reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

daria przypominam Ci o mojej serdecznej kolezance ktora chciala miec synka ,ktora przytulala sie w owulke, ktora miala duzo plodnego sluzu ktora miala przeczucie ze bedzie chlopczyk- no i bedzie druga corcia:tak:
 
reklama
Witam się wieczornie!
Mia śpi, a raczej udaje... :-D:-D:-D Ale zawzięłam się i chcę, by zaczeła zasypiać sama z siebie, więc z nią już nie siedzę aż zaśnie, tylko ewt. chodzę na górę jak zapłacze, głaszczę po pleckach, główce... :tak:


Axarai - wielkie gratulacje, piękne tłuste II!!!

Jeju, powiem Wam, że bardzo dużo wiecie nt. planowania płci!!! Ja się nawet nie spodziewałam, ze tyle jest metod! ;-);-) Bardzo dużo się tu dowiaduję, podczytując Was.
 
Gal tak mi przykro, ale może się nie rozkręci!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ja poprzedni cykl miałam 26, a wcześniej 23 dni:szok:
Kosmo na razie wie mój M, trochę się rozczarował, bo myślał, że takich staranek będzie chociaż ze trzy miesiące, a nie raz sobie tylko poszalał:-D (jak by normalnie nie szalał:happy2:) Starszym chłopcom powiem jutro, a małemu to właśnie się zastanawiam, bo chciała bym najpierw powiedzieć rodzicom, a on się może wygadać:-D
 
Gal, a tak liczyłam, że Ci się uda ...i potwierdzimy razem skuteczność metody O+12 :-D Co do wykresiku to faktycznie faza lutealna zbyt krótka, powinna trwać minimum 12 dni by zarodek miał szansę się zagnieździć. A Ty łykasz B-Complex? A jeśli tak to jak długo?

axarai, hehehe, ale się uśmiałam :-D Jak byłam na pierwszej wizycie w tej ciąży (skończone 7 tygodni, zaczęty 8 tydzień) to lekarka mówiła, że moja ciąża wygląda na bliźniaczą (bardzo powiększona macica), myślałam, że zaraz na zawał zejdę na fotelu :-D

Daria, częste przytulanki osłabiają podobno męską część plemników! :-) A w owulkę miałaś taki typowo płodny śluz? Pewnie o tym pisałaś ale wiesz, skleroza ciążowa (nie ma to jak wygodna wymówka :-D).
 
Axarai Gratuluje , cudowne wiadomosci :-):-):-)

Wrocilam od kosmetyczki i jestem happy ,przepraszam ze nie nadrobie ale tyle napisalyscie ze nie mam sily przebicia :zawstydzona/y:
 
Piranha mam do Ciebie pytanko....czy jest jakieś forum na którym dziewczyny starają się konkretnie o synka?? (wszystkie chłopięce metody i sposoby) ... tutaj jest super ale nas chłopczykowych dziewczyn jest o wiele wiele mniej i tak cały czas jakoś mi głupio bo wy o dziewuszkowych metodach wymieniacie zdania, a ja o tyle chciałaby zapytać
Axarai Gratuluje super super że Ci się udało
 
Piranha, dzięki za wszystko, za to ile dla mnie zrobiłaś w tym cyklu, w ten sylwester, pamiętasz? , bo ja tak...:tak:. No nie wyszło i na razie nie potwierdzimy metody 0+12, ale kto wie...
No tak , ten b-kompleks 50, brałam tylko przez parę dni do owulki, później się bałam i nie brałam. Ale już przestałam się bać, jak czytam , co piszesz, więc zaczęłam brać od 3 dni, dziś już wzięłam dawkę 100 i taką będę brać. A co do długości moich okresów, to od zawsze miałam , ok. 3dni, i zawsze lekarz mi mówił, że dobra grubość endometrium. Dwie ciąże , żadnych problemów z zajściem i utrzymaniem. Nie wiem, już , co o tym myśleć...:-(

Axarai, dzięki Tobie również, grunt, że Tobie się udało:-)
 
gal o kurcze:-( tez myslalam ze to bedzie owocny cykl.... No dobra ale w przyszlym cyklu kciuki beda dwa razy mocniej zacisniete i sie napewno uda:tak:

axari Twoj mezus jest super bo bez problemu chcial starac sie o 4 dziecko:tak: moj ledwno dal sie namowic na 2, a o 3 nie chce nawet slyszec:szok:
 
reklama
Do góry