reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

patrysiak samopoczucie w ciazy w ogole nie zalezy od plci. jamialam jednak nadzieje ze skoro w tej ciazy czuje sie tak bardzo inaczej niz w poprzedniej to na bank musi oznaczac plcie przeciwna;-) ale niestety to w ogole nie ma znaczenia. moja serdeczna kolezanka ktora prawie w tym samym czasie co ja strala sie o synusia, ktora miala sex w owulacje (wczesniej przerwa min chyba 5 dni), ktora miala duzo sluzu plodnego, ktora jak zaszla w ciaze czula sie zupelnie inczaczejj niz w ciazy z coreczka, ktora byla pewna ze nosi po serduszkiem synusia (bo inaczej sie czula niz w ciazy z coreczka i miala przeczucie ze to synek) bedzie miala jednak druga coreczke.... Albo spotkana wczoraj w sklepie siostra cioteczna meza ktora tez chciala synka bo miala juz coreczke- zupelnie inaczej sie czula, wyglada pieknie, kazdy powtarzal ze bedzie na bank chlopiec, ona czula ze bedzie chlopiec, a tu... druga coreczka, ktora ma juz prawie 2 latka..Albo znajoma z pracy ktora urodzila 3 dzieciakow o roznej plci (corka i 2 chlopcow) mowila ze kazda ciaza byla taka sama..Takze ja juz nawet nie analizuje swojego stanu i nie porownuje ze stanem z pierwszej ciazy bo widze ze to w ogole nie ma to znaczenia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gal na no z chłopakami mierzyłam tyle co na wizycie u gin i zawsze takie było przed ciążą tez bo trochę sie nachodziłam .poronienie i takie tam.
żadnych diet i suplementów narazie nie stosuję.
Piranha hej/hop gdzie ty bo musisz tu setki watpliwosci kobieto rozwiać??????
 
Jestem :-):-)Dziekuje Wam dziewczynki za wsparcie ,to bardzo wazne.Juz przebolalam ,tylko nadal nie mogę uwierzyc ,bo staralismy sie albo dzien przed owulka albo w sama owulke(robilam testy owulacyjne)nie mierzylam tempki,wiec moze cos jednak bylo nie tak ,śluz byl typowo płodny szklisty i ciągnący:nerd:.W tym cyklu zaczynam mierzyc temp. i zrobie wykres .Zakupie tez te testy ph,podajcie linka z allegro please:-)
mama następny musi byc nasz:cool2:
axarai za ciebie kochane nieustanne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&oby chociaz tobie sie udało
Jeszcze nie przeczytalam tego co pisałyscie ,bo po nocy nieprzespanej i calym dniu w pracy ,wczoraj wieczorem bylam padnieta:dry:
 
no widzisz Czarodziejko niepotrzebnie się stresowałaś

Daria ja test z sody chce robic dopiero w przyszłym tyg, tak samo jak ten intelligender. a jak się w ogóle czujesz? Jakieś ciążowe dolegliwości miewasz? Bo ja nic i trochę mnie to martwi, bo ta ciąża przypomina te poprzednie- z chłopakami. A tak myslę, że gdybym nosiła dziewczynkę to byłoby trochę inaczej?

Witam wszystkie dziewczynki, ja właśnie poranną kawke spożywam.


tzn narazie zadnych dolegliwości oprócz siku;p z Nadia tez nic nie mialam :)
moja mama miala 3 corki z z kazda cos innego to tak za bardzo na to nie patrz:)
 
Tusia pamiętaj jeszcze że orgazm podnosi ph więc może tu jest pies pogrzebany, może miałaś jakiś stan zapalny i się pozmieniało , ciort wie.. Też mam głowe nabitą i kombinuje. Co do tych paseczków to wsadzam dość głęboko stroną kolprową do śluzu i pare sekund ,tak?
Pozdrawiam i jak cię dół dopadnie to pamiętaj że sama nie jesteś u mnie też góry i doliny w myśleniy.......:-D
 
apropos spotkanej wczoraj siostry meza, ktorej wlasciwie nie znam bo widzialam tylo dwa razy (na swoim slubie i w sierpniu na slubie ich wspolnego ciotecznego brata). spodobalo mi sie to ze ona jak nikt inny (oprocz Was) umiala powiedziec jak bardzo bardzo przezyla rozczarowanie ze to nie wymarzony synek a druga coreczka. mowila ze tak byla pewna ze to chlopczyk ze nie uwierzyla po pierszym usg i jeszcze poszla 3 razy do roznych lekarzy zeby powiedzieli ze to corka;-) mowila ze lepiej nie planowac, lepiej nie miec preferencji bo potem takie rozczarownie strasznie boli...No ale jak kazda matka powiedziala ze nie wyobraza sobie teraz zycia bez Oli, ze nie zaluje ze sie urodzila, ze to jej mala najukochansza Perelka:tak:
zawsze wiedzialam ze preferencje co do plci i ewentualne rozczarowanie maja sie nijak do milosci do tego dziecka:tak:
 
Tusia, a przed starankami z chłopcami, to miałaś, typowy śluz płodny ciągnący się, czy raczej lepki, kremowy? Pytam , bo mnie to też zastanawia, ja raczej z chłopakami, miałam wysoki ph.

A, dziewczynki, czym, wy się podmywacie, czy takimi płynami z pałeczkami kwasu mlekowego?
Wiem, ze niektóre z Was płynami ginekologicznymi o ph 3,5. Ja taki tez miałam , ale zastanawiam się, czy używanie takiego przed starankami, nie zniszczy plemników, bo o tym czytałam, że te płyną mogą utrudniać zajście w ciążę.
Piranha, a Ty jakiego płynu używałaś?

No właśnie, Tusia, a może tu orgazm swoje zrobił? Pewno tak było:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edytka odpowiedz masz ciut wyzej.
prosze Paski wskaźnikowe do badania pH pochwy 4,0-7,0 (2027161519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Juliana
dokładnie tak robie Agulek :-pwkładam razem z palcem bo tak ukuc sie mozna :shocked2::zawstydzona/y:

Gal zawsze miałam taki własnie sluz i nic się nie zmieniło
po @ sucho
potem przezroczysty ale rwący i malo
potem sporo przezroczysty i ciągnący z bólem jajnika
i mleczny z dzien ,dwa
i susza az do @.

ach Axarai tobie to juz mozna gratulowac co?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry