reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Axarai- no ,nie powiem miło mi się zrobiło,że sie dziecię przede mna otworzyło ,ale z drugiej strony jak słyszysz od takiego bąka ,że WYCHODZĘ ZA MĄŻ to poprostu ...usiadłam..Ona mówiłam mega poważnie i baaardzo starałam sie nie rozesmiac bo wiem ,że wtedy zamknęła by się w sobie i nie powiedziała nic więcej -więc mega poważnie pogadałyśmy-jak kobieta z kobietą-wiesz ..
o życiu,dzieciach ,mężu
c008.gif
c008.gif
c008.gif

było
c006.gif



Pirania miałam pytać ...a jak drzemki Krzysia?? wróciły ??


Tusia wpisz sobie np.emotikona.pl otwórz w nowym oknie i używaj do woli:))
 
Cześć Dziewczynki,
witam Was gorąco choć pewnie mnie nie pamiętacie, odzywałam się tylko kilka razy i od tamtej pory troche minęło.
Ale wszystko nadrobiłam :-):-):-) chociaż sporo czytania było.
Zacznę pesymistycznie. Mam doła. Jestem w 24 dc i 9 dpo (wg moich obserwacji bo monitoringu nie miałam). Owulację miałam prawdopodobnie 26.12 w poniedziałek wieczorem. Pozytywny test owulacyjny miałam w niedzielę(25.12) a dzień wcześniej (24.12)w nocy skończyliśmy nasze przytulanka. W poniedziałek wieczorem miałam bardzo silny ból brzucha a już następnego dnia zaczęły boleć mnie piersi. Wiem, wiem na jakiekolwiek obiawy ciązy to za wczesnie, ale to było bardzo dziwne, ponieważ zawsze przed @ mam ból piersi ale tak ok 7 dni wczesniej. A teraz ten ból zaczął się dużo, dużo wczesniej. Dwa dni później przez kolejne dwa, trzy dni było mi okropnie niedobrze. Cztery dni po owulacji miałam bardzo jednorazowe i delikatniutkie plamienie widoczne tylko na papierze, Dosłownie kilka kropelek. Pomyślałam że to może implementacja, chociaż może jednak za wczesnie. Ból w piersiach sie nasilał, chociaż mdłości minęły. I tak do tego wtorku. Wtedy piersi zaczeły mnie boleć coraż mniej, prawie wcale. Dzisiaj zrobiłam test owulacyjny bo pisałyście ze w ciązy wychodzi pozytywny. I nic, tylko jedna krecha. zadnego cienia drugiej, Pozostało mi czekać na @, który pewnie nadejdzie na pocżątku nastepnego tygodnia. A już miałam nadzieję ze sie udało.... Ten dzisiejszy test postawił mnie na ziemię.
Jestem załamana i zmęczona To mój piąty cykl. Wiem, że wiele z Was stara się dłużej i naprawdę dziewczyny jestem pełna podziwu, że macie siły, Trzymam za Was kciuki a sama chyba się poddam.
Na koniec mojego marudzenia dodam, że przy chłopcach od razu wiedziałam ze jestem w Ciązy bo bardzo bolały mnie same sutki.
 
Mama05, hehehe, ale urocze! No co, Krzysie fajne chłopaki są! :-D A mój Krzysiu oczywiście pełen energii i wigoru (jak go wymęczyłam dziś na spacerze to też z godzinę usypiał), ani w głowie mu spanie, właśnie puszczam mu kołysanki na kompie ale i tak jak tylko się skończą to na pewno zapragnie poskakać po łóżku i powariować :-D
 
Pirania a jak drzemki Krzysia-są czy nie wróciły??

właśnie się poryczałam..Niunia przyszła na świat a poród ciężki....

Axarai no ja zawsze w środę porodówkę oglądam..
mąż na siatke poszedł ,dzieci spią,pies też -mam spokój i mogę sie porozczulać ..
 
reklama
myna, głowa do góry! Piąty cykl starań to nie żadna tragedia! A ile odsuwaliście się od owulki przy poprzednich staraniach? Może te 2 dni to za dużo dla żołnierzyków M? ...tak było w moim przypadku, najpłodniejszy dzień cyklu to dzień przed owulacją czyli dzień pozytywnego testu. Ale w zasadzie powinnam zacząć od tego, że 9 dpo to bardzo wcześnie i test miał prawo wyjść negatywny. A jakim testem sprawdzałaś, 10 czy 25 mIU/ml? Te czulsze testy (10 mIU/ml) wykazują ciążę (i jest to dosłownie cień kreski) dopiero 2-3 dni od zagnieżdżenia się zarodka a zagnieżdżenie rozpocząć się może od 5 do nawet 12 dni od jajeczkowania. Tak więc jeśli implantacja nastąpi w 10 dpo to test wyjdzie Ci pozytywny najwcześniej w 12 dpo (u mnie tak właśnie było, test był bardzo czuły gdyż 10 mIU/ml a pokazał w 12 dpo zaledwie cień cienia widoczny pod światło). Tak więc trzymam mocno kciuki! A łykasz jakieś suplementy wspomagające poczęcie danej płci albo zwiększające prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Mama05, drzemki wróciły ale przesunęły się o jakieś 2 godziny w przód i zazwyczaj ciężko Krzysiowi zasnąć, czasem nawet godzinę trwa usypianie. Przez to, że się przesunęły to jeszcze trudniej go uśpić wieczorem, za to śpi ostatnio do godziny 10-tej :-) Też od jakiegoś czasu ryczę jak widzę w telewizji czy nawet filmie narodziny dziecka, przed 1 ciążą czegoś takiego nie miałam :-)
 
Do góry