reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Martuchaa
hahahaaa..dzięki :)
wstawiłam tylko fotkę przodem bo tył cenzura..majty stringi..pół pleców odkryte to już by było za dużo:-p


Marzycielka
dzięx:cool2:
no działo sie ..nie będę ściemniać ,że nie
aaaaahahahahahahaaa


a zakład mamy dość spory,to pokój zabiegowy..
 
Dziękuję ślicznie dziewczyny za miłe słowa:zawstydzona/y: Ja tam z tych wstydliwych, więc nie chętnie się ujawniam:-p Brzusio mi teraz wypchało do przodu i to tak, że jak Pingu chodzę:baffled::szok::-D


Patrysiu
no mi właśnie tez coś dziewczyny na styczniówkach sugerowały z tym pępuszkiem, że tylko woda, ale ja jednak wolę tradycyjny sposób. Woda jak najbardziej, ale po wysuszeniu jednak kropla spirytusu. A mój brzuszek, to już przerósł Twój z 40tc:szok:

Macy jedno, jedno:tak: Kto wie? Może nad wyraz dorodne? Już w sobotę się dowiem;-) Dzięki za info odnośnie nalewki. Za komplement również:happy2:


Mama ja się na fotkę nie załapałam:-( Echhhhh zawsze jak mnie nie ma, to się najciekawsze rzeczy dzieją na forum:baffled: Brzuszek ugłaskałam, lokator odpukał:-) Dziękujemy!


Marta na plusie mam 3kg. Jakoś waga mi pomalutku rośnie. Ale to dobrze, bo ja przed ciążą miałam wagę wciąż deczko za wysoką, więc staram się przybrać minimalnie teraz. A co do Ciebie, to spokojnie. Ja niedawno testowałam, a tu nim się obejrzałam, brzuch mnie przegina do tyłu:baffled: Nim się obejrzysz, nie będziesz widziała własnych stóp:szok::-)
 
Dzieci śpia a mąż obiecał masaż bańką chińska więc jak mam nie skorzystać :-p

Magda z uk
no to fajnie ,że synek odpukał ;) niech zdrowo rośnie i nie rozpycha mamusi spojenia :))

zaraz wstawię na chwilę ...nie chcę tu pół naga po bb latać :-p
 
Buu, ja tradycyjnie na fotki nie zdążyłam. Będę warować następnym razem. ;-)

Maga_z_uk, wielkość brzucha nie ma nic do dziecka. Nie przejmuj się. Jesteś w 25 tygodniu ciąży, więc chyba musisz mieć brzuszek. :tak: Ważne, że dzidziuś zdrowy i tyle. Ile mnie straszyli w ciąży z młodą. Że brzuch mały, że mało jem, że dziecko będzie malutkie. A ja nic za to nie mogę, że nie mam budowy murzynki, bo ja nie wiem, jakie oni normy wyliczali. Raz mnie położna centymetrem mierzyła i tak zestresowała, że myślałam, że padnę, bo powiedziała, że brzuch zdecydowanie za mały i od razu wypisuje skierowanie do szpitala. Potem mierzyła jeszcze raz i jeszcze raz i w końcu stwierdziła, że jednak mieszczę się w granicy. A co się nadenerwowałam to moje. A córka 3790 g miała, więc wcale nie tak mało.

edit:
Mama, ja się też załapałam tym razem. Ja się też mężowi nie dziwię, że lata jak pies za kiełbasą. Też bym latała. :-D Ładna z Ciebie kobieta. A pidżamka niczego sobie. ;-)
 
Mama dziękuję:-) Dobrze, że mi brzuch nie przysłania oczu jeszcze, ale za to szczękę mam teraz na jego górnej części:szok: Nonono....jak Wy takie stroje w pracy nosicie.............:-D A tak poważnie, to super! Masz świetny gust. Bez przesadyzmu, ale jednak kusząco. A Ty laska jesteś, że hoho, więc proszę mi tu więcej nie marudzić, że coś Ci tam nie pasuje:-p
 
Macy wiem słońce, że z tymi brzuchami, to różnie bywa. Ja we wszystkich ciążach osiągam rozmiary słoniowe, a dziewczynki były 3600g i 3700g, więc znowu nie takie wielkie. Za to pamiętam, jak leżałam na patologii ciąży przed pierwszym cc i jednak dziewczyna miała taki maleńki brzuszek. Byłam pewna, że pewnie jakieś komplikacje, a tu się okazało, że urodziła w tym samym dniu, co mnie cięli po terminie i jej już poród wywoływali:szok: Urodziła dzieciątko 3300g:happy2:
 
reklama
hej dziewczyny!!!

Mama - o żesz Ty lasko jedna...!:-); to święta prawda, że najatrakcyjniejsze babki są po 30:-);
też się za siebie wzięłam, chodzę 2 razy w tyg na piłki fitness, żeby ujędrnić ciało, odzyskać kondycję i wymodelować sylwetkę; a jutro idę do kosmetyczki na hennę i solarium (5 min), zapytam od razu o jakieś zabiegi na cellulit, bańkę chińską, zorientuję się w cenach; i tak czuję się o niebo lepiej niż w ciąży i nie smutam się z powodu braku brzuszka

Marta - jeszcze trochę a będziesz miała brzuszek jak Magda:tak:

Magda - zaciskaj nogi, niech sobie synuś jeszcze spokojnie pomieszkuje w twoim M-4:-D; kochana Ty tylko 3 kg przytyłaś??????:szok:; jesooo, jak Ci zazdroszczę!!! ja się upasłam jak prosię a hormony też swoje zrobiły:baffled: (mam niedoczynność tarczycy), masz śliczny i kształtny brzuszek

Patrysia - to ładnie Marcelek waży:szok:, moja Sonia waży 4500 g:-); niech przyrasta nasz forumowy przystojniaczek:-), a do pępka dobry jest spray Octanisept

udanego wieczora dziewczynki!!!
 
Do góry