reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry babeczki!

Nie było mnie parę dni... :sorry2: Ale miałam młyn z Mią, a do tego zmarła nam babcia... :sad: Pogrzeb mamy w środę... :sad::sad:

Axarai - trzymam kciuki za test!!! :happy2:

Daria - wielkie gratulacje! Spojrzałam właśnie na suwaczek! :-)

Kinga - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za ten cykl!!!

Miłego dnia wszystkim!
 
reklama
mary beth:-(wyrazy glebokiego wspolczucia...
a co do objawow, ja tez w kazdej ciazy poza wspolnym wyznacznikiem sluz, mialam inne objawy, w pierwszej mega mdlosci, w drugiej nic, inne zachcianki itp ;) wiec to fakt, dla mnie zaden wyznacznik plci :)
 
Mój Alanek jak starszy budzi sie;/tzn.teraz Domiś ładnie śpi ale wczesniej często gesto sie budził...jak był mniejszy Alanus czy jak spał ze mną to noce super a teraz?raz fajnie a raz xle ale bez pobudki sie nie obejdzie...a niedługo bedzie mieć 2 latka;/ja nie mam szczescia do nocek z moimi smerfami...
 
po @ sucho
potem przezroczysty ale rwący i malo
potem sporo przezroczysty i ciągnący z bólem jajnika
i mleczny z dzien ,dwa
i susza az do @.

prze owu. był przezroczysty ale rwał się nie dało się go rozciągnąc .bo ten co mam w owu to rozciaga sie mi od kciuka do palca wskazujacego.:zawstydzona/y:
no wiesz ja wtedy kazdego dnia cyklu nie chodziłam do ginki
ale wizyt boło sporo .

Mary-beth, kondolencje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oj, Tusia, to nie pozostaje nic innego jak wstrzymać się teraz z Panem Orgazmo przy starankach o córcię:tak::-D, musisz mu powiedzieć pa, pa...
 
a Gal myslisz,ze to mogła byc przyczyna :confused:
a ty panie no ze nie wpadłam spróbuje teraz zmierzyc po tym panie ,nom ciekawe?????????

Agulek wcześniej mi napisałas ,ze orgazm podnosi ph.a ja na szybko przeczytał organizm podnosi .gapa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no mój tez pije mleczko raz.ale po tem jeszcze ze trzy razy chce pic albo smoka :angry:
a oduczył sie sam czy jakis metody miała
.
Tusia Maksio gdzies tak od okolo roku nie pije mleka w nocy...obaj moi synowie woleli kaszke jesc z miseczki, lyzka i taka na gesto. ja czasem wolalam dac im przez sen ale nie chcieli...natomiast Maks czasem jak sie przebudzal to pil wode, pare lyczkow i spal dalej.
ze 3 miesiace temu odstawilismy smoczka bo mnie juz nerw bral...budzil sie za kazdym razem jak smoczek wypadl z buzi wiec powiedzialam koniec i uwazam ze to byla sluszna decyzja...troche pomarudzil i zapomnial.
raz na jakis czas zdarza sie ze sie przebudzi nad ranem i chce pic ale wypije i spi dalej...a czasem nie budzi sie wcale.
mysle ze smoczek odgrywa wielka rola w tym jakie sa noce...warto oduczyc ale trzeba wiedzoec kiedy, sama rozpoznasz po dziecku czy jest gotowe.


no widzisz Czarodziejko niepotrzebnie się stresowałaś

Daria ja test z sody chce robic dopiero w przyszłym tyg, tak samo jak ten intelligender. a jak się w ogóle czujesz? Jakieś ciążowe dolegliwości miewasz? Bo ja nic i trochę mnie to martwi, bo ta ciąża przypomina te poprzednie- z chłopakami. A tak myslę, że gdybym nosiła dziewczynkę to byłoby trochę inaczej?
.

no troche sie stresowalam..bo po prostu nie czas na kolejnego dzieciaczka.
Do tego jestem teraz chora i jada na antybiotyku.
gwiazdy.gif

Co do samopoczucia w ciazy..nie sugeruj sie tym ze odmienne samopoczucie to i plec inna....ja mialam dwie totalnie inne ciaze...w jednej wymiotowalam 4 miechy mialam wysokie stezenie hormonow jadlam na kwasno, w drugiej zero wymiotow, niskie hormony jadlam na slodko i mniej przytylam...a mam dzieci tej samej plci..dla mnie to zaden wyznacznik!!!!! takze glowa go gory:))))
ok2.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry