reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mykamy na spacerek :)

Bella zycze ,żeby Twoja tempką poszła w górę

Truskafffka gdzie jesteś kochana :)?

Pirania pewnie po wizycie wszystko si i pojechaliście do teściów;)


buziaki słodziaki dla WSZYSTKICH babeczek:):**
 
reklama
Witam dziewczyny !
pierogatka jak czytam twojego posta to jak bym siebie słyszała, tez tak wspominam poród a mały jest super je i spi
Daria współczuje faktycznie miałaś pecha
mama super, że masz dobry nastrój
nastusia dziękuje , mały jest faktycznie przekochany
Gal musi sie udać w tym miesiącu, zobaczysz
Ja również mocno tzymam kciuki za wszystkie starające się
 
Ostatnia edycja:
mama05- dzieki kochana:tak: Ja już teraz paski mam, a do Aneczki już któraś z dziewczyn się zgłosiła:)

A ten Lacibios femina to biorę, ale on jest za słaby, aby mnie dobrze zakwasić niestety, ale dzieki słonko:)
Pod względem planowania płci, Ty to jednak masz tą komfortową sytuację:tak:

Kate- oj, dziękuję Ci kochana:) super, że i u Ciebie dobrze!
 
Kate witamy i Ciebie-zadowoloną z porodu-bardzo nas to cieszy:))
ukochaj Alanka ode mnie ;)

po spacerku oki,dzieci się wylatały..my pogadaliśmy i do domku na herbatę :)


Gal no tak,ja się staram o dziecko bo mi płeć bez różnicy..
ale wiedz ,że łączę się z Wami staraczkami o konkretną płeć w trudach starań ...jak coś przeczytam to podaję tu...jak mogę pocieszyć to pociesz ę i wspieram!
dobrze ,że już masz testy...niedługo będą potrzebne;)
ja za tydzień zacznę już robić testy owu..
do gina umówiłam się w 13d.c. więc teoretycznie powinnam być po owu i mam nadzieję ,że to własnie od niej usłyszę..
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny znowu sie melduje,ciagle czasu malo zeby tu zajzec a postow przybywa oj przybywa,niestety w tym cyklu sie nie udalo,jestem juz zalamana,pewnie cos jeszcze we mnie siedzi procz hormonow,bylam pewna,ze w tym cyklu sie uda a tym czasem @ przyszla :(((((rece opadaja :((((
 
Mama05- ja wiem, że Ty dobra duszyczka jesteś!:-) I wspierasz i pamiętasz, wiem, wiem...
To kiedy rodzimy 6, czy 10 grudzień 2012? A może 12.12.12 Co ty na to ??????????????????????????????
 
Marzycielko- nic się nie ,martw! Nastepny cykl będzie nasz! Dołanczaj do nas rodzących 12.12.12!
 
reklama
qrcze dziewczyny wiecie jakbym chciala dolaczyc do rodzacych w 2012 ale pomalu trace sily :( z kazdym cyklem nadzieja,a pozniej rozczarowanie,wiem nie jestem sama ale trzeba sie zmobilizowac :) Damy rade :)
 
Do góry