reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej!
Ja lezaczek bede miala po kuzynki maluszku wiec ten problem mam z glowy ;)
Ada witaj! metoda chinska niektorym sie sprawdza a innym nie , mozna ja jedynie dodac do innych bardziej konwencjonalnych metod. Zapraszam do poczytania watku
 
Ja teraz siedze przy kawce i czytam jak piszecie o tym jak sobie poradzicie. Ja chwaliłam to ze urodzilam kube w maju. Starsi poł dnia na podworku spedzali. A ja mogłam małym sie zajac. A byl grzeczny. W dwa tygodnie po porodzie bylam w super formie. nie co z tamta dwojka. Ale bylam wyspana. A co do chorob. Maludy sa alergikami wiec byl czas ze od jesieni do wiosny ciagle chorowali.
 
hejka

beatko dziekuje, poobserwuje te aukcje, ta za 46 zł starsznie kusząca :-) moze zakupie, za takie pieniadze

Jagienko masz rację, dla naszych wymarzonych coreczek warto a i tak jak piszesz warto myśleć pozytywnie :-)

jakoś nei mogę soebie wyobrazic tej swojej corci i jakoś ciągle to do mnie nie dociera :cool:
 
monico to tak jak ja, caly czas sie zastanawiam ile bedzie warzyc i czy bedzie miec wloski
i jaki kolor bo starszy mial czarna czupryne i zgaga mnie meczyla w ciazy
a mlodszy urodzil sie z bialym meszkiem i zgagi nie mialam
teraz tez zgagi jak narazie nie mam i mysle ze bedzie lysa lub z meszkiem
nie kazdemu sie to sprawdza ale mi tak wiec ja w to wierze ;-)
 
a mi wreszcie minęły mdłosci i ta gula w gardle, teraz to zajadam wszystko co popadnie

kurcze jak tak dalej pójdzie to nieźle przytyję;-)
 
jakoś nei mogę soebie wyobrazic tej swojej corci i jakoś ciągle to do mnie nie dociera :cool:

I nie dotrze aż do porodu,możesz wierzyć mi na słowo! :-D Ja do tej pory czasem nie dowierzam że ją mam ;-)

monico to tak jak ja, caly czas sie zastanawiam ile bedzie warzyc i czy bedzie miec wloski
i jaki kolor bo starszy mial czarna czupryne i zgaga mnie meczyla w ciazy
a mlodszy urodzil sie z bialym meszkiem i zgagi nie mialam
teraz tez zgagi jak narazie nie mam i mysle ze bedzie lysa lub z meszkiem
nie kazdemu sie to sprawdza ale mi tak wiec ja w to wierze ;-)

Mi się nie sprawdziło,z chłopcami męczyła mnie niemiłosiernie a obaj łysi jak kolano się urodzili :-D

Za szybko wczoraj się ucieszyłam poprawą u Dawidka,dzisiaj rano ponad 39 gorączki,kaszel jakiego by się gruźlik nie powstydził...jesteśmy już po lekarzu i...zapalenie oskrzeli
icon_confused.gif
oczywiście antybiotyk,inhalacje...
Małą kazała mi lekarka obkładać czosnkiem,tzn nie bezpośrednio na nią ale ze dwa ząbki rozgnieść i kłaść koło niej....
 
Jagienka to zdrowka dla Dawidka i dla reszty. Ciekawe z tym czosnkiem, moze faktycznie chronia jakos te czosnkowe opary.
U mnie zgage mialam przy obu chlopcach i Witek mial malutko wloskow i jasnych a Tosiek duzo i czarne. Teraz Witek ma ciemniejsze a Antos prawie blond. Baaardzo jestem ciekawa jak ta moja niunia bedzie wygladala
 
22550_grecja_kreta.jpg
czesc babKi...widze z grubsza oka u was, wybieracie juz rozne gadzety dla swoich pociech:))) fajne takie zaKupki:))))) mile to wspominam:) no a po niebieskim kupowac rozowe to musi byc dopiero frajda:)))))

Jesooo dziewczyny ale mam juz dosc tego jedzenia...ja chce zwykly rosol, kotleta....juz mam żyg na to hotelowe jedzenie...a jest naprawde super bo to wysokiej klasy hotel mimo wszytsko nie do takiego przyzwyczajona jestem...maksio jak jadl na poczatku tak teraz kreci nosem na wszytsko....obrzydly mi slodkie rzeczy,,..ble ble ble....
no ale poza tym jest fajno...robie fotKi to po powrocie kilka wstawie...jutro chyba wynajmiemy auto i pojezdzimy po gorach...
scisKam was kochane...
 
reklama
Hej hej Czarodziejko! Ja tam pewnie jadlabym na okraglo pomidory , papryki, baklazany i sery i oliwki i jogurt z ogorkiem:-p;-)
To fakt fajnie sie kupuje teraz. Ja na razie kupilam jedna sukieneczke na lumpach ale za to jaka sliiiiczna:-) Duzo "sprzetu" bede miala od kumpeli i kuzynki wiec nic takiego nie kupuje. Duzo kasy zaoszczedzimy i za to kupie chyba fotelik maxi cosi dla niuni. Wiecie moze czy wszystkie maxi cosi pasuja do wpinania do wozka? Kurcze zawsze zapominam jaki to wozek ale chyba mutsy:sorry2:
 
Do góry