reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Dziewczyny, do którego tygodnia ma się mdłości, bo ja już nie mogę? A najgorsze jest to, że nie mogę nic jeść. Powinnam się dobrze odżywiać, a ja mogę jeść tylko bułeczkę z dżemem ;-( biorę za to jakieś witaminki, ale trochę się tym martwię ;-(
Mokka nie martw się. Mdłości powinny minąć po I trymestrze (czasami bywają dłużej). Ja na początku ciąży jadłam chleb tylko z topionym serkiem śmietankowym, bo innych bym nie przełknęła ;-)
 
reklama
hej laseczki
znowu się spokojnie zrobiło
mokka przypomniało mi się że mi na mdłości pomagała herbata z cytryną , ewentualnie landrynki lub cukierki do ssania, a jeśli masz zgagę to najlepsze są migdały
 
hejka Dziewczyny:-)
Byłam dzisiaj u lekarza i wieści są takie że jest wszystko dobrze endo nie wróciło, wyniki męża są dobre i lekarz powiedział że przechodzimy do planu ''B'' czyli inseminacja mnie czeka w grudniu:szok: jestem troche przerażona.
Pozdrawiam
 
hejka Dziewczyny:-)
Byłam dzisiaj u lekarza i wieści są takie że jest wszystko dobrze endo nie wróciło, wyniki męża są dobre i lekarz powiedział że przechodzimy do planu ''B'' czyli inseminacja mnie czeka w grudniu:szok: jestem troche przerażona.
Pozdrawiam

Mnie inseminacja czeka w tym cyklu, także wiem co czujesz, też się boję, chociaż sama nie wiem czego...
 
dziewczyny głowa do góry inseminacja to nic strasznego :tak:, znam kilka osób którym się udało za pierwszym razem :tak: , połozycie się na fotelu ,wpuszczą "chłopaków" podglądając ich od razu na USG i po bólu ;-)
najgorsze jest to czekanie czy się udało czy nie , bo przy normalnych starankach to wiadomo ,a tutaj widzisz jak tam są blisko tego jajeczka
trzymam za was kciuki :-)
 
Mnie inseminacja czeka w tym cyklu, także wiem co czujesz, też się boję, chociaż sama nie wiem czego...

hejka kochana!!!
Laleczko to trzymam za Ciebie kciukasy:tak: więc kiedy mniej-więcej ten dzień???
Ja teraz czekam na okres mam miec tak 21 a od 5-9 d.c clo:baffled: pózniej 11-12 d.c do lekarza a co pózniej to już nie wiem...
kochana trzymam mocno!!!!!!!!!
 
dziewczyny głowa do góry inseminacja to nic strasznego :tak:, znam kilka osób którym się udało za pierwszym razem :tak: , połozycie się na fotelu ,wpuszczą "chłopaków" podglądając ich od razu na USG i po bólu ;-)
najgorsze jest to czekanie czy się udało czy nie , bo przy normalnych starankach to wiadomo ,a tutaj widzisz jak tam są blisko tego jajeczka
trzymam za was kciuki :-)

Kochana trafiłaś w same sedno problemu to czekanie pózniej wiedząc że było tak blisko....
ehhh ale dobrze że cos się dzieje:) a nie stoje w miejscu.
Dzięki, buziak:)
 
hejka kochana!!!
Laleczko to trzymam za Ciebie kciukasy:tak: więc kiedy mniej-więcej ten dzień???
Ja teraz czekam na okres mam miec tak 21 a od 5-9 d.c clo:baffled: pózniej 11-12 d.c do lekarza a co pózniej to już nie wiem...
kochana trzymam mocno!!!!!!!!!
ten dzien zbliża się wielkim krokami, myślę, że na poczatku przyszłego tygodnia będze już po...
&&&&& żeby @ nie przylazła!!! Po co????????


AniaSm niby IUI to nic strasznego, ale człowiek zawsze najbardziej boi się tego, czego nie zna...
 
reklama
ten dzien zbliża się wielkim krokami, myślę, że na poczatku przyszłego tygodnia będze już po...
&&&&& żeby @ nie przylazła!!! Po co????????


AniaSm niby IUI to nic strasznego, ale człowiek zawsze najbardziej boi się tego, czego nie zna...

Wikulaa lekarz też przepisał Ci CLO? i jak coś to zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków(wyleciało mi teraz z głowy jak on się nazywa) a pózniej luteine?
 
Do góry