reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam wszystkich :)
mam do was takie pytanie bo u nas jest teraz wyprzedaż i po kupiła bym ciuszki na chłopca ale czy to ze chłopiec to jest pewne w tym tygodniu ? bo moja lekarka w polsce zawsze mi mowila ze do 27 tygodnia wszystko moze sie zmienic ;/ dlatego mi sie wydaje ze maz jeszcze mi nie wierzy ze to syn :-pmoze jeszcze poczekam chociaż 2 tygodnie i sie upewnię na następnej wizycie :)
 
reklama
Witam porannie i kawkowo
U nas przepiekna pogoda i cieplo...a ma byc coraz cieplej. Od poniedzialku po 28 stopni:)))
Starsze chlopaki w przedszkolu/pracy..a my z maksiem lenimy sie z rana:)))))
zaraz musze powoli sie ogarniac i isc do sklepu...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jagienko dziekuje skarbie za komplementy....ale zadna ze mnie pieknosc:))))
Za to Twoja Laurusia...Serduszko Kochane..Ale bym ja przytulila u ukochala...piekna jest!!!!

tasha ale z Ciebie laseczka..Szooook! Musisz nam sie koniecznie zaprezentowac z brzuszkiem!!
Syn ciacho ze hej.mmmm. Az sie ciesze ze mam synow patrzac na Twojego przystojnego!!!! Kobieto masz doroslego syna..nie odczujesz nawet ze masz dwoje dzieci bo po takim czasie to tak jakbys pirwsze rodzila...a z jednym takim malym to pryszcz!!!!! Odmlodzi Cie ta coreczka!!!!!!

czarna- Supe dziewczynki ..i jakie duze:)))))

tusiu, natusia Malz mowil ze film da sie przegrac...musze teraz za nim pochodzic zeby przegral...mysle przez weekend to uczini wiec potem odezwe sie w celu podania przez Was adresu:)))))

A gdzie reszta spiochow????Wstawac spiochy
 
Daria widoczny na usg siurasek nie odpadnie nagle...
moglo by sie zmienic gdyby lekarz obstawial corcie..ale raczej w przypadku chlopca na tym etapie pomylek nie ma...zatem udanych niebieskich zakupow:)))))
 
WITAM:)

Ale głupi sen o wężach miałam :/ogólnie nie wrózy to dobrze :/

DARIA ja takiego widoku nie miałam(ja w sumie zadneog nie miałam a tyle co tam oko zerkałąm a o płeć sie zapytałam na koniec jak juz usg wyłącyzł gin i wteyd on odpowiedizął "chłopczyk")a wierze ze synuś i zakupy planuję wsio chłopcyzkowe:))u ciebie elegancko siusiorek widac i on na pewno nie odpadnie takze spokojnie mozesz szalec z zakupami :))

Wróżki ja w to nie wierze :p ale sprawdzić mozna jak nie kosztuje dużo ;)

Ale macie fajne dzieciackzi a TASHA ty to masz przystojniaka no no :))


A ja pokazywałam moje dzieci?bo teraz nie wiem :p
 
Piranha-przeczytałam teraz, że zagnieżdżenie może być do 12dpo, wieć jednak przed chwilą wzięłam jeszcze dupka, żeby sobie potem nie wyrzucać,że za wcześnie odstawiłam, nie wiem czy dobrze, ale tak zrobiłam, niech się dzieje wola Boża...

Mama05- jestem z Tobą!
 
Hej dziewczyny! Ale miałam ciężką noc, przysnęło mi się dopiero kolo 3 nad ranem, od 4 już nie mogłam spać, jakby zebrać do kupy moje mini drzemki to może góra 2 godziny z tego wyszły.

Gal
, bardzo dobrze zrobiłaś, zagnieżdżanie może nastąpić dopiero w 12 dpo a skok tempki też nie jest od razu po implantacji. Nie wszystkie wykresy ciążowe wyglądają książkowo, zerknij chociażby na poniższe wykresy (jest takich od groma na FF, zielona linia jest po pozytywnym teście ciążowym):

chart147466-0.png


chart147385-0.png


chart147317-0.png


chart147269-0.png


chart147249-0.png


chart147236-0.png


Tak więc łykaj dzielnie dupka a ja trzymam kciuki mocno zaciśnięte! :tak:

Tasha, nonono, ale przystojniak z Twojego syna!!!

Daria, widziałam przyrodzenie Twojego synka na zdjęciu z USG i z tego już dziewczynki na pewno nie będzie :-D, śmiało szykuj niebieską wyprawkę :-)

Mama, jak tam samopoczucie?
 
reklama
Daria widoczny na usg siurasek nie odpadnie nagle...
moglo by sie zmienic gdyby lekarz obstawial corcie..ale raczej w przypadku chlopca na tym etapie pomylek nie ma...zatem udanych niebieskich zakupow:)))))


no wlasnie pytam bo siostra mi mowila ze jej znajoma tu w niemczech chodzila do niej i mowila chlopak chlopak a inny lekarz ze corka raz chlopak a przy porodzie dziewucha;/
 
Do góry