reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama Kubulki ale byłaś z Antosiem trochę wcześniej niż z Kubą na USG...ciekawa jestemile Malutka będzie ważyć przy porodzie:)
 
reklama
Mamo Kubulki dzieki. jakby bylo dłużej to bym sie zdecydowała. Planuje staranka od wakacji wiec...
 
Ostatnia edycja:
Witam sie niewyspana. Gdzie nie siąde tam bym spała. Ale przy Kubie niestety nie da sie nawet na chwilę oka zmrużyć.

Noemi no właśnie miałam planować i chyba samo się zaplanowało;-) Mąż zrobił mi prezent urodzinowy:-D

Myszka zdrówka dla Twoich chorowitków.

Mamo kubulki przykro mi, że musiałaś słuchać takich przykrości. Nie ogarniam skąd ludziom takie głupie gadanie się bieże. Czy przy drugim dziecku płec zawsze musi być przeciwna? Mojemu bratu urodził sie drugi syn i nikt jakoś strasznie nie współczuł bratowej drugiego syna. Mój drugi brat ma trzy córy. Co prawda przy trzecim życzyliśmy im chłopaka, bo nawet ich koty to kobiety, ale jak się okazała trzecia córa nikt nad nimi nie płakał. Trzymaj się i nie słuchaj juz takich głupot, szkoda twoich nerwów.

ann współczuje Ci tych wymiotów. Ja póki co mam spokój. Przez kilka dni bolały mnie (.)(.) ale teraz jest w miarę ok. Mdłości narazie nie mam, wrażaliwa na zapachy też nie jestem (przy Kubie dokuczało mi to okrutnie), ale to może jeszcze sie zmienić. Niecierpliwie czekam na wizytę u gina. W którym tc. byłaś potwierdzić ciąże (możliwe, że przeoczyłam ten fakt) ;-)

Andziak Jędruś jak zwykle uroczy!!!:tak:

Noemi gratuluję :))
 
Karola, rozumiem doskonale Twój niepokój, wiele z tych zachowań pasuje do zaburzeń ze spektrum autyzmu podobnie jak u Krzysia :-( Ja na razie byłam u specjalistów, którzy wykluczyli klasyczny, niskofunkcjonujący autyzm, powiedziano mi, że na diagnozę choćby Zespołu Aspergera (autyzm wysokofunkcjonujący) jest za wcześnie. Oby nasze dzieciaczki z tego wyrosły. Jedyne co mnie pociesza to to, ze synek lubi i potrafi bawić się abstrakcyjnie, udaje maskotką, że coś robi, mówi za nią, znajduje nieistniejące naprawdę grzybki w wirtualnym lesie ;-), prosi by zrobić mu flagę z patyczka i paragonu, udaje, że jest wilkiem, itp. itd.

Andziak, no jasne kochana, że Ci pomogę, z miłą chęcią. Za kilka lat to ja będę mieć kilkuletnie dzieci a więc i więcej czasu na forum :-) Jędruś jest słodziutki i śliczny, dużo zdrówka dla niego!

Eden
, mój drugi nałóg to akwarystyka :-D Jak najbardziej możesz już łykać B-Complex, im szybciej tym lepiej, najwyżej będziesz mieć lepsze wyniki :-) Witamina C i żurawina zmniejszają pH spermy co z kolei zmniejsza jej jakość a tym samym sprzyja poczęciu córeczki, poza tym kobiecie wówczas łatwiej zbić pH po starankach. Witamina C poza tym zapobiega aglutynacji plemników (przyleganie ruchliwych plemników do siebie nawzajem, co uniemożliwia im ruch w wybranym kierunku). Te wymienione przeze mnie dziwne zachowania Krzysia pasują do zaburzeń ze spektrum autyzmu :-( To mi dałaś zagwozdkę, a gdzie ja napisałam, że M ma łykać tylko magnez bez calcium citrate? :-D Aż nie chce mi się wierzyć, że mogłam coś takiego napisać :-D A może doradzałam komuś kto pragnął po prostu zajść w ciążę? Przy staraniach o córeczkę M nie powinien łykać B-100, macy, L-karnityny i Q10, to są suplementy poprawiające jakość spermy. Co do wołowiny i w ogóle listy zakwaszających i alkalizujących produktów - w żadnym wypadku nie można się sugerować tylko tą listą a tak jak pisałam wziąć wypadkową z niej i wskazówek dziewczynkowej diety. Mięsa tak jak pisałam zakwaszają ale podnoszą też testosteron. Cukier też zakwasza ale zmniejsza absorpcję wapnia.

Ewelin, większość lubrykantów nie zakwasza a do tego zawierają plemnikobójcze środki.

Noemi
, super wieści, raz jeszcze gratuluję!

Krzyś mi zrobił niespodziankę i zasnął koło mnie gdy o 13:30 usypiałam Kaję, dzieci pospały aż do 16:10 :-) (Kaja bez krzysiowych decybeli spała nareszcie dłużej jak 30 minut ;-)) a ja złapałam oddech ;-)

Tak sobie podliczyłam skuteczność planowania na naszym forum i biorąc pod uwagę osoby, które podeszły do tego restrykcyjniej (złoty medal dla nullki, Noemi i Magdy :-)) to na razie skuteczność wynosi 6/6 czyli 100% :-)
Wklejam dzisiejszą fotkę Kai wspinającej się na mamusię ;-) Córcia cały czas za mną łazi, potrafi za mną przeczołgać się z jednego pokoju do drugiego, gdy wyczai, że mama jest obok a na rękach trzyma ktoś inny to płacze żałośnie "maaamaaa", mała przylepa ale trochę to uciążliwe gdyż np. u teściów nikt mnie nie odciąży ;-)
Zobacz załącznik 535911
 
Ostatnia edycja:
hej babeczki:-)

Czarna - mega gratulacje!!!!! tak się cieszę, że spełni się twoje marzenie o synku:-); no i potwierdza się 100% skuteczność w planowaniu;

Pirania - jesteś wielka kochana!!! spójrz ile szczęśliwych mam na forum dzięki Tobie!!!:-)

Noemi - Sonia w 22 tyg ważyła 470 g a urodziła się 2,5 kg:-)

dziewczyny, moja rybka wczoraj skończyła 6 miesięcy:szok: a pamiętam jak nie mogłam się doczekać określenia płci:-)

miłego wieczoru kobietki!!!
 
pirania zebym sie wogole zdecydowala to bym musiala miec wiedze twoja nulki noemi Nulka miala jakies super globulki.ja ich raczej nie zdobéde. A i nulka nie napisala jak wygladal dokladnie cykl i starania noemi tez
 
reklama
pirania co do zachowan krzysia. Moim zdaniem jest maly i móze wyrosnac.bo moj bartek ma 8 lat a krzys 2. Jak bartek mial 2 lata nie dziwily mnie níektore zachowania. A niektore zaczely sie dopiero niedawno. Badaj to nie zaszkodzi a moze pomoc. A i moj bartek nie ma wiekszsci cech ZA
 
Do góry