reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam :0)
Ojj pamietam Was wszystkie :) to byly czasy :-):-D:zawstydzona/y:
Ja teraz bede miala wiecej czasu od listopada.. ale ten czas zalezny od kaprysnosci mojego Ksiecia :-D .. np.. dzis marudny jak cholerka :szok:...
Kiki ... dziekuje ..rosnie moj Maluszek jak na drozdzach :zawstydzona/y:
Pyszczku ... jak tam Sebus ?? :-)
Patrysia .. łoooo Ciebie to juz dawno nie bylo :-D
Marcelkowa Mamo.. Synus sliczny :tak:
Tusia ....a Co u Ciebie???

Dziewczyny .. oj leci czas dla nas wszystkich jak nie wiem.. wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie.. nim sie ogladniemy a przyjdzie czas na wymiane zdan i wiadomosci o naszych wnukach :-D:-D:-D:eek::-)

Caluje Was Wszystkie ..musze szybko pisac bo Ksawerek wzywa :-D
PS.. Przedstawiam Wam.. moje Cudo :-)
Zdjęcie0293.jpg

Milego dniaaaaaa :)
 
reklama
witam witam

sylwi uroczy maluszek i jaki malenki moja dercia juz taka panna,,

aniu przepraszam jaka stara dupa..my chyba z beti bylysmy najstarsze o ile pamietam..jeszcze spelnia sie twoje marzenia..mam nadzieje ze jak zaczniesz staranka o bobaska to bedzie tu cala nasza stara ekipa i bedziemy ci dopnigowac aniu tak jak ty wspieralas nas..

dziewczyny do dziela moze wieczorkiem maly drineczek
 
witam witam

sylwi uroczy maluszek i jaki malenki moja dercia juz taka panna,,

aniu przepraszam jaka stara dupa..my chyba z beti bylysmy najstarsze o ile pamietam..jeszcze spelnia sie twoje marzenia..mam nadzieje ze jak zaczniesz staranka o bobaska to bedzie tu cala nasza stara ekipa i bedziemy ci dopnigowac aniu tak jak ty wspieralas nas..

Dziewczyny do dziela moze wieczorkiem maly drineczek




dzieki kiki....
Ja jestem na posterunku jakby co :)
 
straszne tu pustki ostatnio...smutno ...kiedyś w ciągu dnia przybywało kilka lub kilkanaście stron ...teraz musze czekać kilka dni na posta....dziewczyny odzywajcie sie ....
piszcie o wszystkim , nie wiem jak innym ale mnie bardzi rakuje tych rozmów , przepisó na sałatki( ą od asus to często robię bardzo mi smakuje)
ja zaglądam codziennie
 
reklama
Do góry