reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kosmo nie koniecznie musiał być wysoki ten ph przy planowaniu, bo teraz z diety zrezygnowałas, nie zakwaszasz się itp. a mocz reaguje bardzo szybko na zmianę diety, więc sama widzisz. A te 2 test się sprawdziły więc kochana jeszcze nic nie przesądzone, zrobiłaś na prawdę dużo i ja wierzę w tę twoją babeczkę.
 
Piranha jestem tu początkująca i nie wiem jak się dziękuje za pomoc i odpowiedź, niemniej jednak tutaj to czynię ...kobnieto Ty i Twój dar przekazywania wiedzy jest wyjątkowy, jak fajnie że jesteś tutaj między nami....wielkie wielkie DZIĘKUJĘ
 
piranha a jak myslisz czy moge byc takim przypdkiem ze pomimo zakwaszania i diety moje ph bylo caly czas wysokie? dodam ze zdnych lekow nie bralam i nie biore.
agulek no fakt teraz sie nie zakwaszam, no ale bardziej ciagnie mnie do nabialu niz do miesa. moje menu chyba jednak bardziej jest nadal dziewczynowe. tylko na poczatku ciazy mialam strasznaaaaaa ochote na mieso i jadalam sporo tego miesa, ale od jaiegos czasu teraz odwrotnie.
 
Kosmopolitan
Tak sobie Ciebie czytam i wiem przez co przechodzisz, wiem jak jak się denerwowałam. A Ty to bidulko pewnie dwa razy tyle co ja. Ja nadal myślę, że u Ciebie mieszka dziewczynka, przecież nie może być inaczej, Tyle starań więcej ode mnie a sytuacja prawie, że identyczna;) więc ja tu nie widzę innego rozwiązania. Myślę, że USG było jeszcze za wcześnie by ocenić dokładnie, poza tym w tym czasie jak już Ci wiadomo płeć jest niemal że identyczna. A co do tego testu to ja w to nie wierze i zgadzam się w zupełności z opinią Piranhy na ten temat. Ja sama, choć bardzo chciałam znać płeć nie kupiłam tego testu bo wystarczyły mi domowe testy;) Te, które wyszły nam tak samo. Ja miałam właśnie taką nadzieję, że skoro jeden potwerdził drugi to może coś w tym jest i się nie myliłam, więc Kochana głowa do góry i cierpliwie czekaj na następne USG. Powodzenia i trzymam mocno kciuki. A kiedy masz to USG? Chyba jakoś wkrótce jak dobrze pamiętam, który to byłby tydzień ciąży?

Dziewczyny planujące, widzę, ostro bierzecie się do roboty. Nowa wiedza non stop, wszystko dokładnie pilnujecie. Takie starania to zpewnością posypią się tu kolejne dziewczynki:) 3mam mocno &&&&&&&

Piranha
za Ciebie również 3 mam kciuki. A Ty kiedy masz USG, na którym się może coś dowiesz?;)
 
kosmopolitan dziewczyno nie łam się, to stanowczo za wcześnie na określenie płci a na pewno dziewczynkowej, uwież mi kobiecie doświadczonej, w końcu niedługo będę mieć dwie córunie:-D
 
Kosmo, to że ten test wykrywa niby chromosom Y to tak żeby bardziej fachowo brzmiało (profesjonalniej brzmi przecież wykrycie chromosomu Y jak chłopca :-D), zwykły chwyt marketingowy żeby ludzi nabrać. Nie ma testów wykrywających płeć dziecka, to powiedz dlaczego dziewczynie po witaminie C zmienił się chromosom dziecka z Y na X (jakaś mutacja w kodzie DNA? :-D)? Albo dlaczego łykanie progesteronu zaburza wynik skoro test analizuje kod DNA? Co do Twojego wysokiego pH to na pH moczu wpływa dieta dzienna a pH śluzu reaguje wolniej, przed zajściem w ciążę miałaś niskie pH gdyż stosowałaś dietę i zakwaszanie, w ciąży to odstawiłaś i pH ponownie wzrosło (sprawdź sobie pH moczu na wydruku z którychś badań w ciąży). Poczytaj sobie przykład który podałam, dziewczyna pisała jakie miała pH moczu i śluzu przed zakwaszaniem i jakie po, w ciąży pH wzrosło jej ponownie do takiego jakie miała przed dietą dziewczynkowa. Zapomnij w ogóle o tym teście i nie zaprzątaj sobie nim głowy (ja tam mam przeczucie, że nosisz w brzuchu dziewczynkę). Dla własnego spokoju leć do apteki po paski pH i sprawdź pH moczu. Co do pH w czasie staranek to na pewno było niższe skoro stosowałaś dietę i zakwaszanie.

Pierogatko, strasznie miłe to co napisałaś, dziękuje!
 
Ostatnia edycja:
asiuniak wizyte u gina mam za tydzien w poniedzielek, a nie przewiduje zeby mi robil usg, no i chyba nie chce... To bedzie 15tc. chyba cierpliwie poczekam do polowkowego....

pirogatka chcialabym sie nie lamac, ale jakos juz mi zabraklo wiary:-(
 
reklama
Do góry