reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Witajcie, czytam Was od czasu do czasu i trzymam za Was wszystkie kciuki, bo wiem co to znaczy staranie o maleństwo. Ale nie otym chciałam pisac. Mam do rozdania 15 linków zapraszających do nowego portalu (jeszcze zamkniętego, dostępnego tylko na zaproszenia). Można tam prowadzic swojego cykle, ale co jest fajne, to system sam analizuje i interpretuje cykl i na podstawie codziennych wpisów sam wyznacza najbardziej prawdopodobny dzień owulacji i dni płodnych.
Jest bardzo przyjemnie, ciepło zrobiony - oczywiście to kwestia gustu ;)

OvuFriend - zwiększ szanse na zajście w ciążę

Mam nadzieje, że link będzie pomocny.

Ach - ja też znałam płeć dziecka juz w 12 tygodniu podczas badania NT (tego szczegółowego, dokładnego USG). Więc jest to prawdopodne, zależy jak się maleństwo ułoży i jaki jest sprzęt.
 
reklama
Dziewczyny byłam dziś na usg i doznałam szoku. Zrobiła się torbiel o rozm 25mm na prawym jajniku. Coooooo?? Pytam lekarki, na pewno na prawym, przecież dwa pęcherzyki były na lewym. A ona mo mówi, że tak to prawa strona. To ja już jestem głupia nic nie kapuje.....
realmad2.gif


 
Miliaa, dzięki że pytasz:-) ja ten miesiąc obstawiam naturalnie. Prawie naturalnie, bo na Clo i Pregnylu. W poniedziałek idę na USG i zastrzyk. Dam znać jak tam. Czy wyhodowałam jakieś pęchole na Clo...
 
Nie, a nawet jakby to i tak już po ptokach, bo IUI była w piątek. Chyba któryś lekarz pomylił strony, bo przecież w 3 dni to pęcherzyk by od 0 do 2,5 cm nie urósł.
Tere fere ale by były jaja jakbyś naturalnie zaciążyła:))
 
No ale przy wcześniejszym USG nie wykryliby Ci torbieli? Pęcherzyki były mniejsze, a jednak torbiel jest gęstszym tworem.

No jaja by były. Raczej nie sądzę, żebym tak po prostu zaszła. Mam wrażenie, że może po wakacjach mi się uda. Nie wiem czemu.
Może dlatego, że jeśli teraz bym zaszła to nici z urlopu, bo jednak kilka godzin samolotem to chyba nie bardzo. A w sumie wycieczkę mam już wykupioną.
 
Czyli po prostu Tere fere byloby to zlosliwe zrzadzenie losu, ktore akurat wyszloby na dobre :)
 
SonySony a tamte dwa pęcherzyki pękły Ci? Ja miałam kiedyś taki przypadek,że miałam 3 pęcherzyki i dostawałam zastrzyki,żeby podrosły,bo słabo im szło,no i pęcherzyki miały tak 14 mm . Pęcherzyk w ciągu doby może urosnąć 1-2 mm, za dwa dni miałam mieć podgląd czyli powinny mieć max 18 mm a co się okazało dwa miały 16 mm a trzeci zniknął?Lekarka sama była zdziwiona co z nim się stało...nawet nie było śladu,że się zapadł ani nic-zniknął...a u Ciebie podejrzewam,że jeden z takich, które nie były brane pod uwagę do IUI,bo był mały podrósł szybko,bo po tych zastrzykach na pęknięcie pęcherzyki też rosną szybciej.
Tere Fere ponieważ masz wykupioną wycieczkę,to jest duża szansa,że właśnie teraz zajdziesz w ciążę,bo to taka złośliwość;-) albo nie dzieje się nic,albo wszystko na raz!!
Gatto jak tam u was?Mąż już lepiej się czuje?
 
Lepiej tylko mozna powiedziec pod wzgledem przyzwyczajenia do problemu. W piatek ma rozmowe podczas, ktorej musi wyjasnic swoje stanowisko, a potem oni beda mieli znow troche czasu na decyzje co z nim zrobic. Wiec mysle, ze jeszcze 2 tyg stresu nas czeka.
 
reklama
Gieniek może masz racje, pójdę jeszcze w środę na usg do innego lekarza i zobaczymy co on mi powie. Jakieś tam nadzieje mam, że może pękły tamte zaraz po IUI i jeszcze troszkę z nich płynu zostało.
 
Do góry