reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam was

mały skok ale jest...wiec chyba już teraz bedzie IIfaza... no zobaczymy w razie czego granice sie przesunie;]

miłego dnia
ja ruszam do pracy!
 
reklama
Dzieńdoberek wszystkim.

Moje dziecko od 6 rana męczy mnie, żeby ją zaprowadzić do szkoły:baffled: I weź tu sobie człowieku kulturalnie pośpij:-p
Sturlałam się zatem z góry, kubek kawki od Czarodziejki zaczerpnęłam no i jestem:-)

Marta
podoba mi się Twoje podejście Pewnie w serduchu mały żal jest, ale optymizm górą. Ja tam nadal kciuków nie puszczam, ale wiesz, jakby co, to jestem z Tobą w kolejnym cyklu;-)

Misia mówisz "zaczęło się"...Hehe...znajdź chwilkę na odpoczynek między "mamo jeść", a "mamo pić";-):-)

Kinga....jakoś nie jestem zaskoczona, wiesz? Trzymam nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Daria
no problemo;-)

Kasiu słońce co tam się dzieje? Trzymaj się!


Miłego dnia Wam wszystkim życzę i samych pozytywnych wrażeń oczywiście
:-)
 
Ostatnia edycja:
WITAM:)

Dzisiaj Domiś również z usmiechem wszedł do sali i głośno mówiąc "Dzień Dobry" :))ciesze sie bardzo że on taki zadowolony :))

PATRYSIAK MEGA GRATULACJE!!!WRACAJCIE DO SIŁ I SZYBCIUTKO DO NAS Z FOTECZKAMI :D

Co do cycowania a potem jedzenia to u mnie żadny bąbel nie miał problemu jadł elegancko pi cycusiu wsio wszystko a jedynie Domiś musiał mieć dietę bo alergik ale po roku unormowała sie i zajadał co chciał :))ja nie polecam mieszanki po prostu albo cyc albo butla...

KATE nie wiem co poradzić ale moze tak jak TUSIA pisze?ale jak jest już fajnie przyzwyczajony do łóżeczka to bez sensu odzwyczajać...nie wiem...
NULLKA ojej :((zdrówka!!
EWCIK ja chce rodzić najwcześniej w 39 tc ogólnie czekam na termin :))a samopoczucie hmm róznie tzn psychicznie super a fizycznie juz gorzej...

Kobitki z pozytywnymi testami szaleć szaleć w łóżach :))

MAMA super butki ale do pracy?hmm trochę "pomęczy"sie noga...ps.melduję sie melduję ;))
KOCIATKA oo juz widac??
GRATULUJĘ SYNUSIA NIECH ZDROWO ROŚNIE MAMUSI W BRZUSIU :))

Dzisiaj moja wizyta u gina na 13:15 ;))
 
Hallo Kochane!!!!
Młody nie jad na hasło śniadanie w przedszkolu zrobił się normalnie zielony:szok: kazałam M napisać list do pani, żeby go nie zmuszała, niech je co chce, albo wcale, może później załapie, pić pije, więc nie umrze, do 14 jest w przedszkolu, zje jak wróci:rofl2:
Martucha mi się udało w pierwszym cyklu starań, ale mój M z drugiej strony był rozczarowany, bo mimo, że ma duże tych "Rzeczy" to jeszcze liczył na jakieś super akcie specjale, a tu od razu mu wyszło. Za to Twój M sie ucieszy:-) No ale mam nadzieje, że tylko jeden cykl jeszcze!:-)
Kinga do góry, do góry!!!!!!!:-)
Czarodziejko bez Twojej Kawki i obrazków dzień stracony!!!!
Mama pewnie w pracy dziś środa.
Buziaczki Kofane!!!!!!
 
Piranha bardzo Ci dziekuje za wskazowki. Musze przyznac ze zaczelam czytac to forum od poczatku wakacji i doszlam do strony 3500. I tak mnie wciagnelo ze doczytam do konca ale widze ze jeszcze spora lektura przede mna :)
 
hej dziewczynki!!!

Patrysiak - ogromniaste gratulacje córeczki!!! niech zdrowo rośnie i będzie pociechą dla rodziców!!! szybko wracajcie do domku!!!
Natusia - jak tam w pracy, nie tęsknisz już za wakacjami:-D??? a ja trzymam za owocne staranka!!!
Daria, Patrysia - teraz wasza kolej na rozpakowanie;-), jak samopoczucie babeczki???
Mama - butki fajne, ja też mam 170 cm ale rzadko noszę wysokie obcasy, bo mam wrażenie, że jestem wtedy strasznie wielka:-D, ale nie ukrywam, że bardzo mi się podobają butki na obcasie:tak:
Pirania - już nie mogę się doczekać rozmów z Sonią w jej języku aguuu, aguuu:-D, jak nocka??? a co do mleka to Sonia wcina Hipp, podobno ma skład najbardziej zbliżony do mleka matki i jest podobno najlepsze jako uzupełnienie karmienia piersią... póki co młoda je lubi i wcina w tempie ekspresowym:-D; rana po cc chyba się zagoiła, widać ją oczywiście i swędzi mnie...tak powinno być??? i czuć też lekkie zgrubienie przy dotyku... poza tym mam wrażenie, że dostałam @, nie za wcześnie??? ale to musiało być to, bo lało się jak z kranu, więc na przyszły tydzień umówiłam się na przegląd do ginki, bo chcę zamontować sobie wkładkę, oczywiście jak tylko będzie to możliwe... a Ty pewnie nie miałaś @, bo karmisz piersią??? a jak Kajutka się miewa???
Kociatka - gratki syneczka!!! chłopaki są git!!!:tak:
Ewcik - no nareszcie kochana jakieś dobre wieści, widać już światełko w tunelu, także cieszę się razem z Tobą!!!:-) czy przesyłka dotarła???????

nie wiem co to jeszcze miałam napisać...dopada mnie skleroza...czyżby syndrom sks??????:-D:-D:-D
pozdrawiam cieplutko i życzę udanego dnia!!!
ja zaraz śmigam z Sonią na ważenie, ciekawe ile moja kulka przybrała:-D
 
Patrysiak gratulacje z narodzin upragnionej córeczki:-)
niech wam przynosi same radości i dla niej dużo zdrówka, a dla mamusi szybkiego odzyskania formy:-)

 
witam i ja!
Patrysiak: serdeczne gratulacje - niech Ewelinka rośnie duża i kochana:):-D

magda: widzę, że twoja męczy cię szkołom i chętnie chodzi - to dobrze:) moja też wstaje teraz rano o 6, bo specjalnie głośno sie zachowujemy, żeby wstała - ledwo oczy otwiera wylatuje jak z procy z łóżka i krzyczy "mama ja chce do dzieci" - normalnie miód na serce, że tak chętnie chodzi:-D
axarai: może się stresuje i nie może jeść - nie da się zagłodzić - daj mu czas:tak:
Martuchaa: co nas nie zabije to nas wzmocni - trzeba zbierać siły w takim razie na kolejny cykl! ja pewnie te, bo jakoś tempka mi głupieje i nic specjalnego się nie dzieje, ale jeszcze mam czas.
tasha: też mam 170 i jak założę bty na obcasach to mi se wydaje, że wielka jestem, choć mój m. ma 190 więc i tak zawsze jestem niższa:-D
Kinga: niech rośnie tempka niech rośnie! &&&
Misia: mówisz szał szkoły:) - u mnie szał ogólny praca-przedszkole-dom - o 6:30 wychodzimy z domy zanim wrócę, przedszkole, zakupy to jest 18. Dzień przez palce przelatuje. Tylko w pracy mam czas na BB, bo inaczej krucho:) już o praniu, sprzątaniu i prasowaniu nie wspominam - czeka na weekend
czarodziejka: to lepszego humorku życzę dziś!
patrysia: udanej wizyty u gina!
nullka: współczuję Julkowi - kurcze niby takie nic, a poważna sprawa i 4 tygodnie długo w tym gipsie - a ta nauczycielka to jakaś pomyłka - skoro dziecko mówi, ze boli to przeciez nie wymyśla, bo to nie sprawdzian, tylko lekcje wf - ja bym powiedziała jej co o tym myślę:)
natusia: jak tam staranka zaliczone? kciuki, żeby było trafione jak trzeba:-)
kasia uk: co tam? - pewnie szkoła, córa i obowiązki cię gonią jak wszystkie nas ostatnio:);-)
 
reklama
Do góry