reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witaj Sylwia.....
a no u nas juz lepiej, mala jeszce troszke pokasluje...ale znacznie znaczeni lepiej, dziekuje.
Mysle, ze smerfnie Ci sie z ta Ospa:)
 
reklama
Joanna wybacz no ale musiałam to głosno powiedzieć :-D

Sylwia juz ospy nie bedzie miec...do 2 tyg jak nie wyszło to spoczko....po naszych przejsciach z ospa to zastanawiam sie czy nie lepiej jak w przedszkolu by przeszedł no ale było mineło ma to juz za sobą

tak. Kubus juz wszystko je...taki zarłoczek jeden..juz jest zdrowy ale co przeszliśmy to nasze

dziewczynki piszcie no ! bo w dupe jak nic !

na zamknietym piszemy po 5 kartek na dobe to potem i tu pewnie brak sił zeby skrobnąć 3 słowa

Dzastina fajnie jak bedzie Oliś :-) ciekawe co jutro gin powie...
 
hej dziewczyny! ja bardzo chciałabym miec córeczke jako pierwsza...ale poki co staramy sie 18miesiecy o dzidzie i nic....tak wiec poki co chce poprostu byc w ciazy obojetnie czy chłopiec czy dziewczynka hihi
 
Asiiek .. coby nie bylo...wazne by sie udało ;-) .. do dziela !! :-) Powodzenia:-D

Dziewczyny.. jednak mamy ospe :-(..wrocilam z zakupow.. syn mowi ze jakis Maluch jest skrzetny..zerkam na glowke a tam pecherzyki juz prawie..!!! wczoraj wieczorem nic nie bylo !!! zerkam pod poby i na szyjce..brzuszku..pleckach ehhhh.. teraz spi.. dzis sobota to zero lekarza.. mam ten puder.. w razie czego przeciwgoroczkowe tez mam .. i wykapie go w nadmanganianie potasu..szybciej zaschnie.. u Kacpra to super pomoglo.. Napiszcie mi ..moze macie jeszcze jakis sposob na maluszka z ospa?? bylabym wdzieczna.. :zawstydzona/y:
Kurcze teraz zaluje ze nie mam dostepu do zamknietego bo nie wiem czy ktoras dzis tu zerknie :zawstydzona/y: przyznam ze z lekka jestem spanikowana..:-:)zawstydzona/y:
Milej soboty.. Caluski :)
 
Sylwuś nie stresuj się może nie bedzie tak źle...................chociaż moja dama koszmarnie przechodziła ale to było latem upały itd.
Jak mogę Ci coś polecić to gencjana lepsza od tych pudrów szybciej wysuszy, zapytaj lekarza albo w aptece o kropelki fenistil są bez recepty ale zapytaj jak sie dawkuje u takiego maluszka. one działają przeciwswądowo i ciut uspokajająco. A na gorączkę tylko Panadol to pewnie wiesz. Trzymam kciuki oby łagodnie przeszło.
 
Okruszynka... slicznie Ci dziekuje :* ... mam gencjane.. wiec tym potem posmaruje.. na razie dalam puder.. teraz sie ubieram i jade po ten Fenistil..
Jeszcze raz wielkie dzieki :)
Buziaki:)

Sylwia nie ma za co w końcu po to tu jesteśmy!!!:-)

Puder też jest dobry tylko podobno brdziej zatyka krostki i dlatego się wolniej goją.
A gencjana na roztworze wodnym!!!
Pozdrawiam:-)
 
Kurczaczek.... Sylwia i mimo to ospa się pokazała... kurde szkoda szkraba... i to na same święta.. ale nie martw się moze nie bedzie tak źle. Jeden dzieci znoszą gorzej inne mniej... to tak jak z ząbkowaniem. Jedne mają 40 stopni gorączki a drugie nawet się nie ślinią. Tak jak pisała Joanna jej maleńka miała ospę latem i chyba Kubuś Joli też latem...( dokładnie nie pamiętam) a latem każda choroba bardziej dokucza bo dodatkowo upały dochodzą... jeny no chciałabym ci jakos pomóc ale Czarek nie miał jeszcze ospy...

Na wizycie byłam wczoraj... ale tylko nerwów się najadłam i to tyle. Nawet mi się pisać nie chce. Ale z dzieckiem wszystko ok.
 
Slicznie Wam Dziewczynki dziekuje za wszystkie rady !!! naprawde jestem wdzieczna :zawstydzona/y:
Jak na razie jest calkiem calkiem..troszke sie skrzeci ale jest ok.. wykapalam w nadmanganianie potasu .. wysmarowalam fioletem i zobacze ile rano przybedzie ...duzoo ma na glowce.. i jak pisalam juz sa prawie pecherzyki tak samo na pleckach kilka ma pecherzyki.. Bylam w tej aptece i wlasnie kupilam Royanna ten sanosvit.. plus fenistil.. troche sie uspokoilam ..bo przedtem naprawde spanikowalam :zawstydzona/y:..bo juz czlowiek zapomnial jak to z takim maluszkiem :-D.. Najgorsze ze chrzciny mamy w Boze Narodzenie.. mam nadzieje ze do tego czasu sie pozbedziemy..Kacper mial w ciagu 3 dni wszedzie strupki juz..Royanka..ja wlasnie kapalam go w tym nadmanganianie..smialam sie ze robie mu SPA :-)..mysle ze faktycznie duzooo to pomoglo.. no nic ..zobaczymy jak to bedzie u Maluszka..
Dzastina.. wazne ze wsiooo ok.. i widze ze Olivierek..czyli bylo cos widac??

Milej nocki Wszystkim i Kolorowych :*:)

Ps.. mimo ze pisalam ze dziekuje ..ale czasami czlowiek potrzebuje sie poradzic(dzis mialam przyklad) itp :)).. Wiec jesli mozna to poprosze o "bilet" wstepu :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry