reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama nie tylko bedziecie przebierac nogami ale i paciorkami na rozancu bo bedzie potrzeba mi modlitwa o CUD:tak:;-) ale ja tam wierze w Wasze fluidki, dobre slowa, szczere zyczenia i w swoje modlitwe wiec luzik- bedzie baba jak nic;-):-D
Kosmo -nooooooooooooo!!!! w końcu odpowiednie nastawienie u Ciebie ;))super!! bedzie babeczka !:) Truskaffka- ja mierzę zaraz po @...
 
reklama
Zmykam dom ogarnąć bo chłopaków w domu nie ma , pranie wstawić i coś do jedzonka podszykować bo pewnie cała trójka wróci na głodzie . Jak mi się już uda to chyba nie będę do was zaglądała ze strachu że coś nowego przeczytam co to planowania i moje marzenia prysnął :-D już znikam..........
a i brzuch mnie zaczyna napi..........więc pewnie @ za rogiem.
Kosmo tak trzymaj, w koooońcu po długich trudach i znojach przemówiłyśmy ci do rozumu, a lalunia powinna ci dać porządnego kopniaczka że mamunia nie wierzyła.;-)
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze trochę, i polecę po teściora, i się boję jak smok!!! Bo nie wiem czy jestem jednak taka silna i nie zawaham się go użyć, ta myśl tak po mnie chodzi, tak chodzi o RANY!!! Jednak jak się wpadnie jest o wiele lepiej
Patrysiak czy ty widzisz ile stresów Cię ominęło!!!!!:-D
Piranha!!! ten bociek od Ciebie niesie bliźniaki!!!! Nie nie tak dobrze to aż nie musi być!!:-D

hehe no trochę mnie ominęło, za to teraz się stresuję i wyrzucam sobie, ze tak sobie wpadłam i nie zrobiłam nic, żeby była dziewczynka, żadnych diet, wykresów, suplementów. Twoje starania były dziewczynkowe?
 
axarai, po tabsach większe szanse ...no co? ...raz a dobrze!!! :-D Dobrze, że też późno wstajesz to się może załapię na newsa na żywo! :-)

agulek, no właśnie ja też nie wiem jak należy podstępować od staranek do owulki, pewnie mierzyć ile się da i w razie co korygować, w okolicy owulacji należałoby mierzyć częściej gdyż wtedy pH rośnie. Jak doczytam o tym to dam znać :-) Pojęcia nie masz jak się cieszę, że ominą mnie te alpejskie kombinacje hehehe! :-D Też uważam, że warto zakupić, preparaty te są lepsze jak globulki choćby pod tym względem, że masz wpływ na to ile sobie tego aplikujesz (więc można użyć po starankach).

truskafffka, dziś wyczytałam, że Sylk lepiej też wypróbować, może się zdarzyć, że komuś podniesie pH ale podobno rzadko to się zdarza. Wątpię, że płyny do higieny intymnej są szkodliwe, przecież podmywamy się nimi na zewnątrz a nie w środku, ja używałam i używam codziennie :-)

Kosmo, ja do Twojego USG to już dni odliczam, nareszcie zobaczysz na własne oczy, że w Twoim brzuchu harcuje mała królewna :-)
 
Patrysiak jakie tam dziewczynkowe:-D gdybym była młodsza, to na pewno bym tak pokombinowała, jak dziewczyny, ale ze względu na uciekający czas i na ograniczone możliwości mojego męża, który pracuje za granicą, i w tym cyklu przyjechał na trzy dn,i poszalałam po prostu wtedy kiedy był, to znaczy w 11,12,13 dniu cyklu a kiedy była owu to nie wiem:baffled:
 
Piranha jak już jesteś dostępna to napisz mi czy któraś z tych co to stosowały urodziły już dzieci i wszystko ok, bo ja trochę mam cykora czy rzeczywiście można to stosować blisko staranek i po nich , niestety nie znam angielskiego i bida z nędzą. Czy napewno to nie uszkodzi plemników?
Już miałam znikać, ale to jak narkotyk nie można się oderwać:-D
A i jeszcze jedno jak otworze opakowanie i wezmę krople to resztę wywalać, trochę szkoda by było:confused:
Dobra, dobra już cię nie męczę. Masz się ze mną chyba najwięcej ze wszystkich nas.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pirania , a jaki preparat podniesie ph na 7-9 , żeby syn sie wykluł ?

Czy nie dałoby się spisać tych wszytkich sposobów na płeć i doczepić do tego wątku - żeby stale nie szukać i nie zadawać tych samych pytań ? Może to by nam ułatwiło , bo ja to już zaczełam wszystko spisywać albo drukować , a mój stary robi oczy że mi odbiło:szok:

Kosmo , mnie właśnie zmarł dziadek 4 stycznia , może czas uzupełnić rodzinę ???
 
Do góry