reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Cześć dziewczyny
miliaa kochana wiem, że niestety wstrzymuje owulacje, ale takie mam zalecenia mojego lekarza. 3 miesiące temu miałam laparo i po zabiegu lekarz mi powiedział, że mam tylko 10% szans na dziecko i najlepiej jakbym brała leki i nie próbowała w ogóle bo tak małe szanse są a jak nie biorę żadnych leków na to wstrętne chorubsko to stan mój się pogarsza, więc to ja zdecydowałam, że przez 3 cykle spróbuję, bo bym sobie nie darowała. Czytając to forum zaczęłam wierzyć, że cuda się zdarzają i, że ja też będę tym wyjątkiem i mi się uda.

A tak w ogóle to coś dziwnego u mnie ostatnio się dzieje, myślałam, że mi się zbliża @, bo brzuch mnie bolał 2 dni temu na @ i nawet tak delikatnie zaczęłam plamić do dziś nic się więcej nie dzieję oprócz jakiś małych plamień no i brzuch mnie boli cały czas raz jak na @ a raz tak dziwnie kuje. :confused: Jestem strasznie zakręcona i nie mogę się skupić na tym co ktoś do mnie mówi, nawet złapała mnie infekcja gardła a ja bardzo rzadko choruję, a w ciąży przecież organizm osłabiony. Znowu mam nadzieję, jedynie co to piersi mnie nie bolą to mnie sprowadza na ziemię i sobie myślę, że pewnie zaraz dostanę.

liju jak się czujesz?

AniaSm prawda wiara czyni cuda.
Ale się rozpisałam.
Życzę miłego dzionka
 
hej wszystkim! ostatnio mam problemy z netem i nie moge zaglądać tu tak często, jak bym chciała. tepsa potrafi nieźle napsuć krwi!!!
aniasm, chyba zacznę stosować twój patent, czyli modlitwy do św rity i dominika.
karolcia79, współczuję, myślałam, że uda ci się uniknąć łykania tabletek. pytałaś innego lekarza?
u mnie nadal nic, tzn brak @. ciągle mam strasznie wrażliwe piersi i sutki i kłuje mnie w okolicach jajników. zupełnie inaczej niż przed @.... oprócz tego jestem ciągle zmęczona i dziś temp wzrosła mi znów, miałam 36,95 :confused::confused::confused: już sama nie wiem co o tym myśleć. zastestuję ponownie dopiero 13.01 (trzynasty w piątek zawsze był dla mnie szczęśliwy). wizytę u gin mam dopiero 15.02 więc jak @ nie będzie do końca stycznia to jeszcze zrobię betkę. zobaczymy, nie chcę się nakręcać, ale niepokoi mnie to strasznie.
za to szykuje mi się w domku mała kastracja. mojemu psiakowi 1 jąderko nie zeszło i trzeba je wyciąć, żeby w przyszłości nie było z nim problemu. mój P. nabija się, że my chcemy powiększyć rodzinkę a jednocześnie uniemożliwiamy to naszemu pupilowi :-D
 
Liju jeszcze nie dostałam @ nadal jest szansa ;-) piersi co prawda mnie nie bolą, ale inne objawy mogłabym podciągnąć pod ciążę jw. :-)
Trzymam ogromne kciuki za nas wszystkie &&&&&&&&&, ja jak nie dostanę do jutra wieczorem to w niedzielę zatestuje. Miałam dziś dostać, a tu nic.

Dziewczyny pomóżcie już gdzieś czytałam jak zrobić suwaczka ale nie mogę teraz tego odnaleźć, mam już suwaczka ale jak zrobić, żeby był na stałe?
 
reklama
Do góry