reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam poniedziałkowo :-)

Piranha mega kciuki za Krzysia :tak: Czekamy na relacje z wizyty.

Andziak trzymaj się, jakoś musimy dać radę i przeżyć ten poród.
Co do leżaczka Fisher Price to mam taki sam ale nie wypowiem się co do skuteczności bo dzidzia narazie w brzuchu a leżaczek czeka...
Jak patrze na zdjęcie Twojego brzuszka to jakbym siebie widziała tylko mam trochę mniejszy, też nic a nic poza brzuchem nie przytyłam :-)

Od wczoraj nasz Niunia nie jest Kornelią, nie jest Klarą tylko Laurą :-) Nie wiem jak długo będziemy jeszcze zmieniać ale wciąż są nowe pomysły. Pewnie jak urodzę to z tej całej niewiedzy zostaniemy przy Zuzi, tak jak planowaliśmy jeszcze przed ciążą :-D
 
reklama
dzien dobry wszystkim :)
u nas tez pogoda tak pochmurna ze nic sie nie chce ;/
my od rana z nadia na badaniu u7a i jestem w szoku w polsce polowy badan by nie miala;/ jeszcze nas do logopedy zapisali niemieckiego:-D (bedzie masakra :-p)
tasha zazdroszcze ci tego fitness zawsze chcialam chodzić ale teraz to w ogole czasu nie mam ;/ a jeszcze teraz bede z nadia do logopedy chodzic to juz w ogole;/ nawet w domu problem zeby znaleźć czas na chwile ćwiczeń;/
ale powiem wam ze bede sie starac o jeszcze jedno dziecko :tak::tak: tylko teraz zastanawiam sie jaka przerwa bedzie najelpsza;/ i nie wiem :eek:
miss bella moja nadia pierwsze byla inez i dosc dlugo pod koniec i to mialo byc na 1000% naomi a w szpitalu wyszla nadia
 
Moje testy 10 zostaly wyslane dopiero dzis:wściekła/y:,wiec jeśli @ się nie pojawi to jutro może zrobie testa 25miu. Na marginesie mam taki straszny PMS,ze promieniuje złością na kilometr.

Z dobrych wiesci moja kolezanka urodzila dzis druga córeczkę. 2h po przyjezdzie do szpitala mala była już na swiecie. Taki porod to ja rozumiem:)

Magda
Kurcze 4 lata i szkola to strasznie szybko ale z drugiej strony fajnie,ze maja miejsca dla 2-latkow. U nas bardzo ciezko o przedszkole dla 2-latka. W ogole rzad sobie wymyślił,ze da dodatek rodzinom,których jeden z rodzicow będzie z dzieckiem w domu do 3 r.z. cos chyba 150euro/mies/1 dziecko. Nie wiem kiedy ma wejsc w Zycie ale osobiście wolalabym,żeby zbudowali wiecej zlobkow i przedszkoli…

Andziak
Zycze Ci szybkiego porodu jak u mojej koleżanki:*

Tasha
szacun, brawa dla Soni- mój tajfun ma 2 lata a rzadko kiedy przespi noc ciagiem

Daria

Colin slicznie trzyma już glowke. Rosnie Ci silny chłopak

MissBella
Laura mi się podoba:)
 
Dziewczyny, jesteście kochane! Przepraszam, że nie nadrobię ale byłam tak zestresowana wizytą (i gadaniem rodzinki, że na 100% Krzysiu ma autyzm), że o niczym innym nie potrafiłam już myśleć. Wasze kciuki jak zwykle czynią cuda i przegrałam pierwszy zakład o kasztanki :-D (odbiję sobie przy drugim :-D). Krzysiu rozwija się prawidłowo, na 100% nie ma autyzmu, ZA diagnozuje się dopiero później ale z tego co mi powiedziano to również nie mam się czego bać i nic na ZA nie wskazuje. Powiedziano mi, że Krzysiu jest bardzo mądry i ponadprzeciętnie rozwinięty poznawczo. Panie przeprowadziły masę testów, w piątek dostanę wszystko na papierku. Strasznie się cieszę!!!
mr-happy.gif
 
Ostatnia edycja:
Piranha, cieszę się baaaaaaaaaaaaaaardzo! Wspaniała wiadomość. A jak dostaniesz to na papierku, to zrób ksero i sprezentuj swojej rodzince, żeby w końcu dali Krzysiowi spokój.

 
Pirania - ależ super wiadomość!!! widzisz, miałam rację:-), mam nadzieję kochana, że się uspokoiłaś i mama też przestanie dopatrywać się chorób u Krzysiaczka:-)

Miss - Sonia ma na drugie Laura, mój M wymyślił:-)

Andziak - jak tam sytuacja na froncie??????

Kasia - popołudniowa kawka???:-)

miłego wieczoru:-);-)
 
reklama
Do góry