reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Oto i ona, moja nowa kicia:))
 

Załączniki

  • k1.jpg
    k1.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 38
  • k2.jpg
    k2.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 38
  • k3.jpg
    k3.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Hej bylam u ginka.Wszystko ok.Serca jeszcze nie slychac.Mam sie oszczedzac,ze wzgledu na poprzednia pozamaciczna i moj wiek(hhhe smiesznie brzmi poczulam sie jak stara baba normalnie,ktorej niewiadomo czemu zachcialo sie dziecka)Zapisał duphaston i wizyta za 3 tygodnie.Zero sexu.

Sorki za to zdanie wyzej:"Ma slychac"he he oczywiscie nie mialo go byc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dorcia 35 ogromne gratulacje!!!
Wikulaa ten kotek jest przepiękny! Fajnie Ci.
A ja mam jakiegoś doła. Czuję się ociężała, nogi mam takie jakby mi ktos zalam cementem. Poza tym jakos z mężem się nie mogę dogadać. Niby się n ie kłócimy, ale i nie mamy o czym gadać. martwi mnie to. I jeszcze niedługo kończy mi się zwolnienie i muszę wracać do pracy, i nie chce mi się.
Dawno nie było Madzi. Pewnie zajęta bardzo malutką.
Pozdrawiam dziewczyny i mam nadzieję, że u Was z psychiką lepiej
 
Hej bylam u ginka.Wszystko ok.Serca jeszcze nie slychac.Mam sie oszczedzac,ze wzgledu na poprzednia pozamaciczna i moj wiek(hhhe smiesznie brzmi poczulam sie jak stara baba normalnie,ktorej niewiadomo czemu zachcialo sie dziecka)Zapisał duphaston i wizyta za 3 tygodnie.Zero sexu.

Dbaj koniecznie o siebie i niech maluszek rośnie zdrowo. A sex.. no cóż musisz przetrwać:)

Dorcia 35 ogromne gratulacje!!!
Wikulaa ten kotek jest przepiękny! Fajnie Ci.
A ja mam jakiegoś doła. Czuję się ociężała, nogi mam takie jakby mi ktos zalam cementem. Poza tym jakos z mężem się nie mogę dogadać. Niby się n ie kłócimy, ale i nie mamy o czym gadać. martwi mnie to. I jeszcze niedługo kończy mi się zwolnienie i muszę wracać do pracy, i nie chce mi się.
Dawno nie było Madzi. Pewnie zajęta bardzo malutką.
Pozdrawiam dziewczyny i mam nadzieję, że u Was z psychiką lepiej

u mnie niestety z psychiką też do niczego , dzisiaj to od rana tylko płakać mi się chce...niestety @ się zbliża i wiem na 100%, że przyjdzie, a ja już naprawdę nie mam siły...:((
 
dzieczyny po laparo!!!

kiedy po zabiego dostałyście @@@?? ja miałam zabieg w 11 dniu cyklu...normalnie @ mam co 28 dni...Dziś 29dc a tu niccc....żadnych znaków nawet ....

lekarz mnie uprzedzał ze to moze być troszke zaburzone...
ciekawa jestem jak to było u was

pozdr
 
Dziewczyny gdzie Wy jestescie? na urlopach wszytskie?
Antonina 01 co do Twojego pytania to ja nie wiem bo nie mialam laparoskopi. ja po operacji nie mialam okresu, a Madziamadzia miala, wiec moze to tez zalezy od organizmu albo co? A Ty po laparo to dostajesz jakies hormony? czy mozesz od razu zabierac się do dzieła?
Jeśli się urlopujecie to ma nadzieję, że wrócicie uśmiechnięte i wypoczęte
 
Groszku!

ja dosatałam w końcu z 3-dniowym opóźnieniem @. Własnie mam 3dc. wiec juz nie moge sie doczekać kiedy bedzie owu. :-))

tak bym chciała zeby sie udało

teraz po laparo znów wstąpiła we mnie taka pozytywan energia i wiara. Pewnie do najbliższego okresu....oby nie

niestety ja nie wypoczywam, wręcz przeciwnie - duzo pracy w pracy ;-) może w okolicach sierpnia/wrzesnia gdzies wyjedziemy...
 
reklama
Jak już tak rozmawiacie o wakacjach, to powiem wam że ja już się nie mogę doczekać kiedy wyjedziem, a tu trzeba czekać do końca lipca, w sumie to tylko miesiąc...
A wy kiedy wyjeżdżacie?? Pochwalcie się:))
 
Do góry