reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam,
nulka - trzymaj tak dalej ;)
piranha - gdzie Ty się podziewasz?
czarodziejka - a kto z nas ma nadmiar czasu? bo ja tez nie mam, ale staram sie jakoś ogarniać ;)
ann29 - juz masz widzę zachcianki ciążowe , he he ;)
agagsm - podglądam Twój cykl ;) obiecujący ;) trzymam kciuki ;)
Ja wczoraj byłam u gina - 2 pęcherzyki są - jeden 17 mm drugi nie pamiętam ale tez cos koło tego 0 na dwóch rożnych bazach, włączył mi od 15dc dupka i w następnym cyklu mam brać od 5 dc po 2 pastylki clo.

Pozdrawiam Was.
 
reklama
abuu wczorajsze sniegowanie chyba mi wychodzi,leb mnie boli jakby na zatoki,katar sie nasilil i najchetniej walnelabym sie do wyra:(

Kate, Kamea

w zasadzie wczoraj rozmawialam z mama i powiedziala mi jeszcze co bylo po ich rozmowie. Ogolnie to chyba pozytywnie bo mama sama,ze jest zdziwiona reakcja ojca,ze tak dobrze to przyjal. powiedzial,ze rade sobie damy i oby tylko dziecko zdrowe bylo.

Nullka
super wiesci,najwazniejsze,ze z malutka wszystko w porzatku, ale ten czas leci, dopiero co pojawilam sie na forum Ty jeszcze nie wiedzialas czy chlopiec czy dziewczynka a tu plec juz 2 razy potwierdzona;-) Mam nadzieje,ze u mnie tez to szybko zleci

Pajak
trzymam mocno kciukaski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i przysylam dla Ciebie partie fluidkow ciazowych:tak:

oj tak zachcianki sa (choc nie codziennie)-dobrze,ze mi sie piwska nie chce -tak jak to bylo w ciazy z Olkiem hehe
 
Ostatnia edycja:
Hello!

Pająku, strasznie mi miło, że o mnie pamiętasz :-* Kiepsko u mnie z czasem ostatnio, nie mam czasu czytać (niestety często jak znajdę chwilkę to przerzucam tylko posty i zdarza się, że czytam tylko te zaczynające się od Piranha by nie pominąć nikogo w potrzebie :zawstydzona/y:) a co dopiero pisać z Wami. Kaja zaczęła pełzając przemieszczać się po całym pokoju, jest zupełnie inna jak Krzysiu bo nie przeoczy niczego, wszystko musi dotknąć, pociągnąć, nie przeoczy żadnego okruszka czy papierka a przy Krzysiu nie mam jak odkurzać (wpada po prostu w panikę gdy włączę odkurzacz więc muszę czekać aż M wróci z pracy i posiedzi z nim w innym pokoju). Muszę więc cały czas ją pilnować. Do tego synek znów zrobił się potwornie zazdrosny, wpada w złość nawet wtedy gdy Kaja go "zagaduje" albo śmieje się do niego, zdarzyło się, że pacnął ją dłonią w głowę ze złości :-( Kaja ostatnio ciężko zasypia (może to ząbkowanie, synkowi pierwszy ząbek wyszedł jak miał dopiero 11-12 miesięcy a wczoraj zaglądam Kai do buzi a tam jedyneczka na dole :-)), często dopiero koło 23 a wtedy jestem tak zmęczona, że sama się kładę i nie mam już sił na kompa. Bardzo Ci kibicuję, 17 mm to piękna wielkość i jak dobrze pójdzie to za około 2-3 dni będzie owulka, zaciskam kciuki i nie puszczam &&&&&&&&&&&&&

Wszystkim Wam kochane bardzo kibicuję i jestem myślami z Wami!
 
Witam :)
zgaga mnie cosik ostatnio męczy i cholerrra nie chce przejść :confused2:

Mati maluje, a ja z kawką i ślimaczkiem z czekoladą wreszcie zasiadłam :)

Nullka
super wieści :) pięknie mała rośnie :)
u nas zdjęcia z połówkowego też nie za bardzo fajne były...dobrze że filmik z całej wizyty miałam to można bylo powycinać dodatkowo jakieś ujęcia :)
aaa widzisz, dobrze że mówisz o tym ninjago, bo my też się będziemy szykować do balu i znając zajawkę młodego to też będzie chciał być ninjago :p
Czarodziejka Wszystkiego NAJ dla męża :)
piękna niespodzianka :)
mój D ma urodziny w piątek :) w sobotę wpadają przyjaciele na małą imprezkę niespodziewajkę :)
Kamea no zima nam się super zrobiła, dzieciaki mają radochę :)
Pierogatka nie wiem czy doczytałaś, czy pisałam...:sorry:w tym tygodniu jeszcze jestem na antybiotyku.
Czekamy do poniedziałku, wtedy mam nadzieję dostanę przedłużenie L4 i się zgadamy na jakieś spotkanko ;)
Pająk super!!! Kciuki zaciskam i fluidki ślę !!! :D :D :D
Ann zdrówka!!
Piranha grtauluję malutkiej pierwszego zębolka :D

Miłego dnia kobietki ;)
 
Witam się po weekendzie i poniedziałku. Wczoraj poszalałam na zakupach. Oczywiście nie dla siebie tylko dla dzieci:-). Mały został z babcią. Pierwszy raz go zostawiłam na dłużej. Jakoś dali radę, ale z butelki ni groma nie chce pić. Dobrze, że zupkę zjadł i deserek. A 150 ml mojego mleka musiało zostać wylane.:-( Nie wiem jak ja go od cycka odstawię. Poza tym mały ma straszny katar. Psikam mu wodę morską i oczyszczam fridą ale to tylko na chwilkę pomaga. Może trzeba będzie jutro do lekarza pojechać.

Nullka fajne wieści. To już na spokojnie możesz niedługo wyprawkę kompletować.

Piranha gratulacje dla Kai.

truskaffka patrzę na suwaczek i widzę, że niedługo już 30 tydzień będzie. Teraz już z górki.

Czarodziejka fajna niespodzianka. Widzę, że niedługo na stoku pośmigasz. Co ja bym dała za taki wyjazd, ale ze względu na prace mojego M mogę na razie sobie pomarzyć.

Ann pewnie, że najważniejsze zdrowie dzieciątka.

Pozdrawiam i miłego dzionka wszystkim.
 
dzięki dziewczyny za kciuki.

Piranho, no brakuje Cie tutaj, zdecydowanie!
Mojemu pajakowi wyszły zęby w wieku 4,5 miesiąca ;) i tez dowiedziałam się jak zadzwoniły o łyżeczkę ;)
Teraz uważaj, żeby Cie Kaja przy karmieniu nie ciachnęła ;)
 
hej babeczki!!!!!!

Nulka, Truskaffka, Czarna, Kasia - ależ wasze suwaczki zasuwają:-D, dopiero testowałyście a tu już kolejny tydzień odliczony:-)

Truskaffka - Ty już ostatnią prostą zaczynasz:szok:, niedługo mała Amelka będzie fikała w łóżeczku:-)

Nulka - cudne wieści!!!!! pogłaszcz brzucholka:-)

Milla - na katarek moja córeczka dostała Tantum Protect spray, jest bardzo skuteczny w połączeniu z fridą, najpierw spray a za chwilę frida i w ciągu kilku dni katar znikł a kiedyś moja mała walczyła z katarkiem miesiąc:szok:, życzę zdrówka dla Adasia!!!

Pirania - jak dobrze, że się odzywasz:-), fajnie, że Kajutka już pełza po mieszkaniu:-), aż trudno uwierzyć, że Kaja skończyła już 7 miesięcy!!!!szkoda tylko, że Krzysiu taki zazdrosny, ale może mu przejdzie???;-); mój Sonik rwie się do siadania, co chwilę ciągnie głowę i ramiona w górę, trochę ją sadzam ale nie za długo, bo boję się o jej kregosłup...za to na pleckach leniuszek z niej wychodzi, nie lubi leżeć na plecach, choć nawet ładnie podnosi główkę i opiera się na przedramionach, zdecydowanie woli jednak pozycję pionową niż poziomą

Madzia - kochana co tam u Was?????? jak twoje szczęście??? czekamy na fotki Marcelka!!!!

kurcze, dziewczyny mam coraz mniej czasu, żeby wszystko ogarnąć a już za 2 tygodnie wracam do pracy i wtedy to dopiero będę cierpieć na chroniczny brak czasu:eek:

pozdrawiam każdą z Was!!!!
 
tasha , mnie samą ten mój suwak przeraża , normalnie nie wiem kiedy tyle już przeleciało
nullka , fajnie że nic się nie zmieniło icórka dalej jest córką :)
 
Nullka cudowne wieści, najważniejsze że malutka zdrowa:)
Ann zdróweczka
Pająku powodzenia w starankach :)
Ja ostatnio z moim mężem drę koty, chodzi tak nerwowy przez te załatwienia z firmą że ciężko się dogadać. Dodatkowo powiedział mi kilka przykrych rzeczy, że on na drugie dziecko wcale nie jest zdecydowany i takie tam...zwłaszcza że wie jaka jestem wyczulona na ten temat...
miłego dnia dziewczyny
 
reklama


To Jedrula.Spodnie ja robilam razem ze sweterkiem i czapka.
Podczytuje was ale na pisanie czasu brak.Jedrula zasypia na noc o 2 a w dzien prawie wcale nie spi tylko drzema po 10 minutek.Do tego szkola terapie.Balagan mam w domu straszny.
A zbieramy na wieksze auto i co ... bojler sie rozwalil i monitor od komputera.Ciagle cos
 
Do góry