reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Liju jeszcze nie dostałam @ nadal jest szansa ;-) piersi co prawda mnie nie bolą, ale inne objawy mogłabym podciągnąć pod ciążę jw. :-)
Trzymam ogromne kciuki za nas wszystkie &&&&&&&&&, ja jak nie dostanę do jutra wieczorem to w niedzielę zatestuje. Miałam dziś dostać, a tu nic.

Dziewczyny pomóżcie już gdzieś czytałam jak zrobić suwaczka ale nie mogę teraz tego odnaleźć, mam już suwaczka ale jak zrobić, żeby był na stałe?
musisz wejść w panel kontrolny twojego profilu i edytować sygnaturę (tam się wkleja kod suwaczka) ;-)

trzymam za was wszystkie mocno kciuki, bo musi się udać :tak::-)
 
reklama
Witam z rana
AniaSm dzięki, jakoś nie mogę się połapać co gdzie i jak.

Nadal nie mam @ jutro zrobię test, brzuch mnie już w ogóle nie boli i żadnej nawet kropeczki zapowiadającej @. Staram się aż tak bardzo nie nastawiać, żeby znowu nie było ogromnego rozczarowania, aale się boję. Jestem taka, że zawsze w głowie siedzi mi ta myśl, że na pewno nie jestem, i każdy objaw sobie tłumaczę, że to nie musi być to czego tak oczekuje.
 
ja niestety nie zacznę dobrej passy, test negatywny, no i dziś mnie brzuch znowu na @ zaczął boleć :-:)-:)-(
liju trzymam teraz mocno kciuki za Ciebie za resztę dziewczyn z resztą też.
Umawiam się teraz na konsultację do innego lekarza, zobaczymy co on powie, jeżeli potwierdzi to co mówił mi mój lekarz to skapituluję.

Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. Przeczytałam wasze historie od początku.
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ;-) Znalazłam te forum ponieważ również borykam się z takim samym problemem jak Wy, endometriozą. Aktualnie staram się o dziecko lecz bez efektu.

 
Ostatnia edycja:
AniaSm @ niestety mi się rozkręciła na dobre :-(, mam kontakt do lekarza przy którym mojej koleżanki kuzynka mając endo zaszła 2 razy w ciążę. Jutro do niego się umówię. Na razie wezmę te tabletki Visanne a później zobaczymy co dalej co ten lekarz powie.

Witam Nadzieja83 pewnie, że Cię przyjmiemy, jaki stopień endo masz i jak długo starasz się o dziecko?
 
Cześć Nadzieja , Opowiedz coś o sobie. No i powodzenia!

Karolcia :-(przytulasek:-( staraj się myśleć pozytywnie. Czytając Twoje posty, myślę że powinnaś przejść się do innego lekarza. Niekoniecznie porzucając obecnego. Warto pokazać swoją historię dwóm, trzem lekarzom. Może następny wpadnie na jakiś lepszy pomysł leczenia. Lekarz też jest człowiekiem i jego wiedza w pewnym momencie może się skończyć, a inny spojrzy świeżo na całą Twoją historię i w pierwszym cyklu zajdziesz:-)


Liju zaciskaj nogi:-D a ja będę zaciskać kciuki za Ciebie!!:rofl2:
 
reklama
Do góry