reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

tuszka to w takim razie fajnie,że z taką samą betką masz jednego brzdąca,bo ja już trochę się przestraszyłam..lekarz dzwonił do mnie w poniedziałek i powiedział, nie robimy ponownej weryfikacji,bo beta szybko przyrasta, proszę umówić się za tydzień na USG i liczymy pęcherzyki. Ja go zapytałam-jak to pęcherzyki? A on zaczął się śmiać,że przy takim przyroście może być więcej niż jeden. Mi to zależy na chociażby jednym zdrowym i chcę zobaczyć bijące serduszko!!17 maja mam I USG ciekawe czy już coś będzie widać...
Kachna84 nie mam typowych objawów ciążowych,cały czas czuję się jak przed @, czyli boli mnie dół brzucha, mdli mnie-ale nie wymiotuję,mam powiększone i tkliwe same sutki. Przy myciu zębów mam odruch wymiotny i trochę mnie szarpie. Jedyne dziwne rzeczy, których wcześniej nie miałam to: śpię w ciągu dnia lub idę spać około 18 a wstaję o 6 rano i nie mogę już zasnąć, do południa nie mam ochoty nic jeść,bo mnie mdli,ale już po południu mam wilczy apetyt, no i wczoraj jak poczułam dym papierosa myślałam,że rzygnę;-)
TereFere najbliżsi już wiedzą i trzymają kciuki:-)
 
reklama
P.S: Moi teściowie jak się dowiedzieli to powiedzieli,że od tygodnia śnił im się obojgu mały chłopiec..dziwne co? Podobno miał miesiąc a już sam umiał siedzieć:-D Mój mąż jest jedynakiem może dlatego marzą o wnuku, he he
 
Gieniek, ja byłam na usg pierwszy raz 15 dpt i był pęcherzyk, serduszko zobaczyłam na usg miesiąc po transferze. z objawów ciążowych miałam tylko senność i zmęczenie, mdłości tylko tydzień na całą ciążę. Ale się cieszysz co?:)
 
Ależ tu spokojnie. Byłam na usg i wygląda to tak:
- endometrium 8 mm
- jajnik lewy 2 pęcherzyki 20mm i 18mm.
- no i jakiś płyn?????? lekarz pytał czy już kiedyś go miałam.
Jutro wieczorem iui.
 
Sony, no to pęcherzyki już prawie dojrzałe! Jutro wieczorem będą już dorodne... Jak zaskoczysz to będzie to wskazywało, że fluidy ciążowe krążą już coraz bliżej i bliżej każdej z nas. Życzę Ci tego z całego serca! I jak zajdziesz to wysyłaj nam dobre wibracje.
 
No to tere fere działamy, działamy, nie opierniczamy się :)
Ja widzisz juz przeszłam zastrzyki za 125 zł jeden a brałam ich chyba z 7, a tu po Clo za 5 zł dwa pęchole. Wydaje mi się że u mnie to Metformina pomogła.
 
Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

P.S. Miała któraś z Was podwyższone TSH? Bo ja mam w normie, ale aż 3,8 (a ponoć powinno być do 2 jak chce się zajść w ciążę). A do wizyty u endokrynologa jeszcze 6 dni ;-)
 
reklama
Do góry