reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

sofi zobacz czymail doszedł bo były problemy z dodaniem załacznika

andziak synus sliczny jak cala reszta chlopcow

a ja dzis nakupowalam ubranek dziewczecych.... dla chrzesniaczki mojego m. Ale cudowne są te sukieneczki. :tak:

Spadam bo mam malego na kolanach.
Pozdr.
 
reklama
Mama Kubulki a Ty też masz termin jak ja:) ile waży twój Maluszek teraz?? Moja 470g nie wiem czy to dużo bo mało na pewno nie;p;p
 
Mama Kubulki a jaki synek był duży jak go urodziłaś, porównujesz swojego teraz ze starszym jeżeli chodzi o wagę??

No ja robiłam wszystko oprócz odstępu od owulki, dieta, pilnowałam zakwaszania, suplementy, cola light bezkofeinowa M też się słuchał:)
 
Mama Kubulki a jaki synek był duży jak go urodziłaś, porównujesz swojego teraz ze starszym jeżeli chodzi o wagę??

No ja robiłam wszystko oprócz odstępu od owulki, dieta, pilnowałam zakwaszania, suplementy, cola light bezkofeinowa M też się słuchał:)
Kubuś jak sie urodzil wazyl 2900 ( a jak mial 3 miesiace 8kg!!)
ale przyszedl na swiat 3 tyg przed terminem, przez cala cize mowiono mi, ze dziecko bedzie gigantyczne, w pomiarach byl nawet o 3 tyg wiekszy od normy, ale to tylko sprzet... tydzien przed porodem podobno z usg wazyl 3500, z tydzien pozniej jak sie urodzil 2900, ale Twoja Mała chyba jest calkiem duza....... dam znac jak sprawdze ile wazyl Kubus na tym etapie ciazy;)
 
Mama Kubulki a jaki synek był duży jak go urodziłaś, porównujesz swojego teraz ze starszym jeżeli chodzi o wagę??

No ja robiłam wszystko oprócz odstępu od owulki, dieta, pilnowałam zakwaszania, suplementy, cola light bezkofeinowa M też się słuchał:)
znalazlam;) 21 tydzien 1 dzień wazył 525g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Antoś tylko 407g
jestem zaskoczona
moze Antoś jest jest jednak malutka chudziutka dziewczynka.............
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Mama Kubulki, mój synek ważył 3700 jak się urodził, był w terminie:) a Ty 3 tyg przed terminem to i tak fajnie ważył niektóre dzieci tyle mają jak są w terminie
 
reklama
O jacie to naprawdę sporo!! To moja Malutka waży normalnie :) jak ja urodziłam 3700 to juz takie fajne do potrzymania było dziecko:)
 
Do góry