reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Mokka tak jak napisała Wikulaa kilogramami się nie przejmuj - ile będziesz miała, to i tak przytyjesz. Ja przytyłam prawie 30kg i praktycznie teraz ważę tyle co przed ciążą (no może 1-2 kg więcej :-))
Wikulaa, a jak u Ciebie?
Asienka za Ciebie też trzymam kciuki mocnoooooo
 
Mokka tak jak napisała Wikulaa kilogramami się nie przejmuj - ile będziesz miała, to i tak przytyjesz. Ja przytyłam prawie 30kg i praktycznie teraz ważę tyle co przed ciążą (no może 1-2 kg więcej :-))
Wikulaa, a jak u Ciebie?
Asienka za Ciebie też trzymam kciuki mocnoooooo

Hejka:-)
U mnie jak narazie pod górke w czwartek byłam u lekarza bo dopadło mnie choróbsko miałam gardło zawalone, wczoraj byłam u kontroli u swojego lekarza antybiotyków ciąg dalszy:/ heh a dzisiaj mam zabieg na noge o godz 11 (pozbywam się żylaków)
A tak mniej więcej za 6 dni mam miec okres więc zacznie sie przygotowanie do inseminacji:-)
Hehe więc cały czas coś się u mnie dzieje:)
Buziaki
 
Asieńka, kurcze bez sensu z tymi przekładaniami, człowiek się nastawia zaplanuje, a nagle nie z jego winy, bach od początku. wytrw:-)ałości zyćzę i pozdrawiam z Niemiec
 
madziamadzia - ja mam tydzien do testowania, czekam na wyniki IUI, mam nadzieję, że sie udało, chociaż przeczucia mam nieciekawe

asienka - do du....no ale nic, tydzien to nie tak źle....&&&&&
 
Asieńka, kurcze bez sensu z tymi przekładaniami, człowiek się nastawia zaplanuje, a nagle nie z jego winy, bach od początku. wytrw:-)ałości zyćzę i pozdrawiam z Niemiec

tuszka a u Ciebie co słychać?
no niestety tak to juz jest, jetem zła bo tak jak pisałaś człowiek się nastawi a nic z tego nie wychodzi i znowu trzeba czekać i się stresować:baffled:
dziewczyny dzisiaj zaczęłam plamic wiec @ przyjdzie pewnie jutro albo w niedziele, kurcze coraz bliżej IUI chyba zaczyna to do mnie dochodzić co się dzieje że bede tak "blisko" szczęścia że może sie uda chociaz jestem świadoma tego że też może nic nie wyjśc ale zawsze to jakiś krok do przodu
Buziaki
 
reklama
asienka: U mnie 3 i ostatni miesiac zol, wiec specjalnych nowosci nie ma, dopiero potem sie okaze co dalej... Trzymam kciuki, nic nie mozna pojsc zle, moze byc tylko lepiej:):-)
do walki!
 
Do góry