reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

No racja, przecież mam jedno i drugie, nawet będzie nam cieplej razem, tylko jak zimno to jak zmienić mu doopkę albo na zimnie dać mleko. Kurna głupie pytanie, ale jakoś sobie nie wyobrażam, choroba.:-)
 
reklama
Gatto termos to spoko,na plażę też nosiłam, ale właśnie te schroniska są raczej w dalekich odległościach i jak mu dam w domu, to nie sądzę, żeby dotrzymał do schroniska np w Kościeliskiej, albo Chochołowskiej, nie wspominając o Morski Oku. Po prostu codziennie będę chodzić do Strążyskiej...hiihihihihi i sprawa się rozwiąże, no i jeszcze Gubałówka zostaje. A na weekend to jak ta lala. No nie?!:-)
 
A tam, bo nie wyczujesz, tylko się mówi, że noga, czy łokieć, a pod skórą takie małe wszystko wygląda tak samo. Jedynie plecy jak robi koci grzbiet to rozróżnisz, bo wtedy ogromny balon się robi z jednej strony. Fajnie...jak sobie przypominam. Tylko czkawki nie lubiłam w brzuchu, bo mnie męczyła chyba tak samo jak jego. :-D
 
Witajcie. Byłam dziś w szpitalu na usg u mojej dr i mały waży 1860 g i jest obrócony głową w dół. Na usg było widać włoski na głowie, takie sterczące :) We wtorek normalna wizyta i zobaczę jak się moja szyjka miewa i pobiorą mi wymaz na GBS.
 
kachna super... cieszę się, trzeba przejąć pałeczkę miliiaa ktoś teraz musi cholerka zajść.

Ania dzięki

sony ja też widziałam włoski małego, myślałam, że będzie kudłaty, a tu łysolek, tzn ma włoski ale liche, już zaczynają rosnąć.
 
reklama
Hej dziewczyny! nie wiem, czy mnie pamiętacie..Zniknęłam na jakiś miesiąc i... wygląda na to, że zafasolkowałam !!! :szok: :happy2:

Narazie jestem w szoku... Było ze mną bardzo źle. Bóle już niszczyły mi wszystkie sfery życiowe... Jedni przepisali mi już Visanne, niemal łyknęłam a to antykoncepcja!!! Ale coś mnie tkneło i nie wzięłam...lekarze już rozkładali ręce i mój gin powiedział, że koniecznie laparoskopia i bez tego ani rusz i dopiero później będziemy myśleć o dzidziusiu. Zalecił to Visanne i dostałam już Tramal na bóle okresowe.

Bóle nie przyszły. Okres też nie. Zupełnie dla zwykłej zasady zrobiłam test a tam II kreseczki.... i szok!!! przecież już prawie leżałam na stole...prawie wzięłam hormony... nie wierzę....

Beta hcg 72,5, powtórzę ją pojutrze. Teraz czuję strach, czy beta urośnie, czy wszystko będzie okej, czy zarodek zagnieździ sie tam gdzie trzeba i czy zostanie, skoro chyba mam endo...MOże macica nie jest odpowiednio przygotowana?? Pełno pytań i myśli... I obawa, że przyjdzie @...Oby wszystko skończyło się szczęsliwie....
 
Do góry