reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

wpadłam oznajmić że kocham Nikosia...:-D
no dobra, Matika, D i Lapika też:-D niech im będzie:-D

nie wiem już czy pisałam Gratki dla Olleny...więc piszę hehe Wracajcie z córcią do domu szybko :)
Piranha słodki ten Twój łobuziak :-D



zimnooo...grzeję się...grzanym piwkiem, D w łazience..słyszę że się goli..to się będzie działo :-p

dobrej nocki dziewczyny :)
 
reklama
Heh gdybym wiedziala,że sie sprawdzi to juz bym

M bajerowała;))))



mi kiedys stara cyganka powidziala ze bedzie troje dzieci mamo do mnie mowilo ;)
 
Hm. mówisz Truskaffko że się zakochałaś, oby z tego dużo dorodnych dzieci było:-D


Tusia jakbym miała taką gwarancję to tu i teraz bym działała:-)ale tak dobrze nie ma, ryzyk - fizyk.
 
Czarodziejko-ślicznoto Ty no!! Żebym byłą facetem chyba bym Cię odbiła normalnie :-p;-) a ten loczek to Maksiu?? jejciu,jaki słodziak!!!

Piranha,Krzysiu jak laleczka-śliczniusi,córunia będzie piękna :tak: a tak a'propos mój mąż to też Krzyś :-p i jeszcze coś...Krzysie fajne są ;-):-p

Czarna,zdjęcie troszkę oddalone,pokaż bliżej swoje panienki :tak:

Matri_ka,dokłądnie to samo powiedziała mi babka która mi karty stawiała zaraz po urodzeniu Olego,wyciągnęła kartę,
nie pamiętam jaką,był na niej chłopiec ale dodała żebym się nie sugerowała tym bo tarot wskazuje nam drogę-dokładnie tak jak napisałaś :tak: dowiedziałam się że będzie trzeci dzidziuś i że czas daleki i jeszcze paru innych rzeczy i się sprawdzają jak na razie.
Inna dziewczyna stawiała mi zwykłe karty i z nich powiedziała że ciąża niedługo,problemy w niej ale z dobrym finałem i że będzie dziewczynka
:-)
Ollena-GRATULACJE!! Szybciutko nam się tu pochwal swoją niunią i zrelacjonuj poród-nie zapominaj o nas!! ;-) Chylę czoła za wytrwałość-super niespodzianka :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Jagienko Laurusia słodka, ale już duża z niej panna, jak ten czas leci. Najsłodsze to ostatnie zdjęcie, aż chce się wycałować te poliki. A ty niezła mamusia trójeczki.
 
heh a ja skasowalam posta, zeby nie wyszlo... zem nawiedzona ;-) heh no ale powtorze, zeby inni mogli przeczytac to co wczesniej napisalam...
Tarot nie jest wyrocznia, tylko wskazuje nam mozliwa droge, a nie to co bedzie, to co sie stanie w naszym zyciu zalezy od nas...kazdy krok w nazym zyciu moze wrozbe zmienic...
a poza tym dobry wrozbita nie odp wciagu paru minut, bo musi oczyscic karty, miec wokol dobra energie... i zwykle opisuje dokladnie to co rozlozone karty pokazuja, a nie tylko daje konkretna odp... zwykle opisuja jakies fakty z naszego zycia... tego co bylo...

Sliczna Laura :-)ojj widac, ze oczko w glowie mamusi... wyczekany skarb
 
Jagienko, Laurusia jest po prostu do zacałowania, cudowna jest! ...śliczna po mamusi :tak:

Gal, trzymam od rana kciuki za skok tempki! &&&&&&&&&&&&&&

Ewcik, a jak Twoje ostatnie tempki, dalej wysoko czy już nie mierzyłaś?

Mama, coś mało było Ciebie dziś na BB, brakuje Ciebie!

Dobrej nocki dla wszystkich!
 
Dzień Dobry Wszystkim z samego rana :-) Przesyłam wam dużo słoneczka i Życzę Miłego Dnia oraz powodzenia w staraniach, w oczekiwaniu na upragnione córki i synków, w oczekiwaniu na II :-) i we wszystkim czego wam potrzeba :-)
 
reklama
Witam się...

Zmierzyłam tempkę i niestety się moje przypuszczenia potwierdziły ,bo jest spadek 36,67. Już mnie zaczynają wkurzać te moje przeczucia, nie mogą inaczej chociaż raz poczuć....
Szykowałam się na to psychicznie, ale zobaczyć ten spadek,to nie jest przyjemne...
Nie wiem co dalej, czy jest sens dalej się starać, tak naprawdę to teraz ten cykl był pierwszym gdzie tak polecieliśmy bez odstępów od owu, bez irygacji, rephreshów, itd, przez ten długi czas to były albo długie odstępy ponad 3 dni przed owu, albo jak bliżej to irygacje, rephreshe ,itd, jedyne co było teraz to niskie ph....
Naprawdę nie wiem co robić dalej,jestem zakręcona.........

Pirnha- dzieki, ale sama widzisz.... Mam do Ciebie pytanie, juz wczoraj pytałam,ale pewnie przeoczyłaś, dziubku, czy jak jest już dzisiaj taki spadek tempki to jest sens brać już dzisiaj dupka, wydaje mi się, że nie, bo po co przedłużać dostanie@
Czekam na Twoja odpowiedź...

Czarna- Twoje slicznotki jakie duże,tylko trochę niewyraźnie wyszły,ale na pewno są śliczne! Dzieki!

Jagienka-Fajna ta Twoja Laurunia, masz super!

Tasha- Twój synus też fajny, przystojny facio!:tak:

Misia, Tasha- Wam chociaż miłego dnia życzę, bo mój raczej niestety miły dla mnie nie będzie:-(

Mama05- może u Ciebie lepiej niż u mnie, tego Ci życzę!
 
Ostatnia edycja:
Do góry