reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!!!


Potwierdza to jednak teorię o znaczeniu ph i diety. Super!!!!!!

Daria Tobie też już gratuluję !!!! W tą stronę testy się nie mylą!
 
reklama
Dzień dobry Kobitki!!
Piranha jaka cudowna nowina od rana!!! Wiedziałam, że to dziewczynka będzie:tak: Już wyobraziłam sobie jak Cię w dołeczku zakuło jak czekałaś na moment aż doktora powie co tam się ukrywa, ja przynajmniej miałam takie wrażenie, jak powiedzą, czy Kac to Kac, że myślałam, że to wieczność trwa! Gratuluję, i ślij nam tu zaraz te różowe fluidki:-D
Witam nowe staraczki, Gal no wiesz, małolata jesteś, bo ja mam 39 lat!
Marzycielka witam i życzę, szybciutko fasolki:-D
Mary witaj Tobie też fasoleczki szybko życzę:-D
Mama ale temperaturka:tak: Co by ten grudzień był dla Nas Szczęśliwy!!!
Daria &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Rewelacja!!
Ja to się trochę zestresowałam, mnie brzuch rwie już od kilku dni, i jest mi niedobrze, dziś mam 25 dc, i wyczytałam, że takie objawy można mieć też, przy jakimś napięciu przed miesiączkowym! Ja takiego czegoś w życiu nie miałam, ale tam było napisane, że może to być, po odstawieniu anty:-(
 
Ja to się trochę zestresowałam, mnie brzuch rwie już od kilku dni, i jest mi niedobrze, dziś mam 25 dc, i wyczytałam, że takie objawy można mieć też, przy jakimś napięciu przed miesiączkowym! Ja takiego czegoś w życiu nie miałam, ale tam było napisane, że może to być, po odstawieniu anty:-(
ja powiem ci tak, nie ma co świrować i się nakręcać. jak bedzie odpowiedni dzień zrób test i bedziesz wiedziała co i jak :)
ja mocno trzymam kciuki aby to było na dzidzie :tak:
 
witaj Axarai. widze, ze jestesmy na tym samym etapie. ja mam dzis 24dc i tez czekam.
jak juz wczesniej pisalam od srody wieczor do wczoraj do poludnia mialam blado brazowe plamienia, wiec wszystko sie okaze za pare dni czy to byla implantacja. @ powinna przyjsc w srode
 
Daria coś tam kobitki wcześniej pisały, ja nie mam pojęcia:dry:
Kinguś jak się cieszę, ze we mnie wierzysz, bo jeszcze brakuje mi tylko jakiegoś napięcia, albo nie daj Boże jakiejś menopauzy:szok:
Marzycielko ja ostatnio miałam cykl 26 dniowy, a po odstawieniu anty miałam 28,23 i własnie 26 więc sama nie wiem kiedy powinnam mieć @:-(
 
reklama
Do góry