reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

wiec teraz jest fioletowy tak? a na opakowaniu pisze że po ilu minutach trzeba patrzeć? ja sie na takich testach nie znam za bardzo. co te kolory oznaczają? różowy na dziewczynke? i skoro ci taki wyszedł to chyba GIRL! :)
 
reklama
Hello!

Kinga
, tempka widzę obrała właściwy kierunek :-)

Kasiu, pewnie smuci Ciebie ten spadek?

patrysia, kciuki za wizytę i zamelduj się po :-)

Tasha, Kaja strasznie gadatliwa (jak to baba :-D) i roześmiana, tylko się nad nią nachylę a już lecą uśmiechy i coś w stylu "gggghhhh" albo "aguuu". Pochwal się dziś ile Sonia waży i ucałuj Biedroneczkę ode mnie. Ja @ wciąż nie mam, jak karmiłam Krzysia to wypadła dopiero tak 2 miesiące po odstawieniu od piersi. Wrzuć jakieś fotki córeczki, niech oczy nacieszę :-) Kai pod tymi ciemniejszymi włoskami rośnie jasna czuprynka :-) U mnie też jest na środku twarde zgrubienie wzdłuż blizny, takie grubości 1-2 mm. Bliznowiec mnie swędział ale niby gojąca rana też swędzi, ja już się psychicznie nastawiłam na to, że jednak paskudnik odrośnie. Podpytamy Patrysiak i Axarai za jakiś czas czy u nich też jest coś takiego :-D

natusia
, jak tam, podziałaliście? :-)

czarna, dużo zdrówka dla Ciebie!

olum, witaj. Różowy z niebieskim da fiolet więc będą bliźniaki chłopiec i dziewczynka :-D Żartuję rzecz jasna, nie robiłam nigdy tych testów bo w nie nie wierzę (przy prawdopodobieństwie 50% czasem dobrze zgadną a wtedy ktoś się będzie zarzekać, że one działają ;-)) ale według mnie kolor dziewczynkowy :-), a jaka płeć dzidziusia Ci się marzy? W 15 tygodniu można już ze sporym prawdopodobieństwem odgadnąć płeć na USG.
 
reklama
To i ja tak na chwilkę ;-)

Olum ja ten test robiłam w 15 tygodniu ciąży. Wyszedł mi dokładnie taki sam, jak Tobie i według tej skali co dają do testu, to niby na dziewczynkę. Tydzień temu miałam usg połówkowe i jest chłopczyk....:-):-):-).....dlatego ja w te testy nie wierzę. One opierają się na ph moczu, a na tym etapie ciąży ph moczu o niczym nie świadczy. Ja tylko żałuję, że wydałam na to 20 funtów, bo mogłam za to kupić synkowi fajny ciuszek. Pozdrawiam;-)

Kinga miło Cię widzieć:-) Mam nadzieję, że dzień Ci fajnie mija.;-)


Aga
oj tak, serce rośnie, jak dziecko tak chętnie idzie do szkoły. A potem, jak mi skubana opowiada wszystko....strasznie się cieszę. Fajnie, że i Twoja niunia też tak ma. O ile to lżej człowiekowi;-)


Czarna
zdrówka życzę. Kuruj się słońce i uważaj na siebie!

Andzia nie zazdroszczę. Rób swoje, a reszta niech Cię nie obchodzi. No i cierpliwości życzę, bo pewnie już masz dość:sorry:


U nas piękna pogoda, więc zaraz lecę po Nelę do szkoły i gnamy do ogrodu pobyczyć się trochę:happy:

Pozdrawiam oczywiście wszystkie!
 
Do góry