reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pierogatka cześć wieczornie..
jak znajdziesz chwile to zmień sobie suwaczek:) już nie jesteś 2w1 hahahaa
a jak starsza wróci to wszystko bedzie si-zobaczysz;)

Ewcik hahahaa-lej ile zmieścisz:)))
żartuję oczywiście...:)
 
reklama
mama ja też chcę pić ziółka nr 3, no ale wszystko uzależniam od wizyty u gin...ehhh... nienawidzę tego oczekiwania na @, bo nigdy nie wiem, kiedy dostanę..ja przed pierwszą ciążą właśnie piłam te ziółka plus Duphaston..

p.s. co to za owsianka, którą się raczycie? :D
 
Ewcik ja mam taki plan na tenc cykl -zioła i po owu dupek;)

a owsianka to:
otręby owsiane 2,3 łyżki..
szklanka mleka(albo więcej)
szczypta cynamonu
łyżeczka cukru..

i gotujesz na wolnym ogniu z 5 minutek i wcinasz:)) dobre na trawienie i zdrowe:)))


ja zmykam do męża sępić o masaż pleców ;))
 
mama kochana, ja ziółka i dupek w tym cyklu, to na bank się uda, zobaczysz!!!!
ja o mojego M to nigdy masażu wydębić nie mogę:dry::-D
 
Ewcik, godzinę przed może być 12 ml, po starankach już tylko 1-3 ml. Tempka już spada więc pewnie do @ bardzo niedaleko i będziesz mogła pić nareszcie ziółka nr 3 :-)

Mama
, dam jutro znać czy posmakowało córci :-), mam nadzieję że gust kulinarny będzie mieć po mamusi ;-) bo Krzyś niestety odziedziczył go po tatusiu - jest wybitnie mięsożerny i nie chce w ogóle jeść owoców, nawet w postaci słodkich deserków.
 
piranha z ziółek w tym cyklu to chyba nici, bo najpierw muszę iść do ginki ocenić jajniki, a że ziółka pije się od pierwszego dnia cyklu?, to się nie załapię...
mój synek po mnie poszedł, uwielbia nabiał, jogurty, płatki z mlekiem, za miesem nie przepada, czego żąłuję trochę, bo wolałabym, żeby był mięsożerny, bo to chyba bardziej wartościowe..

czy testy ph są drogie? bo kupiłabym, ale nie wiem, czy mnie stać:sorry2: to można w aptece normalnie zakupić?
 
Ewcik, to muszą być paski do sprawdzania pH pochwy a nie moczu, w aptece chyba raczej nie kupisz. Można je dostać na Allegro Paski ph - do badania pH pochwy 100 szt (2161598799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale Gal wspomniała, że paski tej firmy popsuły się jakościowo, poleca paski firmy Merck, są niestety 2 razy droższe Testy medyczne i diagnostyczne | Testy paskowe - Paski ph - do badania pH pochwy, pH 4.0-7.0 100 szt MERCK -. Te ziółka pije się od pierwszego dnia cyklu ale myślę, że nic złego się nie stanie jeśli zacznie się je pić kilka dni po @. Uciekam synka kąpać ...tak, tak, dopiero teraz :-D gdyż spał mi w dzień po spacerze od 16 do prawie 19.
 
reklama
piranha kurcze, różnica w cenie między tymi paskami ogromna:szok: mój synuś już śpi od 19.40, ma tylko jedną drzemkę w ciągu dnia, więc o tej porze przeważnie jest już zmęczony
 
Do góry