reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marzycielka
podejdź no tu :-D

dziękuję :sorry2:


Patrysia*
no to teraz grupowo
dzieki kochane ...ja rzadko doła łapię z reguły staram sie być pozytywnie zakręcona...

a z Wami to nie trudne hahahahaaa
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka, córka też długie włosy będzie miała na bank:-) Jemu nie przeszkadzają, teraz co raz więcej chłopców ma długie włosy, i kitki nosi, a dzieci się nie śmieją, naprawdę. Nigdy nie naraziłabym mojego dziecka na przykrości!
Marzycielka włosy miał już obcinane kilka razy, i to porządnie, a nie podcinane. W zeszłym roku miał obcięte ze 20cm:-) Moim chłopakom włosy rosną po mnie, ja jak miałam 3 lata miałam włosy do dupeczki:-)
 
Cześć dziewczyny
happy8se.gif



Ja coś dzisiaj kiepsko się czuję. Zresztą, mam wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Maluszek rośnie, ciśnie na wszystko i ledwo chodzę. Najważniejsze to wytrzymać 10 tygodni. Potem niech się dzieje, co chce:baffled:


Czarna
daj znać jak tam po sprawie? Mam nadzieję, że pozytywnie:happy2: Co do reakcji męża, to u nas też było tak z dystansem. Pewnie dlatego, że w 2 pierwszych cyklach pojawiała się delikatna kreska przed terminem, ale @ i tak przychodziła. Dlatego mój mąż nie od razu przyjął wszystko do wiadomości.
Oby wszystko było dobrze. Będzie. Słyszysz? A o płci pomyślimy troszkę później. Za jakieś 15 tygodni:-)
Jak znajdziesz chwilkę, to napisz jak to było ze starankami.


Kasiu jak tam samopoczucie? Dalej połamana? No oby nic Cie nie brało:no: a może fotel bujany Ci się przyśnił?:-D


Kate jak dobrze, że już wszystko dobrze u Was:tak:


Patrysiu
a co to znaczy pielęgnacja pępuszka na sucho? Ja tam zawsze moczyłam w wodzie normalnie, potem tylko kapłam delikatnie 70% spirytusu i odpadał po 3 dniach. Chyba jestem staroświecka:baffled: Moja Nikusia miała też taki jakby mokry po odpadnięciu, ale dalej przemywałam spirytusem i było zaraz ok. Nie martw się. Położna na pewno jutro Ci powie co i jak.


Mama no ok, bawełna tez może być. A masz coś do flanelki?:cool::-D Oj ta Twoja energia....Mogę uszczknąć odrobinkę?:-p
Super babeczka z Ciebie!


Daria ja podobnie jak Patrysia uważam, że nie ma mleka bardziej, czy mniej tłustego/wartościowego. Wiem też, że wiele dzieciaczków, jak poczuje smak butli, to już nie chętnie ssie cyca. Z cyca musi ciągnąć dość intensywnie, żeby się najeść, a z butli samo prawie leci. Dlatego jak dostaje pierś, to się denerwuje i nie najada. Co za tym idzie, mniej ssie, to i szybko pierś opróżnia, bo mleczka się już znacznie mniej produkuje, mimo, że się z piersi leje. To na zasadzie, że popyt zwiększa podaż. Jak dziecko mało efektownie ssie, to mleka już się tyle nie wytwarza i szybko się pierś robi pusta, dlatego masz wrażenie, że brakuje mu, żeby się najadł.
Na Twoim miejscu wybrałabym albo jedno (pierś), albo drugie (butlę), bo Colin chyba jest mało kompromisowy i nie da rady karmienie mieszane. Są takie dzieci, że chętnie przyjmują i butlę i pierś, a są takie, co nie lubią, jak im się miesza:-p


Macy
dziękuję raz jeszcze. Powiedz mi skąd bierze się tą nalewkę? I czy można dzieciom takim, jak moje (2 i 4) dawać?


Martucha ja już tak na wyrost Ci powiem, że jest kilka fajnych podwójnych wózków. Moje typy to ten
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: VECTOR DUO wózek dla noworodków - dodatkowe gondolki po 1zł 3 lata GWARANCJI
i ten ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: TEAM COSMO wózek spacerowy + 2 gondole + 2 foteliki samochodowe Tario z bazami do auta
Teraz nie masz się co obawiać, bo w dzisiejszych czasach wózki podwójne są całkiem fajne:-)
Ale jestem Ciekawa, czemu ta betka taaaaka wysoka:-p


Kinga
i jak tam? Udało się wyrwać na zakupy? Trzymaj się kochana:happy2:


Axa ależ cudne minki robi Twoja córeńka:-) Jest przekochana!


Truskawcia Ty tam uważaj z tym remontem. Dyryguj ruchem, ale nie bierz się za nic ciężkiego, ok?:-)


Pirania
fotka boska. No normalnie urzekła mnie Kaja ta minką. Śliczna jest! Zresztą po mamusi:tak:


Nullko gratuluję wizyty! Super, że wszystko w porządku. Oby dzidzia rosła zdrowo:happy2:


Marzycielko
ze też Ci się chciało okna myć:szok: Podziwiam. U nas leje, więc i tak by nie szło:baffled:


Andzia trzymaj się. Ale Ci się końcówka ciąży trafiła. Zamiast odpoczywać, to....echhhh.....uważaj na siebie!


Ściskam wszystkie mocno!
 
Axari, ja myślałam, że to peruka. :szok: Piękne włosy! Aż nie do wiary. Ty masz czworo dzieci?
Magda_z_uk, Ty na pewno masz tam jedno? ;-) Brzuszek śliczny! Jeśli chodzi o nalewke Balsam Kapucyński - nalewka | Sklep internetowy Manufaktury Kapucynów Ja dawałam moim dzieciom. Córce zaczynałam od dwóch kropel, bo trzeba ostrożnie - zawiera propolis, więc może uczulać. Tego się dużo nie daje, więc myślę, że można dzieciom dać. Jak dla mnie to jest bezpieczniejsze niż chemia, którą się daje na robale.
Mama, piszesz w taki sposób, że od razu poprawiasz humor. :tak:
Czarna, jak po rozprawie? Wszystko w porządku?
Nullka, pięknie dzidzia rośnie.
Martucha, niezależnie, co tam pod serduchem nosisz i tak będziesz kochać do szaleństwa.:-)
 
jestem po obiadku ..objedzona...piwem popiłam ..super:cool:


Macy
witaj ;) i dzięki ..


Magda z uk
no powiem Ci ,że eleganckie M ma Twój synek ;)) sliczne okrąglutkie ..przecudnej urody---> proszę pogłaskać i niech Mu tam jeszcze troszke miło będzie ;))
mówisz ,że flanela jest si :cool2:
skoro mówisz to wiesz:-D




moje drogi ...wstawie zaraz ta obiecaną fotkę ,ale dosłownie na 10 minut bo wstyd!!!
 
reklama
Do góry