reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej!
co do zdjec to sie nie wypowiem bo na nubach sie nie znam:no: Na dalszym etapie ciazy zdjecia z usg chyba prawie wszystkie dostepne w necie widzialam i troche sie znam;-)
A ja wczoraj bylam u gina i troche mnie zmartwil. Dzidzi nie ogladal ale dokladnie ogladal szyjke i nie jest pewien czy jest calkiem O.K. Jeszcze obejrzy ja na polowkowym . Mialam pekniecie szyjki przy drugim porodzie i on nie jest pewien czy sie nie zaczela troche skracac:sorry2:
 
Witam :)

USG bylo wykonane w 11t3d usg wyliczylo wiek ciazy na 11t6d :)

Najsmieszniejsze w tym wszytskim jest to ze ani ja ani technik nie widzial wogole wyrostka plciowego :( na usg no juz zglupialam calkowicie :baffled:

Co do szyjki bardzo wspolczuje bo tez mi sie skracala w ciazy ale udalo mi sie urodzic w 38 tygodniu takze zycze wszytskiego dobrego :)
 
A ja nadal jestem ciekawa co z dido ??? Czemu tak długo do nas nie zagląda?

porannakawa nie pomogę bo się nie znam na tych wyrostkach :no:
 
porannakawa na tym etapie ok 12tc trudno jest ocenic plec
mozna to zrobic na podstawie nuba
bo dziewczynka i chlopak maja takie sam narzdy plciowe tylko w innym odchyleniu
i zdjecie musi byc bardzo dokladne
a u ciebie trudno go zobaczyc
i nie wierze ze gin nie mogl znalesc nuba
wydaje mi sie ze mial slabe usg lub jakis niedoswiadczony
a co bys chciala miec?
masz juz jakies dzieci?
 
Mam juz 3 synków , ten dzidziuś to totalna ale to totalna wpadka a zeby było śmiesznie to przy braniu tabletek :baffled: , dzieci absolutnie ale absolutnie już nie planowałam ale jak widać los zadecydował za mnie ;-) Ta ciąża była i jest dla mnie tak ogromnym szokiem że w sumie jeszcze do dzisiaj nie wierzę że w niej jestem .
Najważniejsze jest oczywiście zdrowe dziecko ale nie będe ukrywać ze fajnie by było żeby tym razem była dziewczynka ale nie łudzę się po takiej drużynie piłkarskiej byłby cud dosłownie :-) zwłaszcza że wedlug moich obliczeń mogło sie to wydarzyć na dzień przed owulacją także no cud by był :) Dodam jeszcze że mój synek ostani był planowany na dziewczynkę 3,5 doby przed owu a jednak chłopczyk :)

Jakis czas już was podczytuję i szczerzę gratuluje udanego planowania :) i tej odrobiny szczęścia ponieważ nie na wszytskich planowanie działa .

Wracając jeszcze do zdjęć usg to są tak fatalnie zrobione że cieżko wogóle cokolwiek dojżeć , ale mówie poważnie na samym USG też nic nie widziałam :( a technik albo nie chciał mi powiedzieć albo faktycznie też nie widział .
Robiłam test z czerwonej kapusty i gendermaker wyszło wszystko niby na kobitkę ale nie wierzę w to zbyt wielu ludziom się nie sprawdza .

pozdrawiam
 
Czarodziejko piekne zdjecie i mimo, ze my nie stolowalismy sie w hotelu to do dzis jak pomysle o zarciu zbiera mi sie na wymioty.... na szczesce wrocilismy po tygidniu, bo jakby mi ktos powiedzial, ze zostajemy kolejny tydzien to bym sie zaplakala :(

Co do lezaczkow itd to nie wiem czy kupowac, dzis ogladalam, zaden mi sie nie podoba, Patryk prawie ciagle siedzial w foteliku i fotelik nawet wygodniejszy byl jak lezaczek bo latwo go wszedzie przenosic... no nie wiem, zobaczymy, ale karuzelke nad lozeczko upatrzylam:)
 
Porannakawa to moze uda Ci sie zarazic od nas dziewczynkowa fala? Tego Ci zycze:tak:
Ollena ja jednak wole lezaczek bo w foteliku mozna dziecko gora 2h dziennie trzymac wiec to dla mnie marne ulatwienie.
 
porannakawa ja wierze w takim razie ze dziewczynka jest u ciebie
skoro testy wyszly dziewczynkowo
i staraj sie uwierzyc to duzo daje
jak bedziesz sobie wmawiac ze chlopczyk to sobie go wylosujesz

ja tez musze o karuzeli nad lozeczko pomyslec
 
reklama
Co do lezaczkow itd to nie wiem czy kupowac, dzis ogladalam, zaden mi sie nie podoba, Patryk prawie ciagle siedzial w foteliku i fotelik nawet wygodniejszy byl jak lezaczek bo latwo go wszedzie przenosic... no nie wiem, zobaczymy, ale karuzelke nad lozeczko upatrzylam:)

Pomijając zdanie ekspertów na ten temat,mi nie podoba się pozycja jaką wymusza na dziecku (zwłaszcza młodszym) fotelik i moja mała nie lubi w nim siedzieć :no:
A przedwczoraj zrobiliśmy próbę generalną z leżaczkiem i Laurusi się spodobało sądząc po czasie jaki z wielkim zainteresowaniem tam przeleżała :tak: Załączam fotki.
Jestem zadowolona z zakupu :-) matę też kupiłam,tą z Tiny Love:happy2:

Zapomniałam się przywitać...:sorry2: porannakawa-WITAJ!! I zaglądaj często :tak: Ja na wyrostkach też się nie znam ale życzę córeczki :-)
Bosh....co z Dido??????????????///
 
Ostatnia edycja:
Do góry