reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marzycielka jak tylko masz mozliwość to idź na monitoring...
ginek zobaczy w jakim stanie są jajniki..czy jest owu...jakie endo...
moze bedzie potrzebny pregnyl na pęknięcie...
może lutka w II fazie cyklu..

idź kochana i wypytaj o wszystko ..ja od 3 cykli znowu chodzę na monit..
 
Marzycielka jak tylko masz mozliwość to idź na monitoring...
ginek zobaczy w jakim stanie są jajniki..czy jest owu...jakie endo...
moze bedzie potrzebny pregnyl na pęknięcie...
może lutka w II fazie cyklu..

idź kochana i wypytaj o wszystko ..ja od 3 cykli znowu chodzę na monit..


wiesz kochana chyba bede musiala isc,umowilismy sie na kwiecien bo to wszystko musze placic sama ale czego sie nie zrobi dla malenkiego szkraba :) dzis robilam porzadki przed domem i przyjechala sasiadka ze szpitala z bobasem w nosidelku ze szpitala,tak ukulo mnie w serduszku ah :/
 
wiesz kochana chyba bede musiala isc,umowilismy sie na kwiecien bo to wszystko musze placic sama ale czego sie nie zrobi dla malenkiego szkraba :) dzis robilam porzadki przed domem i przyjechala sasiadka ze szpitala z bobasem w nosidelku ze szpitala,tak ukulo mnie w serduszku ah :/


Mama za szybko wyslalam post ah ja roztargniona,powiedz jak tam u Ciebie jajeczko dojrzewa?Wszystko dobrze,wiem narazie obserwacja ale jak jest,na dobrej drodze??? Tak zycze Wam wszystkim staraczkom wszystkiego dobrego ze ojjj:))))
 
Marzycielka wiem co czujesz...na przeciwko mnie w domu mieszkają sąsiedzie..
jak w grudniu 2010 roku czekałam w szpitalu na usg(poronienie) to spotkałam Ja na korytarzu-urodziła córkę...dziś Mała ma 15 m-cy a ja nadal nie zaszłam...

ale nie mozemy sie poddać ..
 
Marzycielka wiem co czujesz...na przeciwko mnie w domu mieszkają sąsiedzie..
jak w grudniu 2010 roku czekałam w szpitalu na usg(poronienie) to spotkałam Ja na korytarzu-urodziła córkę...dziś Mała ma 15 m-cy a ja nadal nie zaszłam...

ale nie mozemy sie poddać ..


nie mozemy sie poddawac,moj maz tak samo mowi,mam byc silna,nie bzikowac ale byc dobrej mysli .... jak to dobrze,ze on potrafi podbudowac na duchu no i Wy kobietki na tym forum:)
 
reklama
Marzycielka ja własnie poodkurzałam ...Tom poszedł z Bono a dzieci grandzą u góry..

ja na ostatnim usg miałam pechol tuż przed pęknięciem ,endo ładne ,ale nie wyszło..2 cykle temu tez wszystko było oki a nie wyszlo..

dlatego teraz idę na wizytę po owu ,żeby zobaczyc czy w 13d.c pechol juz pęknie...a powinien bo mam owu w 11,12 d.c....teoretycznie..
 
Do góry