reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Rybcia wygłaskana, odwdzięcza się kopniaczkami :)

już się doczekać nie mogę jak chłopaki też będą mogli to poczuć:-)

wiecie że mnie ta ciekawość tak nie zżera..sama się sobie dziwię :p myślałam że będę fiksować, zwłaszcza że na tym etapie można malucha już podejrzeć dokładnie, ale jakoś tak sobie wbiłam do glowy że na połówkowym sobie malucha obejrzymy dokładnie że teraz spokojnie czekam :)
ale jak się na połówkowym Rybcia nie ujawni, to zacznę fiksować:-D
także teraz czeka mnie dwa tygodnie rozmów i negocjacji z dzidziorkiem żeby na połówkowym ładnie nóżki rozłożyło:-p
 
Piranho śliczna ta Twoja Księzniczka Kaja i jak słodki się uśmiecha :-)

Truskafffko super wieści, że u Rybci wszystko OK :tak:

agagsm wózek mam taki:
 

Załączniki

  • Maxi_cosi_mura_4_z_fotelikiem_citi.jpg
    Maxi_cosi_mura_4_z_fotelikiem_citi.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 38
MissBella witaj,
wozeczek jest super, hmmmm....bedzie jeszcze piekniejszy juz za 4 tygodnie, kiedy to do srodeczka ulozysz swoja Kornelie.

a.... ja tez kiedys sobie taki kupie :-);-)
 
Witam popołudniowo:-)

Kasiu - pijesz jeszcze kawkę??? bo chętnie się z Tobą napiję:-), mam nadzieję, że dzień miałaś udany:tak:; i wiesz co Ci jeszcze powiem? wróciła do nas ta dawna optymistyczna Kasia, nareszcie:-)

Truskaffka, Magda - to super wieści przynosicie dziewczynki!!! Madzia, dasz radę z tym spojeniem, wierz mi:tak:

Miss - fajny wózek, duży się wydaje

Macy - tak, mam jeszcze starszego syna;-)

miłego popołudnia!!!
 
Tasha

Kasiu - pijesz jeszcze kawkę??? bo chętnie się z Tobą napiję
biggrin.gif
, mam nadzieję, że dzień miałaś udany
yes2.gif
; i wiesz co Ci jeszcze powiem? wróciła do nas ta dawna optymistyczna Kasia, nareszcie
biggrin.gif

Tasha dziekuje, oj....to naprawde bylo tak mocno odczuwalne???? Kurcze, myslalam ze tylko osoby w realu tego doswiadczaja...

W takim razie.... bardzo mocno przepraszam za moje smecenia i za tak okropna osobe,,,,:-);-)
Ja obiadek kulam, no bo zaraz wybije 5.30 i beda wolac...my chcemy jesc!!!!!
Kawke juz szybciutko mala sobie zrobilam i pije lyczkami razem z toba....och jak jest milutkoooo. Buziaczek dla ciebie i twojej malej gwiazdeczki
 
Kasiu - no żesz Ty babko jedna!!! nie smęciłaś, ale jakiś smuteczek z twoich postów przebijał, jakieś wypalenie, nie wiem jak to nazwać, ale na pewno nie smęcenie i nie jesteś okropną osobą!!! wręcz przeciwnie, jesteś fajną empatyczną babeczką, która ma zawsze dobre słowo dla każdego:-), nie gniewaj się, że tak napisałam, nie miałam intencji, żebyś się źle poczuła, po prostu ucieszyłam się, że jest Ci lepiej i znów tryskasz optymizmem
 
MICIUR-KA


może spróbuj jakieś suplementy zażywać, ja podobnie jak ty mam nieregularne cykle i byłam po usunięciu 2 cyst z jajników, jeszcze na dodatek zawsze miałam ogromną suchość w pochwie. więc lekarz powiedział, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę, upór, stosowałam trochę hormony i się udało mam 2 letnią córkę. a teraz stosowałam min wit e która wpływa na płodność, oeparol działa podobnie i syrop guajazyl który rozrzedza śluz. i mimo iż próbowałam z mężem starać się o syna, to teraz mało ważne, udało się (chyba) za pierwszym podejściem, a mam 24 lata podobnie jak ty...
 
reklama
Do góry