reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ostatnia edycja:
reklama
Czarna gratulacje.
Dorcia i Elmo teraz to na was te chłopczykowe miejsca czekają, testujcie i je zajmujcie ;-)
Piranha
Twoje cudne dzieciaczki mają bardzo mądrą mamę -jesteś skarbnicą wiedzy kochana. Twoje rady i wskazówki pomogą tu wszystkim zaplanować wymarzoną płeć. :tak:
 
pirahna to kaja przy nim duzo mniejsza sie wydaje :) a Krzysiu na starszego tam wyglądał :)
nie colin chodzi za reke bez trzymanki stoi ale tak do 15 sekund :) ale to prowadzenie za reke to mi na plecy siada;/
czasami nie mam sily sie podniesc;/

czarna gratulacje :)

czarna chyba urodzila przed terminem tak ?
 
Ostatnia edycja:
Piranha dzięki za linka, już przeczytałam notatki zrobiłam i do dzieła ;)
Czarna gratulacje !! ;))
Mam nadzieję że niedługo każda z nas ujrzy 2 kreseczki na teście ;))
 
Piranha tak książkę! mówię Ci! :) to będzie hit! ;-) dzięki za tyle rad, kurcze, czyli miesiac muszę czekać do tego badania progesteronu, lipa. Co do b6, ehhh, ja brałam dwie tabletki, jedna to b6 50 mg a druga bcomplex, ale głupia ja dopiero teraz czytam (przyznaję się bez bicia) całą dyskusję odkąd Ty radzisz a nie tak sobie wybiórczo i skokowo i wiem, że to powinna być b complex 100 by wszystkie były w równowadze. Jadą do mnie ;-)
a limonka - ok już kumam :D to znaczy, że ja wszystkie wybiłam :D kolejny raz będę wiedzieć haha
Dzięki za wszystkie rady.
A dzieci masz mega podobne do siebie (przynajmniej porównując ten sam wiek)! no po prostu piękne! :D
 
:) czesc

mamakubulki czarna gratuluje z calego serca :) niech chopaczki zdrowo rosna a WY wracajcie do formy :)

Piranha
Krzys widac ze chlopiec bo na fotach wygladal powazniej od Kai ale oboje sliczni :)


pozdrawiam wszsytkich serdecznie I zagladam na bierzaco :) za wszystkich kciuki rzecz jasna trzymam :) &&


Elmo jutro Twój dzien wiec sercem bede z Tobá co by jakies kreski juz wyszly :) I co bys sie wyluzowa, ze juz w ciazy jestes bo o tym, ze to chlop to ja juz wiem, choc TY pewnie bedziesz niedowierzec caly czas poki nie urodzisz :)


miego wieczoru wszystkim :)


 
Czarna, Mamakubulki ogromniaste gratulacje :-) tylko pozazdrościć takich maleństw w domu :tak:
Elmo powiem Ci że już się nie mogę doczekać jutra i od razu jak wstanę to otworzę bb i liczę na same dobre wiadomości :-)
Mamakaja nawet nie patrz na kalendarz chiński no chyba że przy okazji. czyli masz 25 lat tak? ja mam w lipcu dziewczynkę i potem od września do grudnia dziewczynkę ale raczej nie biorę tego pod uwagę ;-)
Polisia ja też nigdy nie miałam plamień przed @ ewentualnie dzień a w ostatnim cyklu 4 dni plamień zanim przyszła @ :-( u mnie to chyba wina saw palmetto i odstawiłam, zobaczę jak w tym cyklu. ja też mam chyba coś nie tak z progesteronem i nie bardzo mam gdzie tutaj w irl zbadać :-( witaminę B 100 complex biorę 2 miesiące ale jeszcze chyba na mnie nie zadziałała :szok:
Pirahna nie mogę się napatrzeć na te Twoje dzieciaczki takie są fajne :tak: mam nadzieję że za rok też będę mogła wstawić fotkę mojej parki :-D
Doska witaj. już Pirahna przekazała Ci wszystkie informacje więc do dzieła ;-) a masz już jakieś dzieci czy to będzie pierwsze?
A ja ciągle wyczekuje owulacji i nie mogę wypatrzeć :-D kreskowa testowa jest cały czas jaśniejsza od kontrolnej i tak już jest 4 dni poza tym pojawia się po ok 5 minutach. dziwne te moje cykle :-( w ogóle w tym cyklu miałam bardzo mało tego płodnego śluzu i dziś już go nie ma a test nadal negatywny :crazy:
 
Piranha śliczności te Twoje dzieciaczki :)
Czarna ogromne gratulacje małego skarbu, niech synuś chowa się i rośnie zdrowo :)
Elmo z rana będę przebierać nogami w oczekiwaniu na wieści
Co do plamień ja niestety też mam ten problem przed okresem, kiedyś było to jeden dzień przed teraz nawet kilka dni wcześniej niestety
Miłego wieczoru wszystkim !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wpadam tylko na dwa słowa.

CZARNA MOJE WIELKIE GRATULACJE!!! SUPER WIEŚCI! :tak:

Dziewczyny ogromne dzieki za wsparcie kciuki i wogole kibicowanie. Ale czuje taka presje ze nie wiem czy wogole rano bedzie chcialo mi sie sikac :-D:-D:-D Mam nadzieje ze nie bedzie zawodu bo nie wiem :-( w koncu jutro dopiero 12 dpo...
Zatem do jutra.
 
Do góry