reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Czesc dziewczyny, widze, ze wkrotce bedzie zalew dzidziusiow:)). Trzymam kciuki za Wasze zabiegi, inseminacja to najmniej inwazyjny z zabiegow, z tego co wiem, nie ma sie czego bac. Fajnie, ze macie taka mozliwosc. Ja jestem drugi miesiac na Zoladexie, nie jest źle, jak na razie nie mam odczuwalnych skutkow ubocznych, oprocz tego ze wysuszylam sie:)) czyt. schudlam i piersi mi zmalaly. Zobaczymy jak bedzie dalej. Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i kibicuje Wam. piszcie duzo, czlowiek mniej samotny w grupie:)
 
Czesc dziewczyny, widze, ze wkrotce bedzie zalew dzidziusiow:)). Trzymam kciuki za Wasze zabiegi, inseminacja to najmniej inwazyjny z zabiegow, z tego co wiem, nie ma sie czego bac. Fajnie, ze macie taka mozliwosc. Ja jestem drugi miesiac na Zoladexie, nie jest źle, jak na razie nie mam odczuwalnych skutkow ubocznych, oprocz tego ze wysuszylam sie:)) czyt. schudlam i piersi mi zmalaly. Zobaczymy jak bedzie dalej. Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i kibicuje Wam. piszcie duzo, czlowiek mniej samotny w grupie:)
Fajnie, że nie masz skutków ubocznych, oby tak została, a potem to już tylko lepiej będzie!!!

dzięki za kciukasy:)))))))))))
 
reklama
mam przeczucie, że będzie fajnie:)! piszcie proszę, jak przygotowania...dla mnie to też ciekawe...powodzenia!
 
Do góry