reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziękuję za powitanie. Myślę, że z Wami uda mi się za 3 razem, ale to za jakiś czas bo miałam cc, więc na razie będę trzymała kciuki za te, które już się starają, albo zamierzają w najbliższym czsie.
 
Mamakubulki kochana tak tak znam ten ból...ludzie są tak wredni ech...brak słów....ja miałam tak samo..w sumie to nie zalezało mi tak na płci ..bardziej cieszyłąm sie ze moge byc w ciązy ze malenstwo jest zdrowe...ale ta nagonka w pracy i przez znajomych ..:musi byc dziewczynka..musi" a jak powiedziałam ze 2 chłopczyk to była masakra...oj jaka szkoda ze nie córka..po tylu latach sie zdecydowaliscie...oj...i sie ie udało...i dalej bedziesz sama...wyobraz sobie mnie...oczy popuchniete od płaczu...tylko ja to wyłam przez pare dni az mój mąż sie wsciekał bo on nie ma z tym problemu dla niego dziecko to dziecko...nie ma parcia na płec...a teraz to jak patrze ma malutkiego to az mi głupio...sciskam cie...wiem co czujesz, uwierz mi...
...no własnie czy te globulki lub czopki nie uszkodzą plemników?
Piranhia dziękuje ...no własnie ..i co teraz? jak ja nie wiem kiedy mam owu..znaczy co do godziny nie ma szans zebym to obliczyła...jaka metode wybrac ..czy moze zaryzykowac i po wzroscie temp. i po najwiekszym sluzie spóbowac...sama nie wiem w takim razie ....a jak wy dziewczyny robicie jak nie wiecie kiedy owu była...która metode bedziecie stosowały?
...GRATULUJE zaciążonym...oby to upragnina płec była:-)
 
co do suisiaczka to dupka i pod siusiaczkiem ladna nie odpazona ale ta koncowka taka czerwona ;/ colin dzis ma szczepienie to sie maz musi zapytac bo sie martwie;/
wiecie co jeszcze do tego czopka pobralam 3 razy sluz zeby sprawdzic to tam gdzie nabralam sluz z duza iloscia tego czopka to ph jest wysokie ponad5 a jak nabralam sluz ze udalo sie bez tego czopka (po tym poznalm bo z czopkiem jest patczek caly bilay od tego czopka ) a z normalnym sluzem ph jest to niskie 4,38 nie bardzo czaje ;/ ogolnie te czopki sa badziewne caly czas sie krusza i wypadaja ;/ kiedys mialam od ginekolog te CICATRIDINA GLOBULKI GOJENIE RAN PO ZABIEGACH (2954473843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to one sie nie kruszyly;/ a powiedzcie mi te ele do pochwy na zakwaszenie one tez tak wypadaja czy sie wsiakaja w pochwe?

witam nowa staraczke :) sofi tez we wrzesniu rodzilam :)
 
Piranha mam pytanie czy mozna brac zelazo przy staraniach o dziewczynke bo ja mam zalecone przez lekarza ze wzgledu mojej anemi a i jeszcze jedno jak jest z cynkiem a czy wit A, C, E tez mozna brac a te vit B to tylko B6 czy moge tez rac B1,B2,B5,B6, B8 chodzi mi o to bo mam taki kompleks i tam sa te vit a i jeszce jest vit PP i mangan :confused:
 
Czarna perła moja koleżanka tak zaszła że jak miała skok to się starali i jest córcia ale jest niebezpieczeństwo że poprostu za późno już będzie i nie załapie
 
Ja na razie nie planuję, chcę aby Norbercik podrósł, starszy Hubercik miał 6 lat jak młodszy się urodził i jest super. Fajnie jak jest większa róznica wieku. A co do moich starań, to wyglądały one tak: w styczniu 2011 zaczęłam szukać sposobów na zaplanowanie płci, trafiłam na kafeterię, gdzie gosia obliczała zainteresowanym dziewczynom najlepsze misiące na daną płeć, oczywiście na podstawie kalendarze chińskiego, ale robiła to nieco inaczej i sprawdzało się w 99%, poza tym kalendarz Jonasa, strona sonath i kalendarz księżycowy moonsigncalendar.net/moonangle.asp? (ale chyba coś źle popatrzyłam). Starałam się przed O i O12 tak mi się wydawło, ale ... Ostatni@ miałam 13 grudnia i cykle zawsze 28 dniowe a sex 19 i 26, nie wiem kiedy się udało. Robiłam testy owulacyjne, ale pierwszy raz i chyba dlatego to wszystko nie wyszło, miałam za małą wiedzę. Brałam od września kwas foliowy i suplement wapnia i magnezu Strong Bones firmy Calvita. Teraz wiem, ż trzeba się lepiej przygotować i lepiej poznać swój organizm.
 
reklama
Do góry