reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mam pytanie-ostatnio zajadam sie orzechami nerkowca-czy ktos wie na co ona w organizmie działają??mam cienkie to endo i wiem ,że orzechy są wskazane ,ale czy nerkowca też są dobre?? Axarai-opisz kiedy działaliscie ??? Pirania własnie przyszły F.Man:):):) może to pomoże ;)
 
reklama
Jeżeli chodzi o ból brzucha, to mnie zaczął boleć już 18dc i w zasadzie boli cały czas, tak jak na @, i do tego kują mnie jajniki:baffled: Wrażenie takie, jak by @ miała zaraz przyjść mam już od tygodnia. Bolą mnie też piersi, ale w zeszłym cyklu też mnie bolały, może teraz bardziej mam tkliwe same brodawki, jedyny według mnie dziwny objaw, to te śledzie (ale to może być zwykła zachciewajka), i niesamowity trampek w buzi:-D
MissBella o matko! 6:50! Ja wstaję o 10, no ale oczywiście nie pracuję, więc jak by co to testa zrobię o 10 mniej wiecej:tak:
Mama moja droga, mój M był aktywny w 11, 12 i 13 dniu cyklu, tylko i wyłącznie, ale to tylko dla tego, ze przyjechał tylko na święta, więc jeżeli nam się udało, to będzie CUD:-) Ale jeżeli mój M byłby w domku, to że tak powiem sexik byłby codziennie, zaraz po @, i te nie jeden raz:tak:
 
Ostatnia edycja:
axarai ale Ci dobrze kochna !! Ja wstaje o 5:20 i przed godz 7 jestem już w pracy do której muszę dojechać 50 km dlatego dodatkowym bodźcem do tak ogromnej chęci zajścia w ciąże jest to, że sobie w końcu odpocznę i wyśpię się do woli.

A mnie od rana dzisiaj kłują jajniki i brzuch lekko pobolwa jak na @, nie wiem co się dzieje...:confused:
 
Piranha jesteś wielka:-)Wydrukowałam sobie co mi napisałaś i będe się stosowała jak już nadejdą te dni, jutro zakupię....Dzięki jeszcze raz.
MissBella a ile po owulce jesteś może to implantacja ......
 
dzień dobry :)

mam okres:-) wiem wiem...przyjdzie czas że nie będę chciała @ oglądać na oczy, ale teraz bardzo się cieszę bo mój pierwszy cykl po tabletkach się skończył i zaczął się nowy cykl, nowe obserwacje, chcę mierzyć tempkę itd. :)

czy do mierzenia temperatury mogę używać zwykłego termometru rtęciowego?

i lece nadrabiać
 
reklama
Jeżeli chodzi o ból brzucha, to mnie zaczął boleć już 18dc i w zasadzie boli cały czas, tak jak na @, i do tego kują mnie jajniki:baffled: Wrażenie takie, jak by @ miała zaraz przyjść mam już od tygodnia. Bolą mnie też piersi, ale w zeszłym cyklu też mnie bolały, może teraz bardziej mam tkliwe same brodawki, jedyny według mnie dziwny objaw, to te śledzie (ale to może być zwykła zachciewajka), i niesamowity trampek w buzi:-D
MissBella o matko! 6:50! Ja wstaję o 10, no ale oczywiście nie pracuję, więc jak by co to testa zrobię o 10 mniej wiecej:tak:
Mama moja droga, mój M był aktywny w 11, 12 i 13 dniu cyklu, tylko i wyłącznie, ale to tylko dla tego, ze przyjechał tylko na święta, więc jeżeli nam się udało, to będzie CUD:-) Ale jeżeli mój M byłby w domku, to że tak powiem sexik byłby codziennie, zaraz po @, i te nie jeden raz:tak:

No wlaśnie, ja też mam takiego kapcia w buzi, strasznie mnie to męczy, najchętniej co chwile myłabym zęby. Aż boję się do ludzi zbliżać po pomyslą, że zębów nie myję:tak:
 
Do góry