reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzien dobry wszystkim :)
mam do was takie pytanko co do pielegnacji skory brzucha bo mam bardzo sucha skore w tej ciazy na noc uzywam oliwki a w dzien mam taki balsam Zobacz załącznik 472611i zastanawiam sie czy balsam ujedrniajacy tez by byl dobry? zeby zapobigac rozstępom ?narazie nie mam rozstępów ale wole dmuchać na zimne :)
 
reklama
siedzę z maską kokosową na głowie i zagladam...

Daria ja używałam Musteli w obu ciążach i rozstępów nie mam,skóra była super nawilżona a krem szybko sie wchłania więc nie chodziłam tłusta pól dnia:-D

Patrysia-jaaaaa poprosze fluidki Marcelkowe :)))


ide jeszcze sobie henne zrobić..
 
Hej babeczki!

Mama, wykres boski (szkoda, że nie da się go powiększyć)!!! Jeszcze tak ładnego wykresiku to u Ciebie nie widziałam (jest wręcz książkowy), widać, że hormony pracują jak należy a progesteron jest wysoki. Kochana, czekam na mmsa w szpitalu! :tak: A co do pH to jeśli się udało (a trzymam za to kciuki) to pewnie będzie z tego mała Poleńka :-) Testujesz chyba 1-2 dni po moim CC?

Kinga, u Ciebie zawsze coś się dzieje :-), mi okropnie tego brakuje w tych dniach-klonach, które przeżywam codziennie. Super, że Fiol zadowolony z roweru, jak będę kupować Krzysiowi to zgłoszę się do Ciebie na korepetycje :-D

misia, trzymamy kciuki by zamiast @ przylazła 2 kreska na teście!

agulek, jeśli to była żywa krew (i wystąpiła w niewielkiej ilości tylko w jeden dzień) to prawdopodobieństwo jest ogromne! Do tego był to 10 dpo a najczęściej w tej okolicy mały człowieczek się zagnieżdża w macicy. Implantacja właśnie powinna być w formie niewielkiej ilości żywej krwi albo różowego plamienia. Specjalnie dla Ciebie i reszty staraczek wysypuję cały wór różowych fluidków:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

patrysia
, no to mnie pocieszyłaś, pewnie ze względu na wcześniejsze CC nie będą mnie torturować dużymi dawkami oksytocyny :-)

Daria, ja stosowałam tylko oliwkę Weleda - rano i wieczorem, rzadko jeszcze po południu. Na razie nie mam ani jednego rozstępu a brzuch mam ogromny i niestety bardzo dużą skłonność do rozstępów (siostrze bliźniaczce strasznie brzuch po ciąży poorało rozstępami).

Gal, jak samopoczucie?
 
czesc dziewczyny :-)

Mama i ty dopiero teraz sie chwalisz takim pieknym wykresem :szok: trzymam kochana kciuki &&&&&&&& i mam nadzieje ze moj tez bedzie sie tak ladnie pial w gore :tak:

Agulek bardzo prawdopodobne ze to byla implantacja. tez raz tak mialam, juz myslalam ze @ sie rozkreca, ale to trwalo tylko jeden dzien. niestety po kilku dniach przylazla @ ale i tak wierze ze to byla implantacja tylko z jakis przyczyn ciaza sie nie utrzymala :-(

Kinga ja tez chce &&&&&&&&& :-)

Pozdrawiam i zycze milego dnia
 
Piranha dzięki złapałam swoją porcyjkę różu:-)
To była kropla żywej krwi na bieliżnie i na papierze w śluzie też czerwona krew . No nic czekam do wtorku...
 
agulek, no właśnie krwawienie implantacyjne jest w postaci dosłownie kropli czy kilku kropel żywej krwi (nie powinno być w postaci brunatnego plamienia, czasem jest to różowe plamienie czyli śluz wymieszany z żywa krwią), z tego co opisujesz to bardzo mi to pasuje do implantacji :tak:, jejku, trzymam kciuki! Za 2-3 dni spokojnie możesz testować testem 10 mIU/ml, zdążę zobaczyć fotkę testu przed CC :-D
 
Ostatnia edycja:
MAMA no chociaż któraś :D(żarcik ;))

prosze dla ciebie fluidki


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Pirania tu masz link do wykresu-sobie kuknij

Obserwacja cyklu - enpr.pl


się boję cieszyć bo oczywiście oprócz tempki i białego śluzu żadnych objawów...
ani brzuch ,ani jajniki ani czyczki...nic..


Marzycielka no nie chciałam mierzyć ,ale ponieważ nie było szans w tym cyklu na usg to pomierzyłam i taki oto wykres mam;-)

Pirania owu była wtedy co spadek czyli w niedzielę prawda ???
a ja jeśli zdążę zatestować to w poniedziałek lub wtorek-18,19 czerwca..

Patrysia* nałapałam i trzymammmmmmmmmmm :))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natusia ja dopiero zaczelam brac b complex i stosowac diete i wlasnie zamowilam dopiero te zurawinowe tabletki czyli staranka za miesiac moze nieco ponad miesiac tak ok 6 tygodni:) a ty?? stosujesz zurawine do owulacji a potem dopiero po @?czy jak?:)
piranha oj az dwie te tableki zurawinowe 5000 trzeba brac? rozumiem ze najlepsza dawka to 10000mg ? a jak bede szla na badania krwi to na ile dni wczeesniej odstawic suplementy ?bo pewnie witaminy moga troche namieszac w wynikach???

mama ja rowniez trzymam kciuki!!!!:)
 
Do góry