reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal - może faktycznie lepiej zadzwonię, chyba nie potraktuje tego jako zbytnią moją ingerencję w jej sprawy, przecież to ludzkie, że się chce kogoś wesprzeć choćby dobrym słowem, dziękuję:-), zawsze co 2 głowy to nie 1!!!
Pirania - o raju, już mnie przytłoczyła ta lista:-D, śpioszków i kaftaników nie mam wcale i nie zamierzam kupować, wolę zestaw body plus leginsy, a tego już trochę mam, w sumie dla małej to tylko łóżeczko, pościel i kosmetyki...chciałam jeszcze kupić nianię elektroniczną i zastanawiam się nad monitorem oddechu, ale już schiza mnie dopada i chyba sobie odpuszczę:-D; a dla siebie to właśnie podkłady (ale nie wiem ile???) i majtki poporodowe, te wkładki laktacyjne też by się pewnie przydały... boszsz, o ilu rzeczach jeszcze trzeba pamiętać!!!
buziaki dla Krzysia; mały spryciarz, jak chce to potrafi być grzeczny:-)
 
reklama
Hej dziewczyny!

Normalnie przełomowa chwila, wchodzę na BB tuż przed 11-tą i majstruję pierwszego posta :-D Życzę Wam miłej niedzieli! U nas szaro i buro, kolejna bezsenna nocka za mną (do tego Krzysiu się wiercił i marudził przez kilka godzin w nocy).

Gal, sprawdzasz jutro progesteron i prolaktynę?

Kinga, kciuki za jutrzejsze wyniki! ...no i czekam na Twoją opowieść :-D

Mama, do 19-tego tuż tuż! ...nie kusi sprawdzenie porannej tempki? :-)

merylin, patrysia - za Was też niebawem trzymam kciuki bo to już tuż tuż!

Dziewczyny, możecie doradzić jakąś fajną gondolę ze skrętnymi kołami? ....mózg mi już puchnie bo nie wiem co wybrać a nie chcę zbyt dużo kasy przeznaczyć na wózek, w którym mała pojeździ zapewne tylko kilka miesięcy. Mam Roan Maritę (świetna, duża gondola, duże pompowane koła) ale nie dam rady prowadzić tego wózka jedna ręką (a drugą rękę muszę mieć wolną by trzymać synka za rączkę).
 
Piranha a nie lepiej kupic Ci dostawke do wozka zamiast nowej gondoli? mi wlasnie sasiadka podpowiedziala to rozwiazanie i uznalam ze to rewelacyjny pomosl. mozesz nauczyc synka zeby spacerujac trzymal swoja rączke obok twojej reki (na rączce wozka), a w razie gdyby mu bylo ciezko moze sobie jechac na tej dostawce.
 
Witam porannie...
z bardzo smaczna i aromatyczna kawka:))))) Komu Komu...?:)))))

U nas dzis chłodno i szaro no ale musimy sie ruszyc w domu...chlopcy ida na urodziny do kolegi maciusia z przedszkola a ja w tym czasie...musze isc na zakupy bo wczoraj nie mialam sposobnosci...nie cierpie zakupow w niedziele ale sila wyzsza..

Andziak- pamietam ze jak ja dowiedzialam sie ze bede miala drugiego synka tez przez jakis czas nikomu nie mowilam...nie przechodzilo mi przez gardlo...bolalo...
no a potem jak mowilam..to ludzie gratulowali ze wspolczuciem....masakra!
Najgorsze to wpieranie innych ze pewnie teraz to juz na 100% corka bedzie....ehhhh
Trzymaj sie
 
Witam się niedzielnie!

Kurka piszę drugi raz posta, bo mój windows bez pytania wyłączył mi komputer, bo aktualizaje zechciał sobie zainstalować:confused2:

A u mnie dzisiaj też kiepski dzień, najpierw cała noc kiepsko spałam, bo bolała mnie ten bark/obojczyk i budziłam się aby zmienić pozycję, ale żadna nie dawała mi zmniejszenia bólu. Wezmę chyba arnikę homeopatyczną, może pomoże, podobno dobra jest na stłuczenia, krwiaki, to i może na to pomoże...
A żeby tego było mało, to jeszcze starszy syn tak mnie rano zdenerwował, rozlał kawę na stolik i jak mu powiedzielismy zeby pościerał to tak agresywnie się zachował, najlepiej to nic mu nie zwracać uwagi, nic od niego nie wymagać, aż się normalnie popłakałam, dlaczego on taki jest. AJ rozumiem, że on dojrzewa, ale bez przesady, ja , ani mój mąż tak się nie zachowywaliśmy w jego wieku. I wtedy przyszła taka mysl, dlaczego ja nie mam córki, dlaczego.... Młodszy synek jest zupełnie inny od starszego, ale boję się strasznie, że jak będzie patrzył na strszego brata, to przejmie po nim zachowanie, bo przecież takie małe dzieci naśladują starszych, a wtedy to się chyba załamię. NAprawdę czasami nie mam już siły....

Piranha- dziekuję Słonko za pamieć, ale nie wiem czy jutro pojadę na ten progesteron i prolaktynę, po takich nerwach, bo chyba po czymś takim byłby kiepski, może we wtorek....

Mam nadzieje, że chociaż Wy spędzicie tą niedzielę we wspaniałych nastrojach:tak:
 
czesc dziewczynki, oj jak pieknie.... sloneczko i cieplutko. Wczoraj ogrodek posprzatany, kwatki doprowadzone dpo szybkiego wzrostu no i te chwasty poszly juz sobie do kosza :-):-):-)

Teraz kawusia i czas w ogrodku, oj jest cudownie

Dziewczynki milej niedzieli i odpoczynku, no bo jutro juz poniedzialek i znowu czas do pracy... o matko jak pomysle ze te piekne chwile tak szybko uciekaja to juz mnie skreca, no ale uciekam jeszcze sie relaksowac na sloneczku.
 
hej wam

ja miałm od rana speicie z m ale juz oki

synus szykuje sie na drzemke
miłęj niedzieli wam zycze
wpadne pozniej poczytac was :)

a u nas zimno jak diabli i chyba nici z spacerku bo mały kaszle i ma katar
 
dziewczynki - sorki, ale jakoś jeszcze się nie ogarnęłam i nie potrafię wstawić suwaczka :/

Postaram się na koniec każdego postu wpisywać tydzień i dzieć ciąży...

u mnie też wszyscy mówią: że pewnie teraz będzie dziewczyna... wkurza mnie to strasznie... staram się nie nastawiać, żeby nie było rozczarowania.

Jestem sama na siebie zła, że co chwilę gdzieś szukam jakiś metod określenia płci przed 12 tc i bawię się w te głupoty... a jak widać u wielu to nic nie znaczy.
Ja z chłopcami ph moczu przy pierwszym badaniu w ciąży miałam 6,5 i więcej, a teraz mam 5,5. Światło się zapala i za chwilę gaśnie, bo każda z nas szuka na początku potwierdzenia dla swoich marzeń i się nakręca, cieszy, a jak widać wszystkie te metody to jakieś wróżenie z fusów...

5w2d
 
reklama
Wreszcie forum ożyło :-)

Kosmo, no właśnie nie wiem jak to będzie z tym małym rączkoholikiem :-D Nawet nie wiedziałam, że są takie dostawki ...tyle, że Krzysiu nie chce już w wózku jeździć. A Ty dobrze śpisz w nocy?

Gal, współczuje kochana, widzę że bunt dwulatka to dopiero początek hardcorowych buntów. A córeczkę będziesz mieć, zobaczysz! :tak: Też testujesz 19 maja jak Mama?

Kasia, widzę, że nasze polskie słoneczko zawędrowało do UK bo teraz u nas szaro i deszczowo :-) ....równowaga w przyrodzie musi być :-D

aguska, widzę, że i u Ciebie poranek próbował wyręczyć kawę w podnoszeniu ciśnienia. Dużo zdrówka dla synka!

marko, do 12 tc zleci ani się obejrzysz, zobaczysz!
 
Ostatnia edycja:
Do góry