reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik współczuję.

Ewelin wow gratulację!

To kto został na placu boju? Ja, Krystianmartin, Elle i Daria Ty też? Ktoś jeszcze? Bo nam się tu II cudownie sypnęły! :D

Verita ja nie widzę Twojego wykresu, ale z tego co piszesz to duży odstęp.
 
reklama
Verita odstęp duży ale skoro odstęp nie ma znaczenia to jak miałaś wysokie ph to chyba szansa jest :)
Ja też chyba w wakacje, bo jeszcze się chce poobserwować, poza tym nie widzę siebie na wyjeździe jak latam z paskami ph w nocy sprawdzać :)
Matik przykro mi z powodu śmierci bliskiej osoby :(
 
Matik wyrazy wspólczucia.
Ewelin i Verita - gratulacje.
Ciekawa jestem jaki będzie efekt Waszych starań (wszystkich dziewczyn, które są w ciąży i planowały zgodnie ze wskazówkami Piranhy ) - mam nadzieję, że metody planowania płci się sprawdzą.
Dla tych, które planowały chłopczyka ślę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Zdrowia i jak najmniej dolegliwości początkowych życzę wszystkim ciężarówkom :-)
 
matik co do tego ph to powiem ci wyprobowalam 3 globulki dopochwowe bez tego ph mam ponad 6 i na iladian i lactovaginal ph tak skoczy do 5.9 a po vitagyn c 5,6 zobacze caly tydzien na tym vitagyn i czy zbije sie nizej . napoczatku iladian mi ladnie obnizyl a pozniej w ogole albo troszke;/

wspolczuje w sprawie dziadka mi dziadek umarl jak mialam 5 lat w mojej siostry urodziny;/ a drugiego w ogole nie znalam;/

w ogole u mnie w rodzinie jest tak ze kobiety zyja bardzo dlugo a mezyczyzni szybko umieraja i to tak od pokolej;/ od mojej mamy strony wszystkie kobiety sa wdowami ;/
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny.
Dzis z opoznieniem :-) Córka mi sie rozchorowała, kaszle na całego, nie spałam całą noc prawie. BYlysmy u lekarza - krtań. Padam na twarz.

Pirania co za pech! Szkoda. Mimo wszystko staraj sie załapac, moja Zuzia nie dostale sie podczas normalnej rekrutacji ale tak wisiałąm na glowie dyrektorce ze mimo wyraznego zakazu burmistrza co do przyjmowania dzieci ponizej 3 roku zycia w koncu miala mi dosyc i od 12 wrzesnia córka byla w przedszkolu. Takze polecam metode ;-)
Matkik przykro mi z powodu dziadka.
Verita odstep duzy. Probowalas utrzymywac wysokie ph? Ludzie maja synow nawet jesli sie o nich nie staraja wiec pamietaj ze zawsze jest szansa :tak: Bedziemy razem wyczekiwac polowkowego usg.
Meggie tak wczasy i latanie z paskami do ph i z testami owulacyjnymi - srednio to widze :-D
Daria Ty to jestes dobra, wrozki taroty :-D zebym ja umiala sobie takiego tarota postawic to juz bym stawiala heh ;-) Daria a Ty mi powiedz kiedy sie robi te testy z sody i z kapusty? Juz moge czy jeszcze czas? :-) Wiem wiem obiecalam ze nie bede...
 
reklama
verita no odstep bardziej na dziewczynke :) ale nigdy nic nie wiadomo :) wez sobie rozloz tarota u mnie z colinem sie sprawdzil zawsze wychodzil chlopak :)
ja sie juz w tarota nie bawie, konczylam jak wrozac innym za duzo brudow z ich zycia wychodzilo i sie przerazilam bo to jednak odpowiedzialnosc powiesz cos nie tak i jeszcze ktora sobie zyly podetnie.
Co do ph, jakie jest normalne ? bo sobie szczerze odpscilam ten miesiac bowszystko mi sie zaczelo platac, temeratura, testy owulacyje nie do konca silne kreski tylko lekko, do tego ta angina i zapalenie spojowek ze bylam pewna ze raczej nic z tego nie wyjdzie
 
Do góry