reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha dzięki na prawdę , pomagasz nam bardzo:-) ja z ciekawości weszłam na stronę producenta i tam jest napisane że repherst normuje ph i utrzymuje prawidłowe ph gdy jest zachwiane a ten drugi zalecany jest jak środek nawilżający , nic tam o ph nie doczytałam. Myślę , że to podobnie jak czopki na jednych działa na drugich nie i rózne opinie też ludzie piszą , jeszcze raz dzięki za zainteresowanie:-)
A tę żurawinę to rozumiem zjeść od razu po przytulanku jakby było wysokie ph?
Axarai no i niezmienne ogromne &&&&&&& za jutro.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję Moje Kochana!
Kosmo no właśnie, że nie wiem kiedy powinnam dostać@ To był mój 4 cykl po odstawieniu anty, a pierwszy starankowy. Pierwszy naturalny miałam 28, później 23, a ostatni 26, więc tak na prawdę nie wiem:baffled: Dlatego tak odwlekam to testowanie.
Patrysiak kiedy była owu niestety nie wiem, bo u mnie tego raczej nie czuć, a śluzu takiego rozciągliwego, to ja nigdy w życiu nie miałam, w ogóle mam mało. Nie starałam się specjalnie o płeć, liczy się tylko dzieciątko, obojętnie jakiej płeć, ważne żeby było:-D
Po południu lęce kupić jakiegoś testa, trzymajcie kciuki dalej, PROSZĘ!!!!
 
agulek, a oto co napisała na in-gender prayforprincess. Zaleca zakupić oba preparaty i przetestować. Pisze, że irygacje są bardziej szkodliwe i krótko utrzymują niskie pH, pisze też, że cały aplikator Rephresh utrzymuje jej pH około 4 przez 3 dni. Ona używa cały aplikator Rephresh co 3 dni od okresu do owulacji. 12 godzin przed staraniami używa pół aplikatora Rephresh, godzinę przed staraniami używa Rephresh na palcu i 5 minut po stosunku Replens na palcu. Potem monitoruje swoje pH co pół godziny przez 4 godziny, jeśli pH wzrośnie to używa Replens na palcu.
Melody (ta od metody O+12) też zaleca przetestować oba preparaty, pisze, że np. u niej Replens podnosił pH aż do 7, dla niej najlepszy był Sylk.
Babydust pisze by używać od okresu cały aplikator Rephresh co 3 dni. 12 godzin przed staraniami zaleca użyć 1/2 aplikatora (lub 1/4 aplikatora gdy dzień wcześniej użyty był cały aplikator) Rephresh. 5 minut po staraniach zaleca sprawdzić pH, jeśli jest wyższe jak 4,5-5 to zaleca użyć Replens na palcu. Należy sprawdzać pH przez 4 godziny co 30 minut i w razie co używać małą ilość Replens na palcu. Na koniec smaruje małą ilością Rephresh u wejścia (wiadomo gdzie :-D) i idzie spać ...tak więc jak widać każdy ma swoje własne patenty :-)

axarai, kciuków cała moc! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Moje Kochana!
Kosmo no właśnie, że nie wiem kiedy powinnam dostać@ To był mój 4 cykl po odstawieniu anty, a pierwszy starankowy. Pierwszy naturalny miałam 28, później 23, a ostatni 26, więc tak na prawdę nie wiem:baffled: Dlatego tak odwlekam to testowanie.
Patrysiak kiedy była owu niestety nie wiem, bo u mnie tego raczej nie czuć, a śluzu takiego rozciągliwego, to ja nigdy w życiu nie miałam, w ogóle mam mało. Nie starałam się specjalnie o płeć, liczy się tylko dzieciątko, obojętnie jakiej płeć, ważne żeby było:-D
Po południu lęce kupić jakiegoś testa, trzymajcie kciuki dalej, PROSZĘ!!!!

Trzymamy!!! Piękny suwaczek:-)
 
Kciuki dla potrzebujących!!!

20519404211823165139816.jpg


Małe pytanko czy kłócie podbrzusza a anwet mocniejszego jajnika to objaw też ciaży??
 
Ostatnia edycja:
axari pierwszy raz slysze ze sledzi nie wolno:szok: pozatym ta wiele ciezarnych ma na nie ochote i zjada kilogramami wiec watpie zeby szkodzily:tak:

patrysia w pierwszych tygodniach ciazy klocie w jajnikach i bole podbrzusza to normalna sprawa. jedak czesto takie dolegliwosci pojawiaja sie rowniez przed okresem.
 
reklama
axarai kciuki zacisnięte !!!!! O której mamy jutro rano okupwać forum żeby zoabczyć tą oczywistą już informację ?? Ja bb włączam jak tylko odpalę kompa w pracy także o godz 6:50 się melduje :-)
 
Do góry