reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal bo razem widzę 10d.c. mamy:)) tylko ja mam cykle 25,26 dniowe to wcześniej testuję ..

głowa mi pęka kurka-mierzyłam sobie u znajomej ciśnienie...136 na 90!!!:szok:masakra jakaś !!
 
reklama
no tak tylko,czy bezpieczny dla plemniorów ??????
ja na razię testuje na parę dni przed @ bo wiem ,ze nie zajde i robie eksperymenty.:-pa np.ten iladian mozna by było uzyc po starankach ???aby obnizyc to ph??
Agulek tak mi się spodobało to twoje stwierdzenie,ze mamuskom dwóch chłopców powinna nalezec sie na pismie dziewczynka :-D
 
Mama05- bidulko, ale wiesz, mnie też cos dzisiaj głowa boli, skarżę się dziś M cały dzień, może to jakieś niekorzystne ciśnienie?

Agulek, Tusia- ten iladian ma 2mld CFU pałeczek kwasu mlekowego, a lactovaginal około 1010 (w tym nie mniej niż 108 CFU) i jak to porównać?

Agulek- dla mnie ten rephresh wydaje się za gęsty i boję się, że plemniki by utknęły...

Tusia- ja raczej po bym nie stosowała.

I wiecie, ja to już raczej przychylam sie do tego, aby po już nic nie stsosować, przecież jezeli będzie niskie ph przed to chyyyyyyyba powinno wystarczyć....
 
Ostatnia edycja:
Mama - jak obiecałaś M to nie możesz sprawić mu zawodu, bo chłop się znerwicuje i odmówi współpracy, działaj dziś, jutro i pojutrze, a co raz się zyje! jak próbować to próbować!
Czarodziejko - nie wykończysz się kochana na tej diecie??? boszsz ile masz w sobie silnej woli, jestem pełna podziwu!!!
Gal, Agulek - nieźle...może wybierzcie ten środek co ma najniższe ph, wtedy nawet jak z oragazmo będzie to może akurat wyrówna do poziomu, na którym nie padną plemniczki lub podniesie niedużo i dziewuszka z tego wyjdzie...nie wiem, tak sobie gdybam tylko...
Pirania - dzięki za info o nubach, nadal mam nadzieję...
 
Piranha pisała że kobitki na forum angielskim tak robiły i pozachodziły w zdrowe ciąże, więc to już jest coś.
Kochana ale byłoby fajnie jakby córki nam ktos zagwarantował, wzięłabym sobie urlop i męża męczyła do skutku, nie byłoby bólu głowy i zmęczenia. Zobaczysz jeszcze się pochwalimy naszymi laleczkami. Kiedy zaczynasz działać bo na razie rozumiem opracowujesz taktykę?

Może jakby człowiek miał jakiegoś ginekologa znajomego to by zapytał bezpośrednio jakie czopki kupić i czy mozna przed starankami, a tak same musimy gdybać. Ah,......
 
Ostatnia edycja:
Tasha a ty stosowałaś swoje globulki też po prawda? one też mają skład udziwniony.
Gal może i rephresh jest gęsty ale za to po limonce nie mam nic to też żle. Ale tak myślę że jak śluz jest i rephresh gęsty to się jakoś wyrówna, co?
ja też chyba po nie używałabym bo niby skąd te dziewuszki, wątpię aby każda po przytulanku latała ze strzykawką i limonka, a córy się im rodzą. Myślę że przed zachować i będzie git.
Mama a ty kochana przytulaj się przytulaj, może akurat coś wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Tusia- a Ty w tym cyklu starałaś się, bo piekny masz wykresik!

Agulek- Piranha też pisała, że niektóre dziewczyny z in-gender zachodzą w ciąże po irygacjach, ale to wszystko indywidualne niestety jest:tak:
A Ty kogo pytałaś o taktyke? mnie czy Tusię:)
 
Ostatnia edycja:
Muszą mieć mega płodnych chłopów chyba. Nie wiem tak sobie gdybam z wami co robić.
Jakoś podoba mi się opcja żeby brać te globulki iladian i żel przed.
Gal ty to już działasz bo ci kibicuję mocno a tusia chyba opracowuje strategię i się przygotowuje, ale ty też się pochwal może coś ukradne z twojego pomysłu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agulek- no właśnie, ja też dumam z Wami co robic, po podobnie stosowałysmy irygacje i dupa zimna...
Czyli u Ciebie pom irygacjach też jest sucho? A jaką ilość stosowałaś przed, bo ja przed to może 1,5 do 2ml tylko.

Ja najchętniej tez bym się do takiej opcji przychyliła, ale z tyłu głowy też przypomina mi się, że gdzieś czytałąm , że bakterie kwasu mlekowego tez mogą utrudniac zajście w ciąże niestety...
 
Ostatnia edycja:
Do góry