reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Witam się po dłuuuuuugiej nieobecności ;-) Praca, dom i inne sprawy spowodowały, że nie miałam dużo czasu na BB, ale czasami Was podczytywałam :tak:
Dla tych Dziewczyn, które mnie nie znają (a widzę, że sporo przybyło na wątek) w 2006 r miałam rozpoznaną endometriozę (torbiel z tego co pamiętam miała 6,5 cm). Miałam operację a potem 4 zastrzyki Diphereline. Wybuchów gorąca, wzrost wagi i innych skutków ubocznych nie wspominam miło, ale najważniejsze, że endo nie wróciło.
Dziewczyny nie wolno się poddawać :tak: Ja też jestem przykładem, że endo wcale nie wyklucza zajścia w ciążę. Mam córcię, która za kilka dni skończy 2 latka, a obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży. Fasolka się rozwija, serduszko bije i wszystko jest ok.
Także głowy do góry :tak::-D
AniaSm gratuluję córeczki :-D
Gieniek a Tobie gratuluję i tak jak Dziewczyny piszą: dbaj o siebie, bo rośnie w Tobie mała istotka, albo istotki ;-)
Wikula, Asienka co u Was?
 
reklama
Przybywam do Was z nowiną,że byłam na pierwszym USG i mam 2 pęcherzyki ciążowe w macicy!!!Cudowny widok,ale i strach...jak ja sobie poradzę?:tak:
 
Gieniek SUPER! :-D
Bliźniaki jak nic ;-)
***
A ja jutro idę do endokrynologa. Już się nie mogę doczekać!
Jestem przygotowana jak nigdy. Idę w zasadzie z diagnozą :-pNawet wiem jakie chcę leki :-p
Kobitka jutro pomyśli, że ja chora na głowę jestem i da mi skierowanie do dobrego psychiatry :sorry2:
 
gieniek super wieści ,Gratuluje!!!! no i na pewno sobie poradzisz :tak: , nam się tylko wydaje że nie damy rady ale jak przyjdzie co do czego to góry potrafimy przenosić ;-)
madziamadzia witaj po przerwie , Gratuluje fasolki :-)

Kuba wczoraj w końcu miał zabieg usunięcia migdała pod narkozą , co przeszłam to moje ,bo strasznie bałam się że się może nie wybudzić , dodatkowo ciągle słyszałam o śmierci , no ale wszystko się skończyło dobrze , Kubek dochodzi do siebie -dzisiaj nie widać że wczoraj szpital zaliczył :-)
 
Dziewczyny muszę się znowu poskarżyć na moją lekarz,bo powiedział mi dzisiaj coś,co nie daje mi spokoju...:-(powiedziała,że te pęcherzyki dziwnie się ułożyły,bo po dwóch przeciwległych stronach macicy i pytała,czy ja mam jakąś wadę, na przykład macicę dwurożną. Ja nic o tym nie wiem i teraz siedzę i myślę, a jeśli mam to czy donoszę tą ciążę? W tych moich pęcherzykach nie ma jeszcze zarodków-o tym też myślę...tuszka, w którym tygodniu powinien być widoczny zarodek?U mnie to 5 tydzień i 3 dzień
 
reklama
Gieniek gratuluje!!! jasne, ze jest mozliwe!! za tydzien juz cos powinno byc widac wiecej:) Ja bym chciala blizniaki!!!!! Jakos sobie poradzisz, bedziesz sie martwic pozniej, teraz je donosic, to jest zadanie najwazniejsze!! Potem sie zobaczy:tak:
 
Do góry