reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elle, oto mój przebiegły plan :cool2: :

Wczoraj @ mi się skończył, więc zaaplikuję sobie ze 3, 4 lactovaginal (oczywiście po jednej przez te 3, 4 dni:-D ), biorę witaminę B complex, co drugi dzień magnez wypiję, oczywiście dieta dziewczynkowa (ja bazuję na kefirach, jogurtach, serach, płatkach na mleku, żurawinie, a teraz truskawki i trochę coli), ale jem też i inne rzeczy tylko w małych ilościach…żeby nie było :tak: . Owulację powinnam mieć około czwartku następnego, więc od poniedziałku zamierzam „molestować” mojego faceta codziennie aż do owu:rolleyes:

Bo ja też mega niecierpliwa jestem. Poprzednio od razu się udawało, więc zrobię co trzeba, aby dziewuszka była, ale przede wszystkim pragnę już nosić maleństwo pod serduchem:tak::happy:
 
reklama
Elmo, ja mam odczekać 2 tygodnie od testu i iść na wizytę, która ma być już tą serduszkową. Z tego co wiem to już od 6,5 tyg. można serduszko zobaczyć:happy:

Antosia, oby znalazła się wśród żołnierzy silna komandoska &&&&&&&&&&&&&
Daria, głosuję na biały!

Dobra lecę, bo miałam się z angielskiego pouczyć a ciągle mam jakieś preteksty, by książki nie otworzyć:sorry:
Wreszcie piękna pogoda, aż chce się żyć:-)
 
Ostatnia edycja:
Elmo ja byłam w piątym tygodniu i czwartym dniu i już serducho biło pięknie :) a fasolek miał 6 mm
Elle Kamea planowała córkę
Daria mi biały
Dorcia to i ja kciuki trzymam :)
Verita ładny suwaczek :)
Mam pytanko wczoraj miałam ból owulacyjny a dzisiaj temperatura wzrosła czy to świadczy o tym że jednak owulacja była na pewno ?
 
OneMoreTime plan super :tak: czyli działasz do samej owulki ale w dzień owulki też czy już odpuszczasz? stosujesz testy owulacyjne albo mierzysz temperaturę? nie no musi się udać w tym cyklu, nie ma innej opcji :-)
Maggie no właśnie przed chwilą znalazłam że Kamea starała się o córeczkę, ciekawe jakie one metody wypróbowała że się nie udało :eek: a robisz testy owulacyjne? bo tempka może wzrosnąć przed i po owulce ale jak będą teraz cały czas wyższe tempki niż w pierwszej fazie cyklu to oznacza że owulka była. masz może wykres żeby podejrzeć ;-) ?
 
Witam,
Kamea chciała planować dziewczynkę, ale z tego co pamiętam ciąża wyszła przed konkretnymi staraniami chyba w trakcie przygotowań, więc liczyła jedynie na chiński kalendarz(wychodziła dziewczynka) i szczęście ... jej posty są tak ok. stycznia
Antosia ja jednak poczekam z moimi staraniami :-)musi mi się życie zawodowe poukładać tzn. chciałabym mieć bardziej stabilną sytuację w pracy, ale jestem tu z wami (z różną częstotliowością:zawstydzona/y:, ale jestem), wspieram i kibicuję każdej.
 
reklama
Antosia dziękuję za kalendarz:-) muszę sobie go na spokojnie przeanalizować .widzę,że przygotowania idą pełną parą, życzę ci żeby za pierwszym razem się udało-na 100%będzie córeczka:tak:

daria biały jest najładniejszy na drugim miejscu jasny róż
matik moje kondolencje
zazdroszczę wam dziewczyny wy tak bliziutko tych starań, gdy będziecie miec to za soba ja będę dopiero ruszać z przygotowaniami o ile @ powróci... póki co przymierzam sie do kupna lampy solnej...myślicie że 4-5 kg wystarczy??

antosia ph mierzysz tylko paskami?czy kupowałaś ten sprzęcik do ph(wybacz ale nie wiem jak się nazywa:zawstydzona/y:)
 
Do góry