reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tusia- rozumiem ,że w jednym pytaniu było o ciąże i płeć,a drugie pytanie zadałaś o Twoje miejsce zamieszkania, tak? I dziwne to z tym trochę,jeżeli się jeszcze nie starasz,bo myslałam, że już może od tego cyklu, a Ty od kiedy zamierzasz?
 
reklama
Ollena - ale masz super niespodziankę!!! gratuluję zdrowej dziewuszki!!!
Pirania - prześliczny ten twój Krzysiu!!! chyba wybaczyłabym mu te wszystkie wyskoki, bo taki słodziutki!!!
Merylin - też bym poszła na wcześniejsze usg, bo bym nie wytrzymała z ciekawości:-)
Gal - ale numer z tą wróżką...;-), to w sobotę zaciskam &&&&&&&&&&& u rąk i nóg!!!
Kosmo, Pirania, Czarodziejka - też mam takie myśli, co ja narobiłam???:szok:, dom na wykończeniu, więc skarbonka bez dna, kasa się kurczy, miałam tak dobrze, dziecko odchowane, wycieczki, wyjazdy, fitness, przyjemności a teraz...obowiązki!!! ale cieszę się jak diabli, że będę mieć tę córcię:-), reszta jakoś się ułoży:tak:, gdyby człowiek tak bardzo racjonalnie podchodził do takiej decyzji to pewnie by się okazało, że żaden czas nie jest dobry na dziecko, bo zawsze są wydatki...a potem byłoby za późno...
Andziak - może u mamy menopauza się zaczyna, że taka upierdliwa? sorry, że tak piszę, ale Ty teraz potrzebujesz wsparcia a nie takiego dołowania...
Mama - nadal kiepskie samopoczucie???
Tusia - wróżba obiecująca...:-)
 
Gal dobrze rozumiesz.
A ja nie staram sie w tym roku nie;)
Sama nie wiem kiedy?!!
To jest tak ze chcialabym i boje sie ;))
Heh przekonamy sie na mnie i to niedlugo ;)
Czy wrozba sie sprawdza;))))
 
Tusia- w takim razie uważaj na gumki, bo może być dziurawa:-D, no ale skoro ma być dziewuszka:-)

Tasha- dzieki Ci bardzo! Ano numer z tą wróżka!:-)

Daria- to dlaczego Tobie I Tusi odpowiedziłały na podstawie tarota, nie kumam...
 
Tusia, fiu, fiu nic tylko działać:-D
Swoją drogą z rok temu też pisałam, do kogoś, ale tam wróżyli po dacie urodzenia ostatniego dziecka, wyszło mi że to dziecko co podałam date urodzenia to chłopak a kolejne powinno być dziewczynka, ale jakoś do siebie za bardzo tego nie biorę, a i jeszcze wyszło że dzieci będe miała trójkę, więc .................... cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.


Dziewczyny a pamiętacie Asiuniak też pewnie już urodziła, ona też z tego szczęśliwego sortu gdzie dziewczynki rozdawali, ma ktoś z nią kontakt?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobry wieczor :-)
widze ze dzisiaj mnostwo dobrych wiadomosci, no i zdjecia piekne :tak:
Piranha Krzysiu przeslodki, tez lubie kiedy chlopczyk ma troche dluzsze wloski ;-)
Czarodziejka piekne zdjecia, widac ze pobyt z kuzynka byl bardzo udany :tak:
Ollena a to niespodzianka :szok: Gratuluje i czekamy na zdjecia :-)
Merylin super ze malenstwo zdrowe, a moze malenka :-) trzymam kciuki &&&&&&&
a jesli chodzi o to tetno w ciazy to chyba faktycznie sie nie sprawdza, bo moja znajoma tez miala bardzo wysokie, a niedawno urodzila slicznego synusia :tak:
widze ze cos was wzielo dziewczynki na wrozenie, no ciekawe ile jest w tym prawdy
:confused:
Gal, Mama kochane trzymam mocno kciuki &&&&&&&&

 
Do góry